Geleneksel Tıraş Forumları
mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Öncesi (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Konu Başlığı: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi (/showthread.php?tid=7584)

Sayfalar: 1 2

mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - posicor - 05/08/2016

Merhabalar,

Mentolü güçlü ancak kokusu sabunun kokusunu ezmeyecek bir preshave var mıdır? Amacım tobs taylor gibi kokusu güçlü ancak ferahlatıcı özelliği olmayan kremler veya sabunlarla kullanıp bir nevi proraso yeşil sabun ferahlığı elde etmek. Sakalı yumuşatma performansı çok önemli değil, zaten güçlü krem veya sabunlarla kullanacağım.

Teşekkürler

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Niko - 05/08/2016

444 a.s. müthiş mentollü ve kokusu bir-iki dakika içersinde kaybolan bir ürün. Ama p.s. olarak hiç denemedim.

RE: Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Niko - 05/08/2016

(05/08/2016, Saat: 13:20)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 444 a.s. müthiş mentollü ve kokusu bir-iki dakika içersinde kaybolan bir ürün. Ama p.s. olarak hiç denemedim.
b8e1c2b6044799ae83277dc65177548f.jpg

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ek: Resim eklemeyi Tapatalk vasıtasiyle yapabildiğim için kirlilik için özür Sad Mod arkadaşların dikkatini çekerse düzeltme için teşekkür Smile

@posicor yarın sabah sizin düşündüğünüzü uygulamaya döküp bilgilendireceğim. Beğenirsem arada ben de bu şekilde kullanabilirim.

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Chinaski - 05/08/2016

Edwin Jagger pre shave deneyebilirsiniz, ben memnunum tıraş öncesi performansından.

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Niko - 06/08/2016

Söylediğim gibi 444'ü farklı bir uygulamayla p.s. olarak kullandım. Maalesef o müthiş mentol etkisi, tıraş olunmamış ciltte sıfır. Üzgünüm @posicor komşum. Ben de umutlanmıştım ama ümit ettiğim reaksiyonu göremedim.

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Mauser - 06/08/2016

@Chinaski Bende proraso beyaz pre shave var.İnanın ne kadar sürersem süreyim bir faydasını gördüğümü söyleyemem.Acaba benmi yanlış kullanıyorum bilemiyorum.Siz nasıl kullanıyorsunuz pre shave ürünleri?? Performans alabiliyormusunuz??

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - posicor - 06/08/2016

Test için teşekkürler @Lorenzo ,
@Chinaski bugün geçerken impaya uğrayıp EJ aldım. Kokusu çok ezici değil gibi. Öneri için teşekkürler

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Chinaski - 07/08/2016

(06/08/2016, Saat: 21:23)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski Bende proraso beyaz pre shave var.İnanın ne kadar sürersem süreyim bir faydasını gördüğümü söyleyemem.Acaba benmi yanlış kullanıyorum bilemiyorum.Siz nasıl kullanıyorsunuz pre shave ürünleri?? Performans alabiliyormusunuz??

Ben tıraş öncesi yüzü ıslatıp sonra pre-shave kremi sakallara iyice yediriyorum, sonra fırçaya sabunu ve ya kremi yüklüyorum, son olarak yüzü tekrar ıslatıp köpürtme işlemine geçiyorum. Benim cildime faydalı olduğu kesin, belki sizin cildinizin ihtiyacı yoktur Smile

Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - posicor - 07/08/2016

EJ preshave tam istediğim gibi sabunu kokusunu ezmeden ferahlık verdi. Öneri için teşekkürler @Chinaski Smile

RE: Cvp: mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi - Chinaski - 07/08/2016

(07/08/2016, Saat: 23:02)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ preshave tam istediğim gibi sabunu kokusunu ezmeden ferahlık verdi. Öneri için teşekkürler @Chinaski Smile
Beğenmenize sevindim komşum, güle güle kullanın Smile