Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

TIRAŞ TAKIMLARIM - ihtilaf - 08/09/2013

Emir Hocam,
Yeşil Astra eski seri yani kesebiliyor Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - emiriko - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 18:34)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir Hocam,

Hocam yeni serisini görmedim ama eski serideki yapışkanlardan hiç hoşlanmıyordum kesişi güzel bir jilet ama ona yakın "bic" bulduğumu düşünüyorum. Benim jilet bic ama stok yapmaktan da korkmuyor değilim bir tek impa'da görmüştüm en çok ne kadar jilet almak lazım acaba

TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 18:37)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam yeni serisini görmedim ama eski serideki yapışkanlardan hiç hoşlanmıyordum kesişi güzel bir jilet ama ona yakın "bic" bulduğumu düşünüyorum. Benim jilet bic ama stok yapmaktan da korkmuyor değilim bir tek impa'da görmüştüm en çok ne kadar jilet almak lazım acaba

bic 100 lük 10 TL toptancılarda kaldıysa, stok sağlamdı adamda.. ama ede stoğa değer değil bence üstad zira konfor sıfır, perma benzeri geldi bana.. Tahriş ediyor, kanatıyor.. mavi astra stoğu daha konforlu ve dayanıklı bence Smile

Eski seri Perma buldum harika kesiyor,bakkaldan seriyi alacağım
Bic azıcık batıcı geliyor.

(08/09/2013, Saat: 18:37)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

İhtilaf üstadımın malvarlığı,

En güzel aletleri, sabun kremleri ve fırçaları gerektiği kadar ve tam benim oluşturacağım şekilde ve miktarınca stoklamışsınız.. Koleksiyoncu değilim, olmam da o iş hasta eder beni.. ; Ama bu malzemeler, ıslak tıraşa dair en güzelleri..

Teşekkür ederim mornetto Hocam
Çok ürün ve alet sattım daha da satacağım (kullanmadığım yada fazlaları)
Şimdilik çekmece sağlam bir daha göçerse garaj satışı yakındır Smile

(08/09/2013, Saat: 18:44)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf üstadımın malvarlığı,

En güzel aletleri, sabun kremleri ve fırçaları gerektiği kadar ve tam benim oluşturacağım şekilde ve miktarınca stoklamışsınız.. Koleksiyoncu değilim, olmam da o iş hasta eder beni.. ; Ama bu malzemeler, ıslak tıraşa dair en güzelleri..

TIRAŞ TAKIMLARIM - sertaç - 08/09/2013

Resimler çok güzel değil bi makine alamadım kendime. Bunlar haricinde fırçalar usturalar ve biraz daha sabun krem aftershave var onları çektim ama daha çirkin çıktı resimler koymuyorum artık Smile

1j6eld.jpg
11kleac.jpg

Makineleri yatırma üstadım yazıktır, bi stand yapalım şu kuzucuklara Big Grin

TIRAŞ TAKIMLARIM - sertaç - 08/09/2013

haklısın ustadım ama ne yapabılırım bulamadım

(08/09/2013, Saat: 19:26)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makineleri yatırma üstadım yazıktır, bi stand yapalım şu kuzucuklara Big Grin

TIRAŞ TAKIMLARIM - hergele - 08/09/2013

ihtilaf, dostum sap bulamadın mı hala o knotlara Smile