Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - m y r - 08/05/2015

Belki de Mustafa Bey elektrikli makine ile tıraş oluyordur Smile

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - ckeskin - 08/05/2015

(08/05/2015, Saat: 00:48)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki de Mustafa Bey elektrikli makine ile tıraş oluyordur Smile

Tövbe de komşum. Günaha giriyorsun. Big Grin

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - m y r - 08/05/2015

(08/05/2015, Saat: 09:37)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tövbe de komşum. Günaha giriyorsun. Big Grin

Daş atıyorum belki sinirlenir de cevap verir diye Smile

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - adamentium - 08/05/2015

Terzi kendi söküğünü dikemez derler. Mach 3+Nivea Jel resmi gelse hiç şaşırmam Big Grin

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - impaticaret - 08/05/2015

(08/05/2015, Saat: 19:27)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Terzi kendi söküğünü dikemez derler. Mach 3+Nivea Jel resmi gelse hiç şaşırmam Big Grin

Haklısınız kendi söküğümü dikemiyorum Smile Sizin techizat bendekinden kuvvetlidir kesin.
Banyomu nekadar doldurursam doldurayım 2-3 hafta içinde misafirlerin aşırmasıyla bişey kalmıyor.
Sende çok var, tekrar getirirsin mantığı hakim Sad 
Haftaiçi Proglide power, haftasonu Polsilverli Futur. 
Bunlara, şuanda alvarez gomez ve kırık saplı chubby süperin hacılanmasıyla birlikte duke 2 best eşlik ediyor.

TIRAŞ TAKIMLARIM - Aleksey - 08/05/2015

Alvarez Gomez cok basarili diyorlardi da deneyememistim Mustafa Bey, sizin kullaniyor olmaniz benim icin kremi kesinlikle denenmeli kategorisine soktu. Smile

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - onurcakmak - 09/05/2015

Mustafa Bey, müsaitseniz haftaya size gelmek istiyorum, görüşemedik epeydir.

Bu arada Chubby 3 best'e fırçaya çok iyi diyorlar, bence mutlaka banyonuzda olsun, ama mutlaka ben gelmeden önce olsun, bişey denicem Angel

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - Mehmet Kiraz - 09/05/2015

(08/05/2015, Saat: 19:57)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız kendi söküğümü dikemiyorum Smile Sizin techizat bendekinden kuvvetlidir kesin.
Banyomu nekadar doldurursam doldurayım 2-3 hafta içinde misafirlerin aşırmasıyla bişey kalmıyor.
Sende çok var, tekrar getirirsin mantığı hakim Sad 
Haftaiçi Proglide power, haftasonu Polsilverli Futur. 
Bunlara, şuanda alvarez gomez ve kırık saplı chubby süperin hacılanmasıyla birlikte duke 2 best eşlik ediyor.

Bunu daha önce belirtmiştiniz Mustafa bey, kırık scuttlelar patlak kremlerden bahsetmiştiniz. Hacılanma olayı kötüymüş gerçekten. Allahtan bizde ben harici geleneksele merak salan aile ferdi yok, o açıdan rahatım. Chubby kırık bile olsa gitmesine üzüldüm açıkcası Big Grin Big Grin Proglide'mı ?? Hayırrr, kesinlikle olamaz şaka olsun lütfen Dodgy Big Grin

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - impaticaret - 09/05/2015

(09/05/2015, Saat: 02:37)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu daha önce belirtmiştiniz Mustafa bey, kırık scuttlelar patlak kremlerden bahsetmiştiniz. Hacılanma olayı kötüymüş gerçekten. Allahtan bizde ben harici geleneksele merak salan aile ferdi yok, o açıdan rahatım. Chubby kırık bile olsa gitmesine üzüldüm açıkcası Big Grin Big Grin Proglide'mı ?? Hayırrr, kesinlikle olamaz şaka olsun lütfen Dodgy Big Grin

Mehmet Bey kartuşu memnun olduğumdan değil hızlı davranmam gerektiğinden kullanıyorum Smile
Sabah 10dakika içinde kapıda olmam gerekiyor, akşam tıraşı iş yorgunluğunun üstüne hiç gitmiyor.

Cvp: TIRAŞ TAKIMLARIM - Mehmet Kiraz - 09/05/2015

Haklısınız ben şimdi mezun oldum boştayım diye geleneksel tıraşa zamanım var ama iş olduğunda ben bile dönmek zorunda kalacağım blue 3'e elim mecbur kalacak. Akşam tıraşını ben de çok fazla sevenlerden biri değilim, yorgunluk bir faktör, ayrıca sabah tıraşındaki keyfi vermediğini düşünüyorum. Özel günlerde akşam dışarı çıkacaksam eğer akşam tıraşı oluyorum Smile