Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel Model SE50 (İlk Mesaj Güncel) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel Model SE50 (İlk Mesaj Güncel) (/showthread.php?tid=7378)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor - OnLyTNT - 25/10/2016

Konuyu ben değiştirmiş oldum bir hayecanla, kusura bakmayın arkadaşlar. @ihtilaf üstada zahmet olacak ama ilgisiz mesajları Rocnel SE başlığına taşıyabilirse güzel olur.

Cvp: İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor - rocnel - 25/10/2016

(25/10/2016, Saat: 13:21)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar kusura bakmayın, karışmak ya da müdahale etmek istemem ama bu başlık "izbe" arkadaşımızın Razorock Hawk SE alet ile ilgili inceleme yazdığı yer. Konu farklı yerlere gitmeye başladı.

Arkadaşlar kusura bakmayın ben de unutarak yazmış bulundum Smile

Bu arada bu marka ile ilgili ilginç bir hatıramı anlatayım. Rocnel SE50 ye isim ararken sevdiğim üye arkadaşımız bana bu markayı 'HAWK' model ismi olarak kullanmamı önermişti, çok arada kalmıştım, sonradan standart bir isim olsun diye SE50 olarak model ismini tanımladım Smile Yoksa şuan Rocnel Hawk olacaktı Smile

Bu alet ile ilgili tek olumsuz görüşüm alüminyum olması, pirinç olsaydı biraz daha iyi olurdu. Onun dışında gayet hoş kullanışlı bir ürüne benziyor.

Saygılar.

Cvp: Rocnel Model SE50 (Feather Artist Club) - izbe - 25/10/2016

Sonradan Edit: Konu taşınınca benim mesaj da anlamsız kaldı. Smile

Rocnel Model SE50 (Feather Artist Club) - onurcakmak - 28/10/2016

(25/10/2016, Saat: 15:14)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonradan Edit: Konu taşınınca benim mesaj da anlamsız kaldı. Smile

Yönetim size takmış üstadım, geçirmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Rocnel Model SE50 (Feather Artist Club) - izbe - 28/10/2016

(28/10/2016, Saat: 08:29)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yönetim size takmış üstadım, geçirmiyor

Ah o yönetim yok mu ah o yönetim. SmileSmileSmile

Cvp: İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor - emre-sti - 03/11/2016

(25/10/2016, Saat: 10:46)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel, üstad SE50' nin her türlü SE bıçakla kullanılabilecek olan modeline ne zaman sahip olabileceğiz?

Şuan her türlü bıçağa uyumlu bir kaç SE50 modeli yaptım, kumlama ve ilk polisajları da bitti, daha önce ayırtan arkadaşlar olmuştu onlar için önümüzdeki hafta bilgi vereceğim.

GEM modeli ile ilgili bir prototip yaptım, çok da iyi oldu, özgün bir tasarım, ama sırada ayarlı var ondan sonra SE50, daha sonrasında sap tasarımları yapacağım Smile
[\quote]

Bilgi var mı

Cvp: İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor - himone - 10/11/2016

(03/11/2016, Saat: 23:21)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan her türlü bıçağa uyumlu bir kaç SE50 modeli yaptım, kumlama ve ilk polisajları da bitti, daha önce ayırtan arkadaşlar olmuştu onlar için önümüzdeki hafta bilgi vereceğim.

GEM modeli ile ilgili bir prototip yaptım, çok da iyi oldu, özgün bir tasarım, ama sırada ayarlı var ondan sonra SE50, daha sonrasında sap tasarımları yapacağım Smile
[\quote]

Bilgi var mı

kutlarım. en son geçen sene girmiştim siteye. harika ürünler yapmışsınız. SE50 ve Barbaros & Rocnel Adjustable ürününüz ne zaman stoklara girecek?

Cvp: İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor - rocnel - 10/11/2016

(10/11/2016, Saat: 01:32)himone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kutlarım. en son geçen sene girmiştim siteye. harika ürünler yapmışsınız. SE50 ve Barbaros & Rocnel Adjustable ürününüz ne zaman stoklara girecek?

Merhabalar çok teşekkür ederim, B&R Adjustable ürünümüz için sipariş alıyoruz, 15 gün içinde teslimat yapıyoruz. SE50 modelimiz Ocak ayı içerisinde tahmini olarak stokta olacaktır. Saygılar.

Cvp: Rocnel Model SE50 (Feather Artist Club) - rocnel - 29/11/2016

15zl2pv.jpg

001467 - corpus36 - 30/11/2016

(29/11/2016, Saat: 23:53)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15zl2pv.jpg

@rocnel Murat Bey SE50 ler hazır herhalde. Yalnız kafa yan kısımda bendekinden farklı olarak bir delik gibi bir şey var sanki.