Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - danjamem - 17/05/2015

Sabunu sonunda istediğim kıvamda köpürttüm, daha once meğer çok sulu yapıyormuşum. Fırçayı suda beklettikten sonra sabuna sürüp tasta biraz açıp kullandım. 3 perde de aynı yoğunlukta köpük oldu. Aralarda da yüzümü soğuk suyla yıkadım.

Cvp: Cella - adamentium - 17/05/2015

Cella biraz daha emek ister köpük için ancak o ekstra ufak efor sayesinde süper tıraş sunar. Bence çok iyi bir sabun.

Cvp: Cella - siralexf - 17/05/2015

geleneksel tıraş piyasasında aldığına pişman etmeyen ürünlerin enbaşında bu sabun gelir,yani memnuniyet ve fayda oranı yüksektir.halen daha kullanmayan arkadaşlar varsa tavsiye ederim beğeni kişiye göre değişsede ben çoğu insanın bu ürünü seveceğini söyleyebilirim..

Cvp: Cella - ts9funk - 17/05/2015

(17/05/2015, Saat: 19:35)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella biraz daha emek ister köpük için ancak o ekstra ufak efor sayesinde süper tıraş sunar. Bence çok iyi bir sabun.

Yumuşak bir sabun,dolayısıyla köpük yapmada sıkıntı çıkcağını düğünmüyorum

Cella - adamentium - 17/05/2015

(17/05/2015, Saat: 22:25)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumuşak bir sabun,dolayısıyla köpük yapmada sıkıntı çıkcağını düğünmüyorum

Kastettiğim şey bu değil. Köpük anlamında çok tatminkar köpük yapılabilen , ve çok kolay fırçaya yüklenebilen bir sabun. Fırçaya kolay yüklenebilmesi sizin belirttiğiniz yumuşak yapılı olmasından kaynaklanıyor. Köpük içinse klasik don yağlı sabunların aksine biraz daha emek istiyor. Yani yüzde veya scuttle da daha fazla köpürtme yapmak istiyor. Umarım şimdi daha net anlatabilmişimdir.

Cvp: Cella - Arif - 18/05/2015

Cella kraldır. Takım kursun taraftarı olalım, parti kursun oy atalım, tarikat kursun müridi olalım Smile

Cvp: Cella - danjamem - 18/05/2015

Cella' nın üreticisine ait resmi internet sitesi yok mu? Üreticiyle ilgili hiç bir bilgi yok. Çok küçük atölyede mi üretiliyor ?

Cvp: Cella - flame2013 - 20/05/2015

Arkodan sonra kullandığım tek sabun Cella dır. Fakat Cella benim cildime malesef uymadı. Sad Sabunu tasta köpürtmeme rağmen sonuç yine değişmedi. Ama suçu yine kendimde arıyorum. Cella ile 2 defa daha tıraş olurum eğer sonuç yine değişmezse bir kenara kaldırmayı düşünüyorum.

RE: Cvp: Cella - adamentium - 22/05/2015

(20/05/2015, Saat: 10:42)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkodan sonra kullandığım tek sabun Cella dır. Fakat Cella benim cildime malesef uymadı. Sad Sabunu tasta köpürtmeme rağmen sonuç yine değişmedi. Ama suçu yine kendimde arıyorum. Cella ile 2 defa daha tıraş olurum eğer sonuç yine değişmezse bir kenara kaldırmayı düşünüyorum.
Uyar, uyar biraz daha uğraş Smile

Cvp: Cella - impaticaret - 22/05/2015

(18/05/2015, Saat: 03:11)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella' nın üreticisine ait resmi internet sitesi yok mu? Üreticiyle ilgili hiç bir bilgi yok. Çok küçük atölyede mi üretiliyor ?
Cella'nın resmi sitesi yok.
Küçük atöyle değil ama gelenesel üretim yapan küçük bir fabrika.
Sanırım seri üretimde kalite düşeceği için çok satma çabasında değiller.