Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

Ynt: RE: TIRAŞ TAKIMLARIM - Straht - 12/11/2014

(12/11/2014, Saat: 16:21)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende soracaktım yenge eşyalarını nereye koyuyor diyeSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
Üstat valla aynı eve çıksak koycak yer kesin dert olur ama maddi durumumuz el verdikçe alışverişime laf edemez. Nasıl ben bu işe hobi edindiysem onun da parfüm hobisi var, inanın parfümlerini ve onlara uygun duş jellerini falan dizse bir bu kadar alanda o doldurur=D

Benim aldığım en baba krem/sabun 50 lirayken onun aldığı en dandik parfüm 50 lira=D

Bekara karı boşamak kolay derler ama forum erkekleri olarak bir devrim başlatabiliriz. Kimse alışverişine laf ettirmesin=D Eşi/sevgilisi hiç kozmetik ürün kullanmayan birinin işi zor ama ortalama bir kadının kozmetik gideri ile bizim giderimiz yarışamaz bile.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - mavi - 12/11/2014

(12/11/2014, Saat: 14:51)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf kaliteleri ve kadraj için kusura bakmayın, telefon kamerası ve acemilik birleşince böyle oldu=)

@Straht mükemmel bir fotoğraf, daha ne olsun. Hepsi birbirinden güzel malzemeler.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - ckeskin - 12/11/2014

(12/11/2014, Saat: 16:28)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat valla aynı eve çıksak koycak yer kesin dert olur ama maddi durumumuz el verdikçe alışverişime laf edemez. Nasıl ben bu işe hobi edindiysem onun da parfüm hobisi var, inanın parfümlerini ve onlara uygun duş jellerini falan dizse bir bu kadar alanda o doldurur=D

Benim aldığım en baba krem/sabun 50 lirayken onun aldığı en dandik parfüm 50 lira=D

Bekara karı boşamak kolay derler ama forum erkekleri olarak bir devrim başlatabiliriz. Kimse alışverişine laf ettirmesin=D Eşi/sevgilisi hiç kozmetik ürün kullanmayan birinin işi zor ama ortalama bir kadının kozmetik gideri ile bizim giderimiz yarışamaz bile.

Üstat vallahi size sonuna kadar katılıyorum ama kadınlardaki çene mekanizmasını da lütfen hafife almayalım. Cem Yılmaz'ın dediği gibi "O otelin kuruluşundan başlar konuşmayı bitirince ben bir turizm katiliyim Allah benim belamı versin." dersiniz. Big Grin

TIRAŞ TAKIMLARIM - tipsol - 12/11/2014

Arkadaşlar bence hiç ayaklanmayın, biz ne dersek diyelim genelde son sözü hanımlar söylüyor Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: TIRAŞ TAKIMLARIM - Straht - 12/11/2014

@mavi

Üstat forumda o kadar güzel fotoğraf çeken kişi varken ben amatör kaldım =) Yinede Teşekkürler =)

@cihankeskin

Komşum dediğim gibi bekara karı boşamak kolay, size sabır diliyorum =)

Benim sevgilimle tıraş malzemeleri hakkında tek konuşmam şu; ben yeni bir ustura falan alırsam bir heves anlatmaya başlıyorum işte bu ustura 1890 yılında üretilmiş, üreticisi vakti zamanında kraliyet mührünü taşımaya hak kazanmış sayılı üreticilerdenmiş falan diye anlatırken o yüzünde şapşal sevgilim benim bakışı ve gülümsemesi ile beni izliyor sonra ben bu bakışı fark edince susuyorum=D

Böyle tıraş olmama karışmamasının tek sebebi artık yüzümde batık ve yağ/kara nokta kalmadı bir de sakalımın batmaması.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - ts9funk - 12/11/2014

Hocam senin malzemeler tüm foruma yeterSmile MaşallahSmile

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - BigHillMe - 12/11/2014

(12/11/2014, Saat: 16:09)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum boşuna dememişler bekarlık sultanlıktır diye =) Şaka bir yana sevgilimle aynı eve çıksam veya evlensem falan ya bana ayrı banyo lazım yada gizli bir dolap falan =D

ekipmanları tavana değen ilk üyemizsiniz Smile

RE: TIRAŞ TAKIMLARIM - Straht - 12/11/2014

@ts9funk

Komşum daha güzelleri daha fazlası sizin olsun =)

@McOrco

Üstat tavana değen ilk üye olabilirim ama sizin ucuzluk mottonuzdan da çıkmadım=D Bütün bunların fiyatı usturalar hariç 500 lirayı geçmez.

Ayrıca 89 Kafa aleti olmayan tek üye de olabilirim, başladığımdan beri almadım =)

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - pitbull - 13/11/2014

@straht üstad hepsi şahane ürünler güzel günlerde kullanın.

Hanımlar hakkında naçizane tavsiyem, özellikle eleştiriye başladıklarında ''Dokunmak,konuşmak,göz teması kurmak yok '' ritüelini uygularım.

Not; Köpeklere fısıldayan adam Sezar Millan taktiğidir.

syg

RE: TIRAŞ TAKIMLARIM - Straht - 13/11/2014

@pitbull

Üstat Teşekkürler. Kısaca yok sayıyorsunuz yani=D