Geleneksel Tıraş Forumları
Gillette Aristocrat US - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Tek Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: Gillette Aristocrat US (/showthread.php?tid=7235)

Sayfalar: 1 2 3 4

Gillette Aristocrat US - koolandgang - 11/04/2016

2duvzt4.jpg

Gillette Aristocrat konusunu aradım ama bulamadım maalesef. British versiyonu ile ilgilenilmiş bolca ama, US ilgi çekmemiş. Oysa bu sarışın bomba da, en az soğuk İngiliz güzeli kadar ilgiye layık kanaatindeyim.
Neyse bize nasipmiş, o açıdan bakalım  Smile

Fotoğraf bizimkine ait değil. Netten buldum. Ama yakın zamanda bizimki de arz-ı endam eder burada.

Aristocrat'ı alalı çok oldu ama araya o kadar yeni alet girdi ki kısmet bugüneymiş. Özellikle 3 günlük sakalla bir giriş yapmak istememin de bunda etkisi yok değil. Genelde mild olarak anılan Gillette serilerini zorlamak hoşuma gidiyor. Skalada ki yeri nasıldır bilmiyorum ama Aristocrat iki perde de hoş bir tıraş verdi. Mild demek, pek kolay değil. Birkaç günlük sakal da bu sonucu verebiliyorsa, gündelik olarak da rahatlıkla kullanılabilir kanaatindeyim. Kısacası, sevdim sarışın bombayı  Wink

Cvp: Gillette Aristocrat US - dikdik_s - 11/04/2016

Mini inceleme icin tesekkurler. Makina da yanıyor ama, nice guzel tıraşlar gecirmeniz dilegiyle.

Cvp: Gillette Aristocrat US - crionics - 11/04/2016

Üstad Sizin fotolarınız ile görmek için sabırsızlanıyorum Smile

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Gillette Aristocrat US - koolandgang - 11/04/2016

@dikdik_s Teşekkür ederim Smile

@crionics Teşekkür ederim. Bu aralar nedense sarışınlara bir eğilimim oldu Smile

Cvp: Gillette Aristocrat US - Nani Kuş - 11/04/2016

@koolandgang hocam çok güzel güle güle kullanın sıhhatler olsun.

Cvp: Gillette Aristocrat US - msakalli - 11/04/2016

Komşum, alet çok güzel ama sizin fotoğrafların yanında bu sönük kalmış. Gerçi sizin fotolarda iştahımızı kabartabilir Smile

Keyifli tıraşlar.

Cvp: Gillette Aristocrat US - koolandgang - 11/04/2016

@Nani Kuş Teşekkür ederim Smile
@msakalli Teşekkür ederim. Alet gerçekten yakışıklı. Albenisi var zaten, benim fotoğrafların da buna katkısı olabiliyorsa, ne mutlu bana Smile

Gillette Aristocrat US - SumNauta - 17/04/2017

(11/04/2016, Saat: 12:15)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2duvzt4.jpg

Gillette Aristocrat konusunu aradım ama bulamadım maalesef. British versiyonu ile ilgilenilmiş bolca ama, US ilgi çekmemiş. Oysa bu sarışın bomba da, en az soğuk İngiliz güzeli kadar ilgiye layık kanaatindeyim.
Neyse bize nasipmiş, o açıdan bakalım  Smile

Fotoğraf bizimkine ait değil. Netten buldum. Ama yakın zamanda bizimki de arz-ı endam eder burada.

Aristocrat'ı alalı çok oldu ama araya o kadar yeni alet girdi ki kısmet bugüneymiş. Özellikle 3 günlük sakalla bir giriş yapmak istememin de bunda etkisi yok değil. Genelde mild olarak anılan Gillette serilerini zorlamak hoşuma gidiyor. Skalada ki yeri nasıldır bilmiyorum ama Aristocrat iki perde de hoş bir tıraş verdi. Mild demek, pek kolay değil. Birkaç günlük sakal da bu sonucu verebiliyorsa, gündelik olarak da rahatlıkla kullanılabilir kanaatindeyim. Kısacası, sevdim sarışın bombayı  Wink

Çok güzel bir makine, keyifle uzun yıllar kullanın.

Ben de Gillette Fatboy'u edindikten sonra bir Aristocrat edinme öncesi Aristocrat'lar hakkında okumaya başladım.

Her ne kadar İngiliz yapımı Aristocrat'lar bir ilgi odağı olsa da Amerikan yapımlarının bu harika sarı renkli görünüşlerini daha çok sevdim ben, sanırım ben de böyle bir Aristocrat edineceğim.

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: Gillette Aristocrat US - koolandgang - 17/04/2017

(17/04/2017, Saat: 19:00)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir makine, keyifle uzun yıllar kullanın.

Ben de Gillette Fatboy'u edindikten sonra bir Aristocrat edinme öncesi Aristocrat'lar hakkında okumaya başladım.

Her ne kadar İngiliz yapımı Aristocrat'lar bir ilgi odağı olsa da Amerikan yapımlarının bu harika sarı renkli görünüşlerini daha çok sevdim ben, sanırım ben de böyle bir Aristocrat edineceğim.

Sent from my iPad using Tapatalk

Sevgili Komşum,
Geçen hafta (bu aralar akıyor maaşAllah Big Grin ) elime inanılmaz bir British Aristocrat 66 düştü. Temizliğini filan yaptım.
Bu sabah 3 günlük sakalla ilk tıraşımı oldum. Şöyle diyeyim; Bu konuda ki yakışıklıyı, her türlü döver Smile
Bence ikisini de edinin. Yok birini alacağım derseniz, British tavsiye olunur.

RE: Gillette Aristocrat US - KlasikTıras - 17/04/2017

Harika ötesi bir şey. Komşular iyi günler de kullanın.