Geleneksel Tıraş Forumları
En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: En Son Hangi Filmi İzlediniz? (/showthread.php?tid=7785)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - 3RD1 - 02/04/2019

1z30a41.jpg

Avengers End Game çıkmadan izleyeyim bari eksik kalmasın seride diyerek gittiğim bir film. Çok bir beklentim yoktu. Film idare ederin bir tık üstü. Marvel evrenini takip eden var ise SHIELD'in nasıl ortaya çıktığı ile ilgili bilgiler mevcut. İzlenmez ise seriden geri kalınmaz ama boşluk kalmasın deniliyorsa gidilebilir.

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Razorlazer - 04/04/2019

Barcelona'nın neden 'Bir kulüpten fazlası' olduğunu ve futbolun sadece ne pahasına olursa olsun kazanmaya indirgenemeyecek bir 'kültür' olduğunu gayet güzel anlatan bir belgesel...Futbolla çok alakası olmayan arkadaşların bile zevkle izleyeceğini düşünüyorum.

15q3wug.jpg

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Sofistike - 26/04/2019

35aiq6f.jpg

Asabiyim Ben, öfkenin iliklere işlediği, dengenin her daim hassas olduğu bir toplumda, aşkların, nefretin ve intikam duygusunun hüküm sürdüğü birbirinden bağımsız bireylerin öykülerini anlatıyor. Satın alınan şereflerin gölgesinde, insanlar kanunlar karşısında çaresiz ve öfkeli olduğu bir dünyaya ait altı farklı hayat hikayesi dikiyor karşımıza. Yolsuzluğun ve yozlaşmışlığın hüküm sürdüğü bir ülkede,kana bulanan muhteşem düğünler, ölüme yürüyen danslar,telleri iyiden iyiye gevşeyen sinirler ve buyoldan çıkmışlığı tasvir eden "eğlenceli" öyküler! Arjantin yapımı "Hermanos y Detectives" dizisiyle tanınan Damian Szifron, tam 8 yıl aradan sonra Relatos Salvajes (Wild Tales) ile bu kez sinema dünyasına dönüş yapıyor. Film, Buenos Aires ve çevresinde yaşanan altı farklı hayat hikayesini beyazperdeye taşınıyor. Bkz.

İmdb puanı: 8,1
Fragman;

Keyifli Seyirler.

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Fermanbey - 26/04/2019

Ali Atay'dan harika bir film.Tavsiye ederim.

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - DelikanliTiras - 27/04/2019

A.I. Rising filmini izledim . 2148 yılında bile adam robotun üstünden inmiyor. kendi alanının en kötüsü diyebilirim.

55b592df6368566403483ffc538fcf1e.jpg

RE: Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - mehmetk1907 - 03/05/2019

(26/04/2019, Saat: 10:25)Fermanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ali Atay'dan harika bir film.Tavsiye ederim.

Bende çok beğendim filmi tam bir absürt komedi örneği. Bu arada bende şunu tavsiye ederim yeni izledim
https://www.imdb.com/title/tt1244668/

Soul kitchen.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - mustbe - 03/05/2019

(26/04/2019, Saat: 01:25)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [

Asabiyim Ben, öfkenin iliklere işlediği, dengenin her daim hassas olduğu bir toplumda, aşkların, nefretin ve intikam duygusunun hüküm sürdüğü birbirinden bağımsız bireylerin öykülerini anlatıyor. Satın alınan şereflerin gölgesinde, insanlar kanunlar karşısında çaresiz ve öfkeli olduğu bir dünyaya ait altı farklı hayat hikayesi dikiyor karşımıza. Yolsuzluğun ve yozlaşmışlığın hüküm sürdüğü bir ülkede,kana bulanan muhteşem düğünler, ölüme yürüyen danslar,telleri iyiden iyiye gevşeyen sinirler ve buyoldan çıkmışlığı tasvir eden "eğlenceli" öyküler! Arjantin yapımı "Hermanos y Detectives" dizisiyle tanınan Damian Szifron, tam 8 yıl aradan sonra Relatos Salvajes (Wild Tales) ile bu kez sinema dünyasına dönüş yapıyor. Film, Buenos Aires ve çevresinde yaşanan altı farklı hayat hikayesini beyazperdeye taşınıyor.

[

Keyifli Seyirler.

Tavsiyen uzerine izledim ustadim İki bolumune hayran kaldim. Guzel filmdi.

(27/04/2019, Saat: 13:21)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: A.I. Rising filmini izledim . 2148 yılında bile adam robotun üstünden inmiyor. kendi alanının en kötüsü diyebilirim.

[img

Ustadim ALİTA yi tavsiye ederim izlemediyseniz

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - 3RD1 - 04/05/2019

Bird Box: Tamamen zaman kaybı. Aldığın iki saatimi geri ver eyyy Netflix.
Avengers Endgame: Anlatmaya ya da söylemeye gerek var mı? Mükemmel efektler mükemmel senaryo. (Sürpriz bozan yemeden gidebildim. Smile )

ek10ur.jpg
143otxj.jpg

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Nani Kuş - 04/05/2019

Bird Box aslında süper bir flim sonunuda mükemmel bağlamışlar . Küçük bir spolier vereyim Herşeyi de görmemek lazım

RE: Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - ziyak - 04/05/2019

(04/05/2019, Saat: 19:26)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bird Box: Tamamen zaman kaybı. Aldığın iki saatimi geri ver eyyy Netflix.
Avengers Endgame: Anlatmaya ya da söylemeye gerek var mı? Mükemmel efektler mükemmel senaryo. (Sürpriz bozan yemeden gidebildim. Smile )

ek10ur.jpg
143otxj.jpg
Komşum kaptan amerikanın fusion(ya da benzeri) bir alet ile tıraş olması hariç infinity war gayet güzel, çok beğendim. Herkese de tavsiye ederim.

Bird box için size tamamen katılıyorum.

En son "Falling Down" diye eski bir film izledim. Michael Douglas'ın döktürdüğü mükemmel bir sistem eleştirisi filmi. Aksiyon, komedi ve gerilim unsurları da mevcut.