Geleneksel Tıraş Forumları
Proraso Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Proraso Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=821)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Proraso - ulysse6 - 16/11/2011

ben de izlediğim videolarda tatminkar köpük oluşturduğunu görüyordum.Acaba proraso krem olarak iyi de sabunu beceremiyorlar mı ?bu benim için de kötü oldu tam proraso sabun almıştım.

Proraso - piankhy - 16/11/2011

Dün akşam da kremini denedim Proraso'nun. Açıkçası ben büyük farkla sabununu daha çok beğendim. Bence bu beğeni meselesi biraz da kişisel bir şey. Bana göre gayet güzel ve tatminkar bir köpük yapıyor sabun olanı. Kremini o kadar başarılı bulmadım. Belki de genel anlamda kremleri sevmediğim içindir bilmiyorum. Ama şahsi görüşüm, kesinlikle verilen parayı hak eden bir ürün olduğu yönünde. Ben gayet memnun kaldım. Bilmiyorum belki de bana öyle gelmiştir ama çok kolay köpük yaptı ve gayet de koruyucu bir köpük oluşturdu bende. Yine de zevkler ve renkler tartışılmaz tabi. Bana güzel ve iyi gelen bir başka arkadaşımıza o kadar da iyi ve güzel gelmeyebilir. Çok pahalı değil. Özellikle E-Bay'den alırsanız az bir kargo masrafı ile de geliyor. Bence en güzeli kendinizin deneyip görmesi. Yazılanlar bir yere kadar elbette fikir verebilir ama burada da gördüğümüz gibi tam zıt görüşler de olabiliyor aynı ürün hakkında.

Proraso - ulysse6 - 16/11/2011

piankhy; sabunu övmen yüreğimi ferahlattı.ben zaten aloe veralı-sensitive olanı almıştım.Umarım iyi çıkar.

(16/11/2011, Saat: 12:25)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: piankhy; sabunu övmen yüreğimi ferahlattı.ben zaten aloe veralı-sensitive olanı almıştım.Umarım iyi çıkar.

Valla açıkçası daha önce dediğim gibi ben sabunu beğendim. Ama benim aldığım mentollü olanı. Yeşil kutudaki. Diğeri nasıldır artık onu da siz inceler yazarsınız geldiğinde Wink. Ben şimdi Taylor Of Old Bond Street sabunumu bekliyorum. Ondan oldukça umutluyum. Bakalım eğer gelirse, onu da bir an önce denemek istiyorum.

Proraso - papazerigi - 16/11/2011

hangisi? sandalwood mu yoksa lavanta mı?
(16/11/2011, Saat: 13:42)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla açıkçası daha önce dediğim gibi ben sabunu beğendim. Ama benim aldığım mentollü olanı. Yeşil kutudaki. Diğeri nasıldır artık onu da siz inceler yazarsınız geldiğinde Wink. Ben şimdi Taylor Of Old Bond Street sabunumu bekliyorum. Ondan oldukça umutluyum. Bakalım eğer gelirse, onu da bir an önce denemek istiyorum.

(16/11/2011, Saat: 14:07)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hangisi? sandalwood mu yoksa lavanta mı?
(16/11/2011, Saat: 13:42)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla açıkçası daha önce dediğim gibi ben sabunu beğendim. Ama benim aldığım mentollü olanı. Yeşil kutudaki. Diğeri nasıldır artık onu da siz inceler yazarsınız geldiğinde Wink. Ben şimdi Taylor Of Old Bond Street sabunumu bekliyorum. Ondan oldukça umutluyum. Bakalım eğer gelirse, onu da bir an önce denemek istiyorum.

Valla bilmiyorum. Üzerinde St. James Collection yazıyordu ilanın. İlanda da belirtmemişlerdi. Bakalım, gelirse, gelince görürüz.

Bir önceki mesajımı attıktan 1 saat sonra Taylor of Old Bond Street geldi. Üzerinde dediğim gibi The St. James Collection yazıyor. Biraz limonimsi bir kokusu var. Maalesef iki günden önce deneyemeyeceğim çünkü daha dün tıraş oldum. Lavanta olmadığı kesin kokunun ama sandalwood mu bilmiyorum. Bu arada en çok hoşuma giden şey paket oldu. Adamlar bir paket yapmışlar sanki altın külçesi yolluyorlar. Bir kutu sabun için bir dünya köpük ve şişme poşetler kullanmışlar. Gerçekten alıcıya değer veriyorlar. Bu arada paketin üzerinde shaving cream yazmasına rağmen, yine gümrüğe takılmadan geldi.

nereden almıştınız?
(16/11/2011, Saat: 16:14)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir önceki mesajımı attıktan 1 saat sonra Taylor of Old Bond Street geldi. Üzerinde dediğim gibi The St. James Collection yazıyor. Biraz limonimsi bir kokusu var. Maalesef iki günden önce deneyemeyeceğim çünkü daha dün tıraş oldum. Lavanta olmadığı kesin kokunun ama sandalwood mu bilmiyorum. Bu arada en çok hoşuma giden şey paket oldu. Adamlar bir paket yapmışlar sanki altın külçesi yolluyorlar. Bir kutu sabun için bir dünya köpük ve şişme poşetler kullanmışlar. Gerçekten alıcıya değer veriyorlar. Bu arada paketin üzerinde shaving cream yazmasına rağmen, yine gümrüğe takılmadan geldi.

(16/11/2011, Saat: 16:17)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nereden almıştınız?
(16/11/2011, Saat: 16:14)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir önceki mesajımı attıktan 1 saat sonra Taylor of Old Bond Street geldi. Üzerinde dediğim gibi The St. James Collection yazıyor. Biraz limonimsi bir kokusu var. Maalesef iki günden önce deneyemeyeceğim çünkü daha dün tıraş oldum. Lavanta olmadığı kesin kokunun ama sandalwood mu bilmiyorum. Bu arada en çok hoşuma giden şey paket oldu. Adamlar bir paket yapmışlar sanki altın külçesi yolluyorlar. Bir kutu sabun için bir dünya köpük ve şişme poşetler kullanmışlar. Gerçekten alıcıya değer veriyorlar. Bu arada paketin üzerinde shaving cream yazmasına rağmen, yine gümrüğe takılmadan geldi.

E-Bay üzerinden connaughtshaving satıcısından aldım. Bu ayın 9'unda kargoya verildi bugün elime ulaştı. Kargosu dahil 7 sterlin ödedim.

ben de connaught un kendi sitesinden alayım diyorum.
(16/11/2011, Saat: 16:28)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E-Bay üzerinden connaughtshaving satıcısından aldım. Bu ayın 9'unda kargoya verildi bugün elime ulaştı. Kargosu dahil 7 sterlin ödedim.