Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - elitte - 11/01/2018

Şaka gibi Smile , @ahraz gördüğüm kadarıyla bir çok sabununuz var bende yeni bir sabun edinmek istiyorum bizim tedarikcilerden temin edebilecegimiz favori 3 sabununuz hangileri.

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 19:42)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şaka gibi Smile , @ahraz gördüğüm kadarıyla bir çok sabununuz var bende yeni bir sabun edinmek istiyorum bizim tedarikcilerden temin edebilecegimiz favori 3 sabununuz hangileri.

Tedarikçilerimizde artizan sabunlar yok.İsterseniz almadan önce yakın zamanda bitirmeyi umduğum 18 artizan sabunlu incelemeyi bekleyin.Yok,bekleyemem diyorsanız SV ürünleri (koku kişiye göre değişken) extrashaving ve Atkinsons ürünleri razorus bence güzel ürünler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tıraş Ekipmanlarımız - Dragon - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 18:55)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d7c45c28093095d436b3af3834a53cba.jpg75e764268c5583fadffdec8c9221e07d.jpge507e1deab7dd55e8f322cede32f7737.jpg

Maşallah hocam. Sağlam stok olmuş. Kaç yılda yaptınız bunu. Geleceğimi gördüm bi an, şimdilik düşünmek bile istemiyorum Smile

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 21:31)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah hocam. Sağlam stok olmuş. Kaç yılda yaptınız bunu. Geleceğimi gördüm bi an, şimdilik düşünmek bile istemiyorum Smile

Stok amacıyla olmuyor aslında.Bu neymiş,aa bu da varmış derken gerçek boynuz saplı fırça arıyorken,şu sabun da neymiş derken buluyorsunuz kendinizi.Şahsen benim koleksiyon çok mütevazi,bizim forum da neler var neler

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - Aliço - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 18:55)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manzara harika içim mi gitti ne Big Grin

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - elitte - 11/01/2018

(11/01/2018, Saat: 20:10)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tedarikçilerimizde artizan sabunlar yok.İsterseniz almadan önce yakın zamanda bitirmeyi umduğum 18 artizan sabunlu incelemeyi bekleyin.Yok,bekleyemem diyorsanız SV ürünleri (koku kişiye göre değişken) extrashaving ve Atkinsons ürünleri razorus bence güzel ürünler.

O zaman incelemenizi bekliyor olacagim,

Tıraş Ekipmanlarımız - EskUyeMhmt_G - 12/01/2018

(11/01/2018, Saat: 18:55)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ahraz Abi,

Bu ekipmanlarla Razoshaving ya da ExtRazorus olarak Türkiye'deki 3'üncü tedarikçi olabilirsin.

Ekipmanlar her geleneksel ıslak tıraşçının rüyalarını süsleyecek cinsten.

Güzel günlerde kullan.

?

Tıraş Ekipmanlarımız - DeaKeN - 12/01/2018

@ahraz caner abi gördüğüm kadarı ile üst rafın arkaları bayağı dolu kırılacak artık. ? Satışa ne zaman çıkar ürünler?

Tıraş Ekipmanlarımız - ahraz - 12/01/2018

(11/01/2018, Saat: 21:50)Aliço Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Manzara harika içim mi gitti ne Big Grin

Teşekkür ederim Hocam,daha güzelleri sizlerin olsun.

(12/01/2018, Saat: 00:03)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Abi,

Bu ekipmanlarla Razoshaving ya da ExtRazorus olarak Türkiye'deki 3'üncü tedarikçi olabilirsin.

Ekipmanlar her geleneksel ıslak tıraşçının rüyalarını süsleyecek cinsten.

Güzel günlerde kullan.

?

Teşekkür ederim kardeşim,Estağfirullah.Çok daha güzel ürünleri olan arkadaşlar var,saklanıyorlar

(12/01/2018, Saat: 00:30)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz caner abi gördüğüm kadarı ile üst rafın arkaları bayağı dolu kırılacak artık. ? Satışa ne zaman çıkar ürünler?

Ürün satma konusunda çekincelerim var kardeşim.Sonuçta bir sorumluluk bu.Bakalım belki ileride.

RE: Tıraş Ekipmanlarımız - kalantorxl - 13/01/2018

@ahraz Caner iyi günlerde kullan harika görünüyorlar. Resimleri görünce sabun incelemeni dahada merakla beklemeye başladım. Dolabın üst rafları için aman dikkat diyeyim o rafların yerine daha kalın parça kestirip yerleştirirsen daha güvenli olur.