Geleneksel Tıraş Forumları
Proraso Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Proraso Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=821)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Proraso - piankhy - 16/11/2011

(16/11/2011, Saat: 16:30)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de connaught un kendi sitesinden alayım diyorum.
(16/11/2011, Saat: 16:28)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E-Bay üzerinden connaughtshaving satıcısından aldım. Bu ayın 9'unda kargoya verildi bugün elime ulaştı. Kargosu dahil 7 sterlin ödedim.

Valla sanki E-Bay'den alınca kargo ücreti daha az oluyor gibi geliyor bana. Satıcı ile de konuşursanız, aynı yerden bir kaç şey aldığınızda tek kargo parası ödüyorsunuz. Oldukça uyguna geliyor bence. Ama açıkçası kendi sitelerindeki kargo ücretlerini de incelemedim.

Proraso - laktik - 16/11/2011

(16/11/2011, Saat: 16:39)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/11/2011, Saat: 16:30)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de connaught un kendi sitesinden alayım diyorum.
(16/11/2011, Saat: 16:28)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E-Bay üzerinden connaughtshaving satıcısından aldım. Bu ayın 9'unda kargoya verildi bugün elime ulaştı. Kargosu dahil 7 sterlin ödedim.

Valla sanki E-Bay'den alınca kargo ücreti daha az oluyor gibi geliyor bana. Satıcı ile de konuşursanız, aynı yerden bir kaç şey aldığınızda tek kargo parası ödüyorsunuz. Oldukça uyguna geliyor bence. Ama açıkçası kendi sitelerindeki kargo ücretlerini de incelemedim.
geleceği garanti olsa bi cella da ben alıcam şöyle 150 gramından ama güvenemiyorum. gümrükçünün ruh haline bağlı bir iş olurmu .

Proraso - piankhy - 17/11/2011

(16/11/2011, Saat: 23:46)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

geleceği garanti olsa bi cella da ben alıcam şöyle 150 gramından ama güvenemiyorum. gümrükçünün ruh haline bağlı bir iş olurmu .

Valla daha önce de söylemiştim. Şu ana kadar 3 tane farklı kozmetik ürünü aldım hepsi geldi. Hatta üçü de takipsiz posta ile geldi 8 gün içinde. Bence çok şanssız değilseniz gelmeme ihtimali yok gibi. Gelen her paketi teker teker incelemediklerine inanmaya başladım. Sanırım dikkat çeken ya da çok büyük bir paket olursa falan iyice inceliyorlar diye düşünüyorum.

Proraso - laktik - 17/11/2011

(17/11/2011, Saat: 01:11)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/11/2011, Saat: 23:46)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Valla daha önce de söylemiştim. Şu ana kadar 3 tane farklı kozmetik ürünü aldım hepsi geldi. Hatta üçü de takipsiz posta ile geldi 8 gün içinde. Bence çok şanssız değilseniz gelmeme ihtimali yok gibi. Gelen her paketi teker teker incelemediklerine inanmaya başladım. Sanırım dikkat çeken ya da çok büyük bir paket olursa falan iyice inceliyorlar diye düşünüyorum.

şimdi bu kutuların üzerine ne olduklarını yazıyorlar ya orda lank diye tıraş kremi yazmak zorundalar mı? kitap filan yazsalar
birde bunları x ray den geçirmiyorar mı içi gözükür muhakkak her paketi açsalar kargolar 1 ayda gelmez heralde.
bende gözü karartıp alabilirim de bu paypal zorunlu mu ben yurtdışından alışveriş yapmadım prosedürü bilmiyorum pek. direkt sanal kredi kartıyla alsak olmaz mı?

Proraso - eggman - 17/11/2011

Arkadaşlar meşhur Cella sabun şu mudur ?

smallflower-grooming-accessories-shave-s...-cella.jpg

Cella ve Proraso Yeşil sabun sipariş etmeyi düşünüyorum.Son zamanlarda sabunun daha iyi geldiğini düşünmeye başladım.Çok daha güzel köpük yapıyor.Hatta bugün tıraşa body shop kremle başladım ama 2 .perdeden itiaren Arko'ya döndüm Big Grin O kalitede köpüğü kremden alamıyorum. Bu sabunları Arko'ya göre kıysalayabilecek olan varmı?

Proraso - piankhy - 17/11/2011

(17/11/2011, Saat: 03:35)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar meşhur Cella sabun şu mudur ?

Cella ve Proraso Yeşil sabun sipariş etmeyi düşünüyorum.Son zamanlarda sabunun daha iyi geldiğini düşünmeye başladım.Çok daha güzel köpük yapıyor.Hatta bugün tıraşa body shop kremle başladım ama 2 .perdeden itiaren Arko'ya döndüm Big Grin O kalitede köpüğü kremden alamıyorum. Bu sabunları Arko'ya göre kıysalayabilecek olan varmı?

Valla elimden geldiğince kıyaslama yapayım. Bana göre, her iki sabun da köpük konusunda aşağı yukarı Arko ile aynı. Biraz daha kolay köpürüyor ve bol bir köpük oluşuyor ama çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum. Cella, Arko'ya oranla çok daha yağlı bir sabun. Bu anlamda Arko'ya nazaran biraz daha rahat bir tıraş sağlıyor. Proraso ise o kadar yağlı olmasa da mentolün etkisiyle çok ferahlatıcı bir ürün. Her iki ürün de Arko'ya nazaran biraz daha iyi ama dağlar kadar fark beklemeyin bence. Koku olarak hala Arko'nun kokusunu tek geçiyorum. Ondan sonra Proraso ve sonra da Cella. Bu benim şahsi beğenim. Her iki ürün de gayet başarılı ürünler (fiyatlarına doğru orantılı olarak) ama şu da bir gerçek ki bizim Arko'muz da oldukça başarılı. Denenmek için alınabilir ama yoksa Arko her türlü ikisinin de yerini çok fazla bir eksiklik hissettirmeden doldurur bence.

Bu arada gösterdiğiniz resim meşhur Cella'nın kutudaki sabunudur. Biraz daha kremimsi bir sabun. Bir de bunun kiloluk olan kalıp hali var. Her ikisi de yine Arko'ya nazaran daha yumuşak sabunlar.

Proraso - ilkerxxx - 17/11/2011

(17/11/2011, Saat: 03:35)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar meşhur Cella sabun şu mudur ?

Kiloluk olanıda var. Ortak bulursan 3-5 kişi ortak alın biz öyle yapmıştık.

Burada incelemem var.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=90

Proraso - burakoner0681 - 13/02/2012

elındekı urunu satın almak ısterım.uzun zamandır arayıpta bulamadıgım bır urun Blush oner0681@gmail.com maıl adresım ulasırsan sevınırım 0535 232 75 15

kullanmadıgın proraso tras sabununu satın almak ısterım oner0681@gmail mail adresınden veya 0535 232 75 15 numaralı telefondan ulasabılrısınz

geldıgınde alabılırım