Geleneksel Tıraş Forumları
Proraso Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Proraso Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=821)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Proraso Tıraş Kremi - Silentsv - 15/06/2019

(15/06/2019, Saat: 17:05)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sürekli aynı krem kullanılsa fazla değil ama içimizde tek sabun/krem kullanan yok denecek kadar az.. Rotasyonda da ne kadar sürede biter meçhul..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Herhalde bir süre sonra bende az ürün dinginliğine ulaşırsam dediğiğiniz doğru komşum da henüz yeni olmama rağmen 11. Tıraş kremi/sabunu yolda azıcık merak ile birlikte açgözlülükte oluyor yeni bir hobiye başlamak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Proraso Tıraş Kremi - FearOfATG - 15/06/2019

(15/06/2019, Saat: 21:00)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herhalde bir süre sonra bende az ürün dinginliğine ulaşırsam dediğiğiniz doğru komşum da henüz yeni olmama rağmen 11. Tıraş kremi/sabunu yolda azıcık merak ile birlikte açgözlülükte oluyor yeni bir hobiye başlamak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1 yılın sonunda duruldum ben hocam. Darısı başınıza.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - Sh@dow - 26/07/2019

Ben proraso beyaz yulaf ve yeşil çay tıraş kremi kullanıyorum. Koruyuculuk ve nemlendirme olarak memnunum kısa zamanda krema kıvamında köpük elde ediyorum. Arko ve nivea p&c göre daha başarılı buldum. Misket limon kokusu ve hafif mentolüde beni çok memnun etti.

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - Sheeplessness - 02/09/2019

Bu kremlerin ağzı açık mı oluyo ? Kapağı açınca direk krem çıktı arkodaki gibi koruma jelatini gibi bişey yoktu. Kabı da biraz yamuktu. Kullanılmamıştır değil mi ? Ürünü hepsiburadadan almıştım hediye çekim olduğu için yoksa. Zaten impadan ya da razordan alırdım. Sad

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - DenizKSK - 02/09/2019

(02/09/2019, Saat: 18:03)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kremlerin ağzı açık mı oluyo ? Kapağı açınca direk krem çıktı arkodaki gibi koruma jelatini gibi bişey yoktu. Kabı da biraz yamuktu. Kullanılmamıştır değil mi ? Ürünü hepsiburadadan almıştım hediye çekim olduğu için yoksa. Zaten impadan ya da razordan alırdım. Sad

Aynen komşum, Proraso'lar ağzı açık gelir. Stok yapılan yerlerde ve taşıma esnasında oluşan sıcaklık farklılıklarından yumuşayıp şekil değiştirebilir. Sıkıntı yok yani Smile

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - batmanforever - 02/09/2019

(02/09/2019, Saat: 18:03)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kremlerin ağzı açık mı oluyo ? Kapağı açınca direk krem çıktı arkodaki gibi koruma jelatini gibi bişey yoktu. Kabı da biraz yamuktu. Kullanılmamıştır değil mi ? Ürünü hepsiburadadan almıştım hediye çekim olduğu için yoksa. Zaten impadan ya da razordan alırdım. Sad

@Sheeplessness komşum endişelenecek bir durum yok dediğiniz gibi ağzı açık olur Proraso'larda.

@DenizKSK komşum aynı anda yazmışız Smile

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - Soner - 02/09/2019

Ağzının açık olduğunu bildiğim, krem üyeleri : palmolive, nivea, proraso

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - kral arthur - 02/09/2019

Her zaman proraso kremleri severek kullandım.
Proraso tıraş sabunlarına göre bence çok daha başarılılar.Kışın sandalwood yazın okaliptüslüyü severek kullanıyorum.Gramajı bol hemen köpürüveren fiyatıyla insanı üzmeyen bir ürün.

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - Sheeplessness - 03/09/2019

Çok teşekkür ederim komşularım. İçim rahatladı doğrusu. Ben de sandalwood ve okaliptüslü almıştım zaten. Smile Yarın deneyeceğim.

Cvp: Proraso Tıraş Kremi - Vincent_Lord - 07/09/2019

Prorasoyu ben de çok merak ediyorum. Arko, cella ve tabac kullandım. Cellanın kokusu tabac'ın da hem kokusu hem de sıkı köpüğünü beğenmiştim. Onlara göre nasıldır, karşılaştırma yapabilecek olan var mı ?