Geleneksel Tıraş Forumları
Frank Shaving Resmi satis sitesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Frank Shaving Resmi satis sitesi (/showthread.php?tid=8015)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - msakalli - 20/02/2017

Güle güle kullanın @DeaKeN komşum. Pure fırçalar biraz batıcıdır ama olsun, hepsi ayrı bir keyif ve tecrübe.

Frank Shaving Resmi satis sitesi - DeaKeN - 20/02/2017

(20/02/2017, Saat: 13:56)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın @DeaKeN komşum. Pure fırçalar biraz batıcıdır ama olsun, hepsi ayrı bir keyif ve tecrübe.

Önceliğim tecrübe edinmek daha önceden hiç pure tip kullanmadım. Olmadı tasta köpürtüp badana yapar gibi kullanabilirim. Ama bana bu fırça yumuşak geldi. Tabi yüzde köpürtmeyi seven biri olarak sonuç ne olacak bilemiyorum. Tekrar teşekkürler komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - kral arthur - 20/02/2017

(20/02/2017, Saat: 13:33)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun komşum size de şimdiden iyi günlerde kullanmak nasip olur. Ben pure tip merak ettiğimden Şimdilik bunu bir deyeceğim. Bu ara forumdan alan diğer arkadaşların fırçalarıda gelmiş. Sizinki de bugün teslim olur sanırım.

Evet bugün gelir herhalde Simpson berkeley pure tip sivilce yaptı bende o yüzden fınest tercih ettim.Belki pure size iyi gelir.
Selamlar

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - PisPorsuk - 20/02/2017

strong back bone, 2 band, 3 band hangi model alınmalı razorus tan? Bilen komşum var mı? Yumuşak porsuk sevmiyorum!

Frank Shaving Resmi satis sitesi - Nani Kuş - 20/02/2017

(20/02/2017, Saat: 18:15)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: strong back bone, 2 band, 3 band hangi model alınmalı razorus tan? Bilen komşum var mı? Yumuşak porsuk sevmiyorum!

@PisPorsuk komşum 3.band linkini atarmısınız ben göremedim razorusta gözümden mi kaçıyor
Dirençli yayılmayan fırça kast ediyorsanız 2.bandlar üzmez komşum.

Ek not : silvertiplerimi kast ediyorsunuz .

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - Serjames - 20/02/2017

BrXdjp.jpg

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - PisPorsuk - 20/02/2017

(20/02/2017, Saat: 19:03)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk komşum 3.band linkini atarmısınız ben göremedim razorusta gözümden mi kaçıyor
Dirençli yayılmayan fırça kast ediyorsanız 2.bandlar üzmez komşum.

Ek not : silvertiplerimi kast ediyorsunuz.

3 band, 2 band hangileri ben de bilmiyorum
eğilip bükülmeyen modeller, hangileri tavsiye olunur
bilgi verebilirmisiniz...

Frank Shaving Resmi satis sitesi - Nani Kuş - 20/02/2017

@pisporsuk komşum
Silvertip fırçaların üzerinde 2 band yazmıyorsa onlar 3 band olmuş oluyor . Benim bile kafam karıştı sizin yorumu öyle okuyunca . Az içine gömerler 3 band fırça olur 2 band . Tavsiyem silvertip fırça dirençlidir .

Cvp: Frank Shaving Resmi satis sitesi - btoprak - 20/02/2017

@DeaKen komşum sizin fırçanın kılları best e kaymış biraz tam pure değil gibi. Kaliteli bir düğüm gibi duruyor. Hafif best e kaydığından sizi tatmin edecek performansı verir gibi.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Frank Shaving Resmi satis sitesi - DeaKeN - 20/02/2017

(20/02/2017, Saat: 21:19)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKen komşum sizin fırçanın kılları best e kaymış biraz tam pure değil gibi. Kaliteli bir düğüm gibi duruyor. Hafif best e kaydığından sizi tatmin edecek performansı verir gibi.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Site de pure yazmış komşum. Ayrıca ilk yıkama da 25 e yakın kıl kaybı oldu ve kıllar 54 mm diye belirtmişler. o yüzden hafif bastırınca bile çiçek gibi açılıyor. Yarın ilk tıraşımda kullanacağım.