Geleneksel Tıraş Forumları
Tıraş Ekipmanlarımız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Tıraş Ekipmanlarımız (/showthread.php?tid=8)

RE: JİLET ÇEŞİTLERİM - tarkaner - 02/02/2020

(02/02/2020, Saat: 21:15)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote="tarkaner" pid='252319' dateline='1580662305']
Yazın limonatası, kışın bozası enfestir. Her Eskişehir e gittiğimde mutlaka giderim. Hamam, karakedi, Çorbacı Mahir, Pino, Balaban ve Çibörek hepsine 2 günde sıra gelmiyor, aynen jilet ve tıraş aletleri gibi bakıp iç çekiyorsunuz.

Güzel tüyolar @Tarkaner
Bir dahaki Eskişehir ziyaretim de listede gitmediklerime de uğramak şart oldu . Ben baya keyif almıştım Eskişehir de gezmekten .
Devrim Bey, toparlayın İzmir i size Eskişehir i gezdireyim ama 2 gün en az, hatta 3.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: JİLET ÇEŞİTLERİM - mustbe - 02/02/2020

(02/02/2020, Saat: 21:00)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3017

3020

Şimdi anladım. Yalnız bizde avantajlı bir durum var, benim ikizler de haftada en az 2 şer kez tıraş oldukları için 3-4 senede eldekiler biter diye tahmin ediyorum. Onlar ToBS Sensitive i çok sevdiler, başka sabuna bakmıyorlar. Feather AC DX ustura ve 50 lik jiletler de bitince belki çelik ustura isterler.

Yani bizde hedef

2023

Selam ve saygılar.

Abi çok şanslı çocukların. Onların arayış derdi yok. Babam dolaba ne koymuş bakalım modundadirlar Smile

RE: Cvp: JİLET ÇEŞİTLERİM - tarkaner - 02/02/2020

(02/02/2020, Saat: 23:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi çok şanslı çocukların. Onların arayış derdi yok. Babam dolaba ne koymuş bakalım modundadirlar Smile
Valla şimdiki nesil böyle hem şanslı hem de farkında değil. Kabahat biraz bizde ama, devir değişti, her şey önlerinde.

Cvp: RE: Cvp: JİLET ÇEŞİTLERİM - mustbe - 02/02/2020

(02/02/2020, Saat: 23:34)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla şimdiki nesil böyle hem şanslı hem de farkında değil. Kabahat biraz bizde ama, devir değişti, her şey önlerinde.

O konuda maalesef görüşümüz aynı

Cvp: Tıraş Ekipmanlarımız - hlkkzn - 26/03/2020

(17/09/2019, Saat: 14:25)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 aylık serüvenimde  2 De tıraş aleti (r89 ve rimei) 2 Fırça ( nom serisi porsuk ve yaqi sentetik ), 1 sabun (proraso kırmızı),1 krem (Nivea) 6 ay yetecek kadar jilet, 2 tas, 1 losyon ( Nivea alkolsüz) ve 1 Balsam (Yves Rocher 3 senedir kullanıyorum zaten) ile ilerliyoruz.
Saygılar selamlar hürmetler herkese

(13/12/2019, Saat: 17:41)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +++

r41 kafa, qsahave parthenon v2.0 tıraş aleti, qshave 4 lü stand (pek memnun kalmadım), ds cosmetic 2 band silvertip fırça, ds cosmetic sentetik fırça, tabac ve Mühle iğde ağacı sabun, logona tıraş kremi, nivea balsam ve losyon, rosece aftershave balm, ikea porselen kase (çok memnunum)

tıraş ekipmalarımın çoğunu elden çıkartım. şuan yine başa döndüm. r89 nom pure badger fırça ile devam ediyorum. sabun olarak mdc var, brut losyon ve rosece balm ile devam ediyorum.

aklımda muhle rocca r94 ve ej3one6 var türkiyede kolaylıkla ulaşılabilir. onlar hedefim ilk planda. fırça işinide bir halletseydikSmile

Ekipmanlarınız nerede nasıl duruyor? - Ert.ozk - 27/03/2020

Merhaba,
1 sap 2 başlık ile başladığım geleneksel macerama bugün 2 alet daha katıldı. Anladım ki eskisi gibi makineyi gözlük kutusuna fırçayı ve sabunu kasenin içine hepsini de banyoda gördüğüm ilk düz zemine koymakla olmaz artık.
Yeni fikirler aramaya başladım. Forumda da buna benzer bir konu bulamadım.

Bu konuda banyoda ekipmanlarımız nasıl duruyor kutular standlar dolabımızın içi vs. paylaşalım birbirimizden fikirler çalalım dedim.
Benim şu an paylaşacak birşeyim yok garipler mikrofiber bezin üstünde duruyor şimdilik Big Grin aklımda tahta bir kutu yaptırmak var.d

Cvp: Ekipmanlarınız nerede nasıl duruyor? - kral arthur - 27/03/2020

(27/03/2020, Saat: 11:42)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
1 sap 2 başlık ile başladığım geleneksel macerama bugün 2 alet daha katıldı. Anladım ki eskisi gibi makineyi gözlük kutusuna fırçayı ve sabunu kasenin içine hepsini de banyoda gördüğüm ilk düz zemine koymakla olmaz artık.
Yeni fikirler aramaya başladım. Forumda da buna benzer bir konu bulamadım.

Bu konuda banyoda ekipmanlarımız nasıl duruyor kutular standlar dolabımızın içi vs. paylaşalım birbirimizden fikirler çalalım dedim.
Benim şu an paylaşacak birşeyim yok garipler mikrofiber bezin üstünde duruyor şimdilik Big Grin aklımda tahta bir kutu yaptırmak var.d

Kendin yap bölümünde bunlarla ilgili paylaşımlar var komşum.Tıraş dolabım bölümü.

Cvp: Tıraş Ekipmanlarımız - ArdıçKatranı - 27/03/2020

Hem nemden hem de evdeki küçük canavardan uzak olmaları için yatak odasındaki giysi dolabının bir bölmesinde duruyorlar. Bölme çok büyük olmadığından kendimi satınalma konusunda da - en azından hacmen - kısıtlıyorum Angel

Tıraş Ekipmanlarımız - hardhungry - 27/03/2020

153b48c0e57e4076fd87d10b1fce1421.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Tıraş Ekipmanlarımız - BuraKaya55 - 09/04/2020

vtVi26.jpg