Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 08/09/2017

ec5f052a162cd5b9c461120034e04965.jpg

Koşuşturmaca,yazlık fln. derken düzen almaya şimdi başlayabildim.Maalesef yatak altı falan bekleyen ürünlerim var.Bazen gerçekten abarttığımızı,yazık ettiğimizi düşünmüyor değilim ama bu da böyle bir zevk işte.Not düşmek adına bu resim burada dursun,bir ay Sonra güncelleyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - posicor - 08/09/2017

(08/09/2017, Saat: 01:08)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koşuşturmaca,yazlık fln. derken düzen almaya şimdi başlayabildim.Maalesef yatak altı falan bekleyen ürünlerim var.Bazen gerçekten abarttığımızı,yazık ettiğimizi düşünmüyor değilim ama bu da böyle bir zevk işte.Not düşmek adına bu resim burada dursun,bir ay Sonra güncelleyeceğim.

Çok güzel malzemeler, güle güle kullanın Smile

Abarttığımız doğrudur belki ama yazık ettiğimizi düşünmeyin. Sabunlar, fırçalar onlarca yıl kullanılabiliyor; aletler, usturalar ve jiletler ise evladiyelik. Durdukça değerleri de artıyor.

Başka hobilerde bu olmuyor. Örneğin bisiklet için aldığım lastiği kullansam da kullanmasam da 3-4 yıl ömrü var, elektronikte durum daha da kötü, devamlı yeni birşeyler çıkıyor.

Tıraş Ekipmanlarımız - onurcakmak - 08/09/2017

(08/09/2017, Saat: 01:08)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koşuşturmaca,yazlık fln. derken düzen almaya şimdi başlayabildim.Maalesef yatak altı falan bekleyen ürünlerim var.Bazen gerçekten abarttığımızı,yazık ettiğimizi düşünmüyor değilim ama bu da böyle bir zevk işte.Not düşmek adına bu resim burada dursun,bir ay Sonra güncelleyeceğim.

Üstad bu ne?

02b6c9d9015e6173923243e10766ed03.jpg

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - Tahir - 08/09/2017

@ahraz @onurcakmak üstadlar bir tahmin? Fırça sap denemesi Smile

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - dikdik_s - 08/09/2017

90/60/90 olmus. Super fırca fikri.

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - Tahir - 08/09/2017

(08/09/2017, Saat: 21:52)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 90/60/90 olmus. Super fırca fikri.

@dikdik_s üstadım daha güzel ne olabilirki Wink

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - Men-Sup - 08/09/2017

@ahraz komşum, o güzelim de ve se aletler aynı bardağın içinde çok daralmışlar..Metrobüs gibi..biraz rahatlatmak lazım bence..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 08/09/2017

(08/09/2017, Saat: 11:32)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel malzemeler, güle güle kullanın Smile

Abarttığımız doğrudur belki ama yazık ettiğimizi düşünmeyin. Sabunlar, fırçalar onlarca yıl kullanılabiliyor; aletler, usturalar ve jiletler ise evladiyelik. Durdukça değerleri de artıyor.

Başka hobilerde bu olmuyor. Örneğin bisiklet için aldığım lastiği kullansam da kullanmasam da 3-4 yıl ömrü var, elektronikte durum daha da kötü, devamlı yeni birşeyler çıkıyor.

Doğru bir bakış açısı olabilir,teşekkürler Hocam.

(08/09/2017, Saat: 19:58)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bu ne?

02b6c9d9015e6173923243e10766ed03.jpg

Maşallah Hocam,ne göz var Tıraş motivasyonu diyelim,şaka şaka sabun Hocam o,dolaplarda kokulu sabunları seviyorum.

(08/09/2017, Saat: 20:05)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz @onurcakmak üstadlar bir tahmin? Fırça sap denemesi Smile

@dikdik_s Serdar abi ,Tahir abi fırça sapı fikri muhteşem,bunu düşüneceğim

Tıraş Ekipmanlarımız - gr00v3r - 09/09/2017

Bir rafın yarısı için hanımdan işitmediğim laf kalmadı, sizi gönülden tebrik ederim üstadım.

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 09/09/2017

(08/09/2017, Saat: 22:45)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz komşum, o güzelim de ve se aletler aynı bardağın içinde çok daralmışlar..Metrobüs gibi..biraz rahatlatmak lazım bence..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İleride belki Hocam.

(09/09/2017, Saat: 00:12)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir rafın yarısı için hanımdan işitmediğim laf kalmadı, sizi gönülden tebrik ederim üstadım.

Teşekkür ederim.Eminim zamanla eşiniz alışacak,hatta sevecektir Hocam ama yine de yer konusunda laf edebilir.