Geleneksel Tıraş Forumları
Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? (/showthread.php?tid=711)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Fenotip - 26/04/2020

7 o clock sharp edge

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Nazikas - 26/04/2020

Tek jilette bulunabilirlik ve standart bakımından değerlendiriyorum, bence kesinlikle Permasharp.

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Jonas - 27/04/2020

Benim oyum kesinlikle Gillette silver blue

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - 3RD1 - 27/04/2020

#69 numaralı yorum da Polsilver demiştim. Halen aynı fikirdeyim ancak üretimi sonlandığı için bel bağlamaya gerek yok. Nacet derim. 7 o'clock sarı da diyebilirdim ama Nacet bir tık daha keskin gibi geliyor bana.

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Cem.O44 - 27/04/2020

Şuanlık GSB tabi ulaşıabilirlik,ucuz fiyata temin etme bunu etkileyen önemli etken.ilerde stoklar tükenince ne olur bilinmez.

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Jonas - 28/04/2020

(27/04/2020, Saat: 18:45)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuanlık GSB tabi ulaşıabilirlik,ucuz fiyata temin etme bunu etkileyen önemli etken.ilerde stoklar tükenince ne olur bilinmez.

İşte sırf bu yüzden bir kaç kartele daha alsam mı diye düşünüyorumSmile

Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Cem.O44 - 28/04/2020

Bence yerinde bi karar komşum uyum sagladinizi alın bu fiyata şuan ki döviz kuru hareketliliginde sabit kalır mı bilinmez Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - rock83 - 28/04/2020

(28/04/2020, Saat: 00:12)Jonas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte sırf bu yüzden bir kaç kartele daha alsam mı diye düşünüyorumSmile

bence alın gitsin Big Grin

Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - OrhanAslan - 28/04/2020

Benim jilet Nacet. Astra ve Usta da memnun kaldığım jiletler ama tek jilet seçeceksem Nacet.

RE: Cvp: Tek jilet seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz? - Cem.O44 - 28/04/2020

(28/04/2020, Saat: 00:41)OrhanAslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim jilet Nacet. Astra ve Usta da memnun kaldığım jiletler ama tek jilet seçeceksem Nacet.
Komşum derby usta ile bende çok iyi anlaşıyorum.Eğer toptantr bu kadar düşük fiyat olmamış olsaydı büyük ihtimal ilk sıra usta'nın olurdu,her ne kadar içinden çıkan jiletler farklı keskinlikte olsada (sadece 2 kere denk geldim) genel itibarı ile çok beğeniyorunm,voskhod izlenimi bırakıyor yüzde acaba ustada teflon kaplama mi?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi