Geleneksel Tıraş Forumları
Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız (/showthread.php?tid=8160)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Niko - 24/02/2017

Sevgili komşularım,
bilenler biliyor, bilmeyenler için  yazıyorum. Gayrimenkul sektörü ile ilgili herhangi bir  bilgiye ihtiyaç duyarsanız mesaj atmaktan lütfen imtina etmeyin. Kıymetli bir komşumuz ile bugün hasıl olan bir görüşme neticesinde böyle bir konu başlığı açma ihtiyacı hissettim. Malum, sektörümüz ne yazık ki birtakım kendini bilmez meslektaşlarımızın varlığı sayesinde son derece güven duyulmaz bir meslek haline geldi. Siz  değerli komşularımın bu tür meslektaşlarımızın tuzağına düşmelerini istemiyorum. Lütfen gayrimenkul ile ilgili her türlü sorularınız-sorunlarınız- için bana ulaşın. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Selamlar.

Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Men-Sup - 25/02/2017

Çok faydalı olabilecek bir başlık açmışsın @Lorenzo komşum. Her aileye bir doktor, bir de avukat lazım diye bilirdik ama son yıllarda gayrimenkul sektöründen anlayan biri de gerekiyor bence....

Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - rating - 25/02/2017

Bu düşünceli hareketiniz için tebrik ediyorum @Lorenzo üstadım. İşte forumumuzun en güzel yanı.

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Eskiuyebyr - 25/02/2017

@Lorenzo
Üstadım benim pek sorum olacağını sanmıyorum Smile ama bu yardımsever ve ince düşüncenizden dolayı size hem teşekkür ediyorum hem de sizi kutluyorum.

Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - ahraz - 25/02/2017

@Lorenzo Abi çok güzel düşünmüşsünüz.Benim genele hitap eden şöyle bir sorum olsun.Malumunuz üzere çok fazla inşaat firması,çok fazla proje ve haliyle satılık çok fazla ev var.Büyük metropollerdeki ev fiyatları ile kıyaslandığında Ev fiyatları yüksek değil mi sizce de?İkinci sorum bunun bir doyum noktasının olup olmayacağı konusunda.Bu kadar projenin hepsinin satılacağını öngörmek mantıklı mı? Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Tahir - 25/02/2017

@Lorenzo komşum çok teşekkür ederiz, güzel düşünmüşsünüz. Bu konularda sağlıklı bilgi alabilecek bir dostumuzun olmasını bilmek güzel.

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Timuçin - 25/02/2017

Komşum Türkiye de emlak balonu var 2 yıl içinde konutlar değer kaybedecek diyorlar. Konut almak için beklenmeli mi?

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Timuçin - 25/02/2017

Komşum Türkiye de emlak balonu var 2  yıl içinde konutlar değer kaybedecek diyorlar. Konut almak için beklenmeli mi?

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Niko - 25/02/2017

@Men-Sup
@rating
@bayercy
@Tahir
ne demek komşularım, rica ederim. Ayrıca nazik mesajlarınız için ben de teşekkür ederim. Güzel bir topluluğumuz var, tabii ki ilgili olduğumuz alanlarda birbirimize elimizden geldiğince ve hatta fazlasıyla yardımcı olmaya çalışacağız.

Cvp: Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız - Serjames - 25/02/2017

@Lorenzo komşum faydalı bir başlık olmuş . Teşekkürler .