Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - Arif - 18/03/2015

(18/03/2015, Saat: 01:47)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella fiyatına arko kalitesi olur o Türk bir firma alırsa. Big Grin

Big Grin  Yok olmaz öyle, toteme başladım 

(18/03/2015, Saat: 01:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama öyle deme @Arif ne dediyse çıkıyo Big Grin

Bizimkiler alsa ilk iş, sabunun içinden bademi çıkartmak olur  Rolleyes

Hacı yağlı cella  Angel

Cvp: Cella - eskiuyemnt - 18/03/2015

(18/03/2015, Saat: 01:51)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hacı yağlı cella  Angel

Firmanın cevabı şu olurdu,

Bademin kilosu kaç para biliyonuz mu Big Grin

Koyun içine arkonun esansından, kimse almazsa berberler alır Rolleyes

Cvp: Cella - pars - 18/03/2015

Sabuna badem konur mu hiç, yazık nimet. Arko yu da yerden yere vuruyonuz görmedim sanmayın.

1 kilo tabac ı altı ayda bitirmek için günde 28 tıraş olmak gerek benim hesabıma göre. Arif hocam ne yapıyo bu sabunları yiyo mu yahu? Bu arada konu fena dağılmış yönetim görmesin!

Cvp: Cella - kethuda57 - 18/03/2015

Yer fıstıklı arko ve fındıklı arko kulağa hoş geliyor Smile

(18/03/2015, Saat: 01:58)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabuna badem konur mu hiç, yazık nimet. Arko yu da yerden yere vuruyonuz görmedim sanmayın.

1 kilo tabac ı altı ayda bitirmek için günde 28 tıraş olmak gerek benim hesabıma göre. Arif hocam ne yapıyo bu sabunları yiyo mu yahu? Bu arada konu fena dağılmış yönetim görmesin!

Üstadım sabun güzel olunca gidiyor. Big Grin İşin şakası tabi 1 kiloluk cellayı bitirmek epey zaman alır maksat sabunu övmek Smile

Cvp: Cella sabun deneyimim - Punisher - 07/04/2015

Kiloluk Cella sabunum var, biten prorasonun kutusuna bastım. Ancak koku olarak kase cella nın yanına yaklaşamıyor, hatta kokusunu zar zor alıyorum, yapmam gereken bir şey var mı? yoksa kg. olarak satılan cella çok daha az kokuya mı sahiptir?

Cvp: Cella sabun deneyimim - blueshadov - 08/04/2015

(07/04/2015, Saat: 12:29)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kiloluk Cella sabunum var, biten prorasonun kutusuna bastım. Ancak koku olarak kase cella nın yanına yaklaşamıyor, hatta kokusunu zar zor alıyorum, yapmam gereken bir şey var mı? yoksa kg. olarak satılan cella çok daha az kokuya mı sahiptir?

klasik kırmızı kase li cella dan çok memnun kaldım.Kokusu,kıvam ı,nemlendirici özelliği ile favori sabun um oldu. Naayi komşum dan kilogramlık aldım kullanıyorum. Orjinal kase sine bastım.koku su şahane.Badem kokusu çok baskın.Normal kase li den hiç bi farkı yok.Ama ben her ihtimale karşı sabun elime ulaştığı gibi 2 kat streç film ile sardım kokusu bi şekilde kaybolmasın diye.orjinal naylon unun yetmeyeceğini düşündüm.Eğer biterse gene almaya çalışıcam.Smile

Cvp: Cella sabun deneyimim - Aleksey - 08/04/2015

(08/04/2015, Saat: 01:28)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: klasik kırmızı kase li cella dan çok memnun kaldım.Kokusu,kıvam ı,nemlendirici özelliği ile favori sabun um oldu. Naayi komşum dan kilogramlık aldım kullanıyorum. Orjinal kase sine bastım.koku su şahane.Badem kokusu çok baskın.Normal kase li den hiç bi farkı yok.Ama ben her ihtimale karşı sabun elime ulaştığı gibi 2 kat streç film ile sardım kokusu bi şekilde kaybolmasın diye.orjinal naylon unun yetmeyeceğini düşündüm.Eğer biterse gene almaya çalışıcam.Smile

Kiloluk bitmez kolay kolay, ama artık alması kolay İmpa sağolsun. Smile

Cvp: Cella sabun deneyimim - ts9funk - 08/04/2015

İmpadan geçenler de kayın pedere de Cella sabun hediye ettim. Yıllardır arko kullanıyordu ve sabun çok hoşuna gitmiş. Yumuşak ve güzel nemlendiriyor dedi,tabi hediyemi beğenmesi açısından mutlu oldum. Ne de olsa elim çok sağlamdıSmile