Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu (/showthread.php?tid=8383)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - posicor - 22/05/2017

Sandal ve tütün'ün ikisi de ağır kokular aslında. Bir tane de ikisinin olmadığı bir koku olabilir. Önerilerim :

Vanilya & Mandalina + Mentol (yaz sabunu)
Sakız & Tarçın (sonbahar)
Leylak & ne isterseniz Smile (ilkbahar)

Şimdi düşündüm de, şöyle bir 30 veya 40'ar gramlık 4 mevsim serisi olsa nefis olabilir

Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - -mali - 22/05/2017

Üstat sabunlar gliserin katkılı mı az önce baktım ama sitesinde de net bir fikir edinemedim. Eğer liste yaparsanız bende dahil olmak isterim. Koku tercihinde de çoğunluğa uyarım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok iyi olur

(22/05/2017, Saat: 16:59)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandal ve tütün'ün ikisi de ağır kokular aslında. Bir tane de ikisinin olmadığı bir koku olabilir. Önerilerim :

Şimdi düşündüm de, şöyle bir 30 veya 40'ar gramlık 4 mevsim serisi olsa nefis olabilir

Çok iyi olur

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - Gkn17 - 22/05/2017

(22/05/2017, Saat: 16:59)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandal ve tütün'ün ikisi de ağır kokular aslında. Bir tane de ikisinin olmadığı bir koku olabilir. Önerilerim :

Vanilya&mandalin güzel olur üstadim iyi fikir.Bende turunç ağırlıklı olması taraftariyim.

(22/05/2017, Saat: 17:01)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat sabunlar gliserin katkılı mı az önce baktım ama sitesinde de net bir fikir edinemedim. Eğer liste yaparsanız bende dahil olmak isterim. Koku tercihinde de çoğunluğa uyarım

Taklow demişsiniz gördüm. Dikkatimden kaçmış kusura bakmayın

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - ArdıçKatranı - 22/05/2017

4 mevsim serisi çok iyi olur. 2017 LE yazın elimizde olur ümidiyle koku olarak sakız & yoğun mentol öneriyorum.

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - dikdik_s - 22/05/2017

Cihan kardesim yine yeniden guzel bir organizasyon icin tesekkur ederiz. Bilmeyenler icin nemlendirme ve cilt bakimi guzel olan sabunlardir. Zevkle kullanilir. Daha gecen organizasyondaki sabunlara dogru durust birkac deneme harici baslamadigim icin bu sefer belki 1 adet ile katilabilirim. Merak edenlere faena yi oneririm.

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - Rayko - 22/05/2017

(22/05/2017, Saat: 16:55)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım koku önerisi olarak,
Feana'nın sitesinde spring edition diye bi sabunu var koku olarak chanel de bleu dan esinlenmişler.Burdan yola çıkarak,önümüzde yaz olduğu için yaza uygun ve çok elit bir koku olduğunu düşündüğüm "Terre D'Hermes - Hermes"i bizim sabuna uyarlayabilirler mi?

QabBZg.jpg

Üst Notalar: Greyfurt, Portakal, Çakmaktaşı
Orta Notalar: Sardunya, Paçuli, Biber
Alt Notalar: Sedir, Vetiver, Asilbent

Çok severek geçen hafta aldım. Daha da severek kullanıyorum. Uyarlama yapılabilirse mükemmel olur, kendi adıma en azından Smile

Rise up lights

RE: Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu - Serjames - 22/05/2017

(22/05/2017, Saat: 16:55)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım koku önerisi olarak,
Feana'nın sitesinde spring edition diye bi sabunu var koku olarak chanel de bleu dan esinlenmişler.Burdan yola çıkarak,önümüzde yaz olduğu için yaza uygun ve çok elit bir koku olduğunu düşündüğüm "Terre D'Hermes - Hermes"i bizim sabuna uyarlayabilirler mi?

QabBZg.jpg

Üst Notalar: Greyfurt, Portakal, Çakmaktaşı
Orta Notalar: Sardunya, Paçuli, Biber
Alt Notalar: Sedir, Vetiver, Asilbent

Komşum Channel de Blue derken herhalde Blue de Channel'ı kastetmiş . Sabunun kokusu Blue De Channel'ın kokusu gibi olacak ise bende katılabilirim .