Geleneksel Tıraş Forumları
2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması (/showthread.php?tid=7352)

Sayfalar: 1 2

2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - Niko - 12/05/2016

Merhaba Arkadaşlar,

Malum, bahar geldi, havalar düzeldi.. Forumda ben dahil yeni bir çok arkadaş var. Anladığım kadarıyla kıdemliler de epeydir görüşmemişler..

Ne dersiniz, bu ay İstanbul'da bir buluşma gerçekleştirelim mi? Benim aklıma Aydos geldi. Ormanda piknik veya mangal gibi bir organizasyon yapabiliriz. Ya da mekanlardan birinde hazır yemek alternatifini değerlendirebiliriz. Alkol almak isteyenler için de uygun..

Bilmeyenler için Aydos, Kartal'ın üst tarafında mesire alanıdır. Ormandır. Yemek için çeşitli mekanlar vardır. Mangal serbesttir. Özellikle hafta sonları dolup taşar..

Kapalı bir mekandansa, bu güzel havada, yemyeşil bir ortamda, dostça bir motivasyon günü geçirmek isteyen arkadaşlar bu öneri için ne derler acaba Smile

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - caneser - 12/05/2016

Ben de katılmak isterim.

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - caki3000 - 12/05/2016

Ben de katılırım..

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - ckeskin - 12/05/2016

Benim dışımda birisinin buluşma organize ettiğini görmek güzel. Ama naçizane tavsiyem buluşmanın Kadıköy gibi herkesin kolay ulaşabileceği bir lokasyonda olmasıdır. Önceki buluşmalarda hep Kadıköy'ün en uygun yer olduğunu gördük.

2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - ahraz - 12/05/2016

Zaman ve mekan uyarsa katılmak isterim,kurs var,çocuklar var,var oğlu var ama uyarsa her türlü +1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - caneser - 12/05/2016

(12/05/2016, Saat: 18:40)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim dışımda birisinin buluşma organize ettiğini görmek güzel. Ama naçizane tavsiyem buluşmanın Kadıköy gibi herkesin kolay ulaşabileceği bir lokasyonda olmasıdır. Önceki buluşmalarda hep Kadıköy'ün en uygun yer olduğunu gördük.

Bana da Kadıköy çok uygun.

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - Niko - 12/05/2016

Bana da uyar dostlar.. Kimse sıkıntıya düşmesin; sonuçta keyifli bir gün geçirmek amacıyla buluşuyoruz. Kadıköy olsun. Biraz çoğunluk da sağlarsak daha keyifli olacaktır. Lobi yapalım Wink

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - Niko - 17/05/2016

E hadi çocuklar, alt tarafı iki bira içip tanışma keyfini yaşayacağız. Katılım bekliyorum. Kadıköy Mercan ya da Leman Kültür.

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - ckeskin - 17/05/2016

Bu arada buluşma yeri olarak Muhit'i (Liberta'nın karşısı) tavsiye ederim. Önceki bütün buluşmalarımız orada oldu. Önerilen diğer mekanlara göre konuşmak çok daha kolay ve rahat oluyor.

Cvp: 2016 Mayıs Ayı İstanbul Buluşması - Cesko - 17/05/2016

Cumartesi, Kadıköy Muhit olursa ben de gelirim.