Geleneksel Tıraş Forumları
Feather Artist Club Ss Ustura - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: USTURALAR (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Forum: Jiletli Usturalar (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Konu Başlığı: Feather Artist Club Ss Ustura (/showthread.php?tid=7109)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Feather Artist Club Ss Ustura - inter - 08/03/2016

07f1d315dcf2dc43ad3727aebe4c02ee.jpg kendi basima ilk ustura tirasimi korka korka bugün oldum bu usturayla..feather pg-15 jilet ile..zaten kendi jiletlerini kullanmaniz gerekiyor..standart jilet olmuyor ne yazık ki..kremin kurumasina ragmen ve hayatimda hic ustura kullanmamis olmama ragmen tek bir kesik atmadim.ayna karsisinda acemiliktan nasil tutacagimi bilemedigim oldu ama tahrisi cok az bir tras oldum..boyun alti bazi bolgeleri korkudan sifir alamadim ama gayet iyi durumda sayilir..acemiler icin cok kullanisli izlenimi verdi bana..

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - mazot - 09/03/2016

Güzel günlerle  kullanın komşum. Merak edip almayı düşündüğüm bir alet. ebay gibi sitelerden alışveriş yapmışlığım olmadığı için cesaret edemiyorum bir türlü.

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - inter - 09/03/2016

Ben ebay'dan aldim kullanci da iyiydi 1 hafta icinde geldi.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolun..kullanımı kolay geldi bana...

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - mazot - 09/03/2016

dovo ile feather arasında kararsız kalıyorum aslında. Kullanıcılar bunun tıraşını çok beğeniyorlar çelik usturaya yakın bir tıraş verdiğini söylüyorlar. feather in duruşu tam ağır abi

Dovonun da fiyat avantajı ve 2 farklı tipte jileti de kullanabilmesi gibi özellikleri var...
kısmet bakalim Smile

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - Nani Kuş - 09/03/2016

Usturaya cesaret edemiyorum ama ürününüz çok şık güzel günlerde kullanın

Tesekkurler..benim on yargimi kirdi acikcasi bu urun.. korkumu yendim sayilir. yinede dikkatli olmakta yarar var bogaz kisimlarinda adrenalin yukseliyorSmile) bizim kuafor olamazsin diyordu bi gun alip gidecegim dukkaninaSmile urun kisisel kullanima gore dizayn edilmis gibi..merak edenler icin paylasmak istedim..

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - dikdik_s - 09/03/2016

Dostlar,

Feather usturadan once elinizi alıstırmak icin cok guzel bir ara eleman. Benim gibi usturayı hic dusunmeyenler icinde gidilebilecek son noktalardan bir tanesi. Feather SS ler uygun fiyatı ile one cıkar ama sizlerin kolay tıraş olmasını saglayan cok onemli bir ozelligi var.
2114ad.jpg

Bu uc yapısı nedeniyle, ali bıyıklıdan bile daha rahat tıraş olabileceginiz bir konfor yaratır.
Saygılar

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - Nani Kuş - 09/03/2016

@dikdik_s hocam elinize sağlık şimdi benimde bakışımı değiştirdi.

Cvp: Feather Artist Club Ss Ustura - dikdik_s - 09/03/2016

ya elim iste gozum oynasta, baska birsey yaparken konuyu gordum, paintte birseyler yapayım dedim bilgi olsun diye ama yazı vs. biraz silinmis kusura bakmayın ama anlasılıyor sanırsam kenarının yuvarlak yapısı. Hafiften DE ve ustura arası gibi .