Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 19:29)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: haklısın ustadım ama ne yapabılırım bulamadım

(08/09/2013, Saat: 19:26)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makineleri yatırma üstadım yazıktır, bi stand yapalım şu kuzucuklara Big Grin

Aslında ahşap harika olur ama nerden bulunacak, diş fırça standlarına şimdilik bak derim üstadım.. ikea, koçtaşta güzelleri olabiliyor ama onlar da 4 tane alıyor.. ben ucuz yollu kapattım o işi kozmetikçilerde sabit diş fırça standına benzer bişey vardı, 3 tl sanırım.. berberler ustura, makas filan koyuyolar bilirsiniz..

TIRAŞ TAKIMLARIM - sertaç - 08/09/2013

Aslında vakit olsa gitsem bı marangoza yaptırsam harıka olur ustadım ben bı vakıt ayarlamaya calısayım

(08/09/2013, Saat: 19:48)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/09/2013, Saat: 19:29)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: haklısın ustadım ama ne yapabılırım bulamadım

(08/09/2013, Saat: 19:26)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makineleri yatırma üstadım yazıktır, bi stand yapalım şu kuzucuklara Big Grin

Aslında ahşap harika olur ama nerden bulunacak, diş fırça standlarına şimdilik bak derim üstadım.. ikea, koçtaşta güzelleri olabiliyor ama onlar da 4 tane alıyor.. ben ucuz yollu kapattım o işi kozmetikçilerde sabit diş fırça standına benzer bişey vardı, 3 tl sanırım.. berberler ustura, makas filan koyuyolar bilirsiniz..

TIRAŞ TAKIMLARIM - ihtilaf - 08/09/2013

Ne desem bilmem Smile
Atmıştım kenara eski paslı NOS jiletleri Smile
Sevenleri varmış demekki Cool

(08/09/2013, Saat: 18:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/09/2013, Saat: 18:32)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur eskiuye3315 Hocam,
Gerisi bulunabilir ürünler,ıvır zıvır
Gerçi orada superspeed ve slim de var ama sizde onların soyu vardır Smile

benim en cok sevdigim sevgili jiletlerim gillette stainless ve personna 74 o yuzden gozlerim baska birsey gormek istemiyor hocam Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - emiriko - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 18:41)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/09/2013, Saat: 18:37)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/09/2013, Saat: 18:34)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emir Hocam,
Yeşil Astra eski seri yani kesebiliyor Smile

Hocam yeni serisini görmedim ama eski serideki yapışkanlardan hiç hoşlanmıyordum kesişi güzel bir jilet ama ona yakın "bic" bulduğumu düşünüyorum. Benim jilet bic ama stok yapmaktan da korkmuyor değilim bir tek impa'da görmüştüm en çok ne kadar jilet almak lazım acaba

bic 100 lük 10 TL toptancılarda kaldıysa, stok sağlamdı adamda.. ama ede stoğa değer değil bence üstad zira konfor sıfır, perma benzeri geldi bana.. Tahriş ediyor, kanatıyor.. mavi astra stoğu daha konforlu ve dayanıklı bence Smile

keskinlik evet perma-yeşil astra kıvamında geldi bana da ama konsantrasyonlu bir tıraşta tahriş olmadığım ender jiletlerden cella-34C-bic üçlüsüyle ben memnunum o yüzden tek jilet-tek sabun-tek alet hevesimde bana uydu. Jiletlerim bitene kadar kombinasyonlara devam edeceğim ama şimdilik en büyük adayım bu üçlü Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 08/09/2013

taş çatlasın 50 tl ister en insafsızı ama şöyle cilalı boyalı bişey harika olurdu..

yazık bak içim acıdı şimdi garipler üşürler orda Big GrinBig Grin

Hergele Dostum
O HMW porsuklar biraz asi çıktı ipe sap'a gelmiyor Big Grin
Tembellik,tatil falan derken saplar kaldı.

(08/09/2013, Saat: 19:34)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf, dostum sap bulamadın mı hala o knotlara Smile

Futur ve siyah gilletteler tanıdık geliyor Smile
SOC 2 nererde Sleepy

TIRAŞ TAKIMLARIM - sertaç - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 19:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur ve siyah gilletteler tanıdık geliyor Smile
SOC 2 nererde Sleepy

Smile yakından tanırsınız ustadım

soc 2 fırçalarla bırlıkte ayırmıyorum onu Smile

TIRAŞ TAKIMLARIM - theunnamed - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 20:22)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evliler yengeden bekarlar annelerden bunca şeyi nasıl saklayabişiyorlar? Nasıl açıklıyorlar, diye somuyorum zira bunun mümkün olmadığını biliyorum Smile

Bayanlarda da oje, ruj, küpe, parfüm, deodorant ve bilimum ıvır zıvır olduğu için sesleri çıkmıyordur Big Grin

TIRAŞ TAKIMLARIM - hergele - 08/09/2013

Başa çıkamıyorsan birinden kurtarayım seni diyecektim bende Tongue

(08/09/2013, Saat: 19:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hergele Dostum
O HMW porsuklar biraz asi çıktı ipe sap'a gelmiyor Big Grin
Tembellik,tatil falan derken saplar kaldı.

(08/09/2013, Saat: 19:34)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf, dostum sap bulamadın mı hala o knotlara Smile