Geleneksel Tıraş Forumları
RAZORUS - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: RAZORUS (/showthread.php?tid=8139)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Cvp: RAZORUS - MetsGo - 18/12/2019

Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
Yeniyıl hediyesi olarak proraso nun sakal bakım setinden 3 adet satın aldım .
Setler yanları sticker bandrol ile kapatılmış metal kutuda geldi yani üreticiden sonra herhangibir açılma veya müdahale söz konusu değil .
Setlerin ikisinin içindeki sakal bakım balsamları kapaklarının tam oturmamış olması nedeniyle akıtmıştı .
Kendilerine mail attığımda geri göndermeme gerek olmadığını fotoğrafların yeterli olduğunu hemen yeni balsamları kargoya vereceklerini söylediler ve verdiler .
Buraya kadar ki kısım bir çoğumuzun bildiği kanıksadığı alışkın olduğu kaliteli ve dürüst esnaflığı razorus un .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .
Burası hakikaten göz yaşartır , duygulandırır bir yaklaşım .
Kendilerine çok çok teşekkür ederim , bu nezaketlerinden ötürü .

RAZORUS - -mali - 18/12/2019

(18/12/2019, Saat: 01:02)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
Setler yanları sticker bandrol ile kapatılmış metal kutuda geldi yani üreticiden sonra herhangibir açılma veya müdahale söz konusu değil .
Setlerin ikisinin içindeki sakal bakım balsamları kapaklarının tam oturmamış olması nedeniyle akıtmıştı .
Kendilerine mail attığımda geri göndermeme gerek olmadığını fotoğrafların yeterli olduğunu hemen yeni balsamları kargoya vereceklerini söylediler ve verdiler .
Buraya kadar ki kısım bir çoğumuzun bildiği kanıksadığı alışkın olduğu kaliteli ve dürüst esnaflığı razorus un .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .

Hayırlı olsun komşum güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: RAZORUS - JohnLocke - 18/12/2019

Gerçekten on numara hareket. Ürünleriniz hayırlı olsun.

Cvp: RAZORUS - MetsGo - 18/12/2019

Teşekkürler @mali komşum , aslımda ben kullanmayacağım sakaldan vazgeçemeyen bir kaç dostuma almıştım , paketin içinde akmış olan ve iadesi istenilmeyen 2 balsamıda bugün sakallı 2 arkadaşıma verdim.
Bu arada ürünler ve kokular süper
Wood spice
Vetiver
Ve azure lime ( tıraş kremini kullanmıştım o da çok iyiydi )

Bu serilerin tıraş kremleri ve kolonyaları ( losyon ) kullanılabilir bence , kokuları harika .

Cvp: RAZORUS - kiwi21 - 18/12/2019

(18/12/2019, Saat: 01:02)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı  indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .

Harika bir esnaflık örneği. Tebrikler.

Cvp: RAZORUS - Sh@dow - 18/12/2019

Herşeyin para olmadığı insana olan güveninde önemli olduğun gösteren çok güzel bir örnek olmuş. Tebrikler.

Cvp: RAZORUS - 40tansonra - 19/12/2019

Az önce ben de sitelerinden Yaqi 4’lü stand, 7 o’clock renkleri, Rapira renkleri ile asco, lord, ws, BIC jiletlerden oluşan küçük bir sipariş geçtim. Arko kase sabun hediyesi de gelir herhalde.

Cvp: RAZORUS - dbkan - 19/12/2019

(19/12/2019, Saat: 00:53)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce ben de sitelerinden Yaqi 4’lü stand, 7 o’clock renkleri, Rapira renkleri ile asco, lord, ws, BIC jiletlerden oluşan küçük bir sipariş geçtim. Arko kase sabun hediyesi de gelir herhalde.

Benim 150 tl altı siparişe , sağ olsun gönderdiler. Her zamanki gibi Razorus'tan : " çok güzel hareketler"

Cvp: RAZORUS - grknclk - 21/12/2019

Bende dün tras bıçakları ve 2 adet praraso sabun aldım 150 tl den fazla sanirim arka kase sabun hediyesi ile gelecek. Razorus tan ilk alisverisim olacak.

Cvp: RAZORUS - Shavette - 25/12/2019

Bireysel anlamda nezaketi olan, alışveriş ahlâkı ve bilgi paylaşımı olan, maillere içtenlikle cevap veren, hatta kayboldu sanılan kargoyu "bize ne canım sattık gitti" demeden bir mail sonrası 5 dk içerisinde kargoyu arayıp dönüş yapan, jest hediyeleri ve harika paketlemeleri olan kuruluşa Razorus denir ve memnuniyetle alışveriş yapılır... Noyan Bey ve ekibine sevgiler saygılar