Geleneksel Tıraş Forumları
Proraso Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Proraso Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=821)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Proraso - Lord Sparhawk - 07/08/2012

MWF burada adı geçmiş olantüm sabunlardan açık ara daha iyi bir ürün. Tüm sabunlar arasında çoğu zaman en iyisi olarak gösterilen benim kişisel olarak da çok çok beğendiğim bir sabun. MWF' nin çok çok az rakibi var ve tabac, arko, vs bu klansmanda değiller.

Proraso - hergele - 07/08/2012

Kokusunu sevmiyorum, bir de kokusu güzel olaydı mwf nin çokta güzel olurdu Big Grin

Proraso - mckorkmaz - 07/08/2012

MWF kalitesini değiştirmeden kokusunu değiştirerek bir alternatif yaparsa o zaman şahsım adına burada yorumda bulunabilirim. O kokuyu duyduğum anda tıraşdan soğuyorum.

Proraso - emiriko - 07/08/2012

Begenilmeyen elde kalan mwfler alinir diyorum o zaman cok merak ettim bu sabunu Smile

Proraso - mckorkmaz - 07/08/2012

Ben almamıştım forumdan bir arkadaş küçük bir parça göndermişti sample olarak. Proraso başlığını rezil ettik özür dileriz Angel

(07/08/2012, Saat: 17:47)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusunu sevmiyorum, bir de kokusu güzel olaydı mwf nin çokta güzel olurdu Big Grin

Bence o kadar kötü değil, en azından bir valobra değil.

Proraso - mancho - 07/08/2012

MWF konusunda da yazmıştım, bildiginiz koyun kokuyor gibi geldi bana. Gelecek kışa kadar dolapta sırasını bekliyor şimdi

Proraso - hergele - 07/08/2012

(07/08/2012, Saat: 19:23)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07/08/2012, Saat: 17:47)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kokusunu sevmiyorum, bir de kokusu güzel olaydı mwf nin çokta güzel olurdu Big Grin

Bence o kadar kötü değil, en azından bir valobra değil.

Üstad hiç valobra tecrübem olmadı o yüzden birşey diyemiyorum ama mwf gerçekten kötü kokuyor be Undecided
Ama koku dışında güzel sabun allah için Smile

(07/08/2012, Saat: 19:39)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF konusunda da yazmıştım, bildiginiz koyun kokuyor gibi geldi bana. Gelecek kışa kadar dolapta sırasını bekliyor şimdi

Evet, yün kokusu var, sütümsü koyun gibi birşey. Smile

Kokusunu beğenmediğiniz mwf'leriniz alınır efendim. Wink

Proraso - totan35 - 07/08/2012

Sevgili arkadaslar,

En iyi sabun diye bir sey yok bence hepsinin ayrı bir ozelligi ve birbirinden ustun yanı var.

Ancak Arko yabana atılacak bir sabun değildir. Yabancı forumlarda adamlar yuzlerce dolarlık urunlerle kombine ediyorlar. Yaptıkları yorumlarda Turkey= Arko yu gormek bence hos bir durum. Birde onlara sormak lazım neden Arko'da Tabac ve MWF değil diye.

Kolay ulasıyoruz ucuz diye burun kıvırmayalım. Birçok değişkenle kıyaslarsak Arko sabun bircogunun onune gecer.

Selamlar,