Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - taskind - 17/03/2015

Türkiye'min geleneksel tıraşçıları ya birdaha bulamazsam diyerek veya kargo parasını kurtarmak için her malzemeden ikişer üçer alınca böyle kalabalık bir ortam oluşuyor. Bilmiyorum ama Amerikalı'lar bizim gibi değillerdir gibi geliyor. Onların elinde çeşit vardır ancak aynı çeşitten çok yoktur herhalde.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - kasif - 17/03/2015

komşularım çok tesekkür ederim bu hastalığın malesef sonu yok 10.000 üstünde jilet var sanırım stoğun %20 si bunlar uygun bir zamanda hepsini bir araya toplayıp mornetto üstadın dediği gibiSmileSmile masaya koyacağım hala sürekli alıyorum nedenini bilmiyorum 1 parmak kullanıp diğerine geçiyorum hastayım sanırım saygılar

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 17/03/2015

(17/03/2015, Saat: 18:13)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşularım çok tesekkür ederim bu hastalığın malesef sonu yok 10.000 üstünde jilet var sanırım stoğun %20 si bunlar uygun bir zamanda hepsini bir araya toplayıp mornetto üstadın dediği gibiSmileSmile masaya koyacağım hala sürekli alıyorum nedenini bilmiyorum 1 parmak kullanıp diğerine geçiyorum hastayım sanırım saygılar

Lord üstad bu hastalığın adını söylemişti geçen unuttum Big Grin

Doktor lazım forumumuza sanırım. Rolleyes Rolleyes

İki haftada delirtmezsem o doktoru n'olayım Big GrinBig Grin

Benim usturalarımın sayısı 70-80 civarında oldu Hatta sıfır alıp daha kullanmadığım bile var. Hala yenileri için bakınıp duruyorum. Ama bundan daha büyük bir korkum ise tıraş fırçası sevdasına düşmek çünkü onların da ustura fiyatlarından farkı yok maşallah.

Tabiki bu biriktirme işinde kabahat bizim değil abüüü, bende üzülüyordum suç benim diye. Adam yazmış işte donanımhaber de birileri kıytırık şeyleri övüyor, almazsan dövüyor, beğenmezsen sövüyor. Ben masumum, Lord kabahatli, kont kabahatliymiş... her kahkahamda zıplıyorum, ama oramla gülmeye devam ediyorum

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 17/03/2015

(17/03/2015, Saat: 18:26)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki bu biriktirme işinde kabahat bizim değil abüüü, bende üzülüyordum suç benim diye. Adam yazmış işte donanımhaber de birileri kıytırık şeyleri övüyor, almazsan dövüyor, beğenmezsen sövüyor. Ben masumum, Lord kabahatli, kont kabahatliymiş... her kahkahamda zıplıyorum, ama oramla gülmeye devam ediyorum

Hah şimdi beni de hoplattın ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tongue Tongue Angel Angel

Hakkını yememek lazım, yazarken kafiye yapmış, emek var, düşünmüş. ..... önde gideni Big GrinBig Grin

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - candova - 17/03/2015

@kasif hocam,
Sen en iyisi fazlasini uygun fiyatla satıver Smile

RE: Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - Chinaski - 17/03/2015

(17/03/2015, Saat: 18:22)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim usturalarımın sayısı 70-80 civarında oldu Hatta sıfır alıp daha kullanmadığım bile var. Hala yenileri için bakınıp duruyorum. Ama bundan daha büyük bir korkum ise tıraş fırçası sevdasına düşmek çünkü onların da ustura fiyatlarından farkı yok maşallah.
Ben de kendime kızıyordum 12-13 ustura aldım diye demek ki sukretmem lazım halime Smile

O kadar usturayı saklayacak yerim bile yok benim üstat.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - pitbull - 18/03/2015

(17/03/2015, Saat: 18:30)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hah şimdi beni de hoplattın ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tongue  Tongue  Angel  Angel

Hakkını yememek lazım, yazarken kafiye yapmış, emek var, düşünmüş. ..... önde gideni Big GrinBig Grin

mornetto üstat,aslında bu adamları foruma tekrar dahil etmek lazım, hep ağzımızla gülmek olmuyor ki Smile

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - eskiuyemnt - 18/03/2015

(18/03/2015, Saat: 00:03)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto üstat,aslında bu adamları foruma tekrar dahil etmek lazım, hep ağzımızla gülmek olmuyor ki Smile

Allah uzak etsin Big Grin

Hepimiz joker gibi kaldık zaati Rolleyes Tongue