Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - impaticaret - 23/05/2015

(23/05/2015, Saat: 10:25)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama komşum Cella'nın performansına diyecek yok. Koku ile performans ters orantılı üretilmiş. Smile Smile

Şahsen acıbadem kokusuna bayılırım ama badem sevmiyorum , başka koku yapamazlarmı derseniz aynı performansı gösteremeyeceği için yapmazlar.Badem kokusu ürünün içersinde esanstan değil,beğendiğininiz hissi bırakmaya yardımcı olan badem özünden kaynaklanıyor.Bebak,Çoma gibi firmalar cilt bakımı için en iyi ürün olan badem odaklı üretim yaptıkları gibi Cella'da badem dışına çıkmıyor.
1899dan bugüne aynı ürün yapılıyorsa vardır bir hikmeti Smile

Bukadar avukatlık yeter Smile

Cvp: Cella - adamentium - 23/05/2015

(23/05/2015, Saat: 00:20)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi dün senin anlattığın şekilde tıraş oldum sonuç fena değil. Smile Galiba Cella ile aramızdaki buzlar erimeye başlıyor. "Sayende"
Cella ile tıraş oldukça alışmaya başlayacağım gibime geliyor. Smile

Teşekkürler Orkun abi. Smile

Rica ederim Abdullah ,

Faydalı olabildiysem ne mutlu bana. İyi tıraşlar dilerim Smile

Cvp: Cella - flame2013 - 23/05/2015

(23/05/2015, Saat: 10:54)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen acıbadem kokusuna bayılırım ama badem sevmiyorum , başka koku yapamazlarmı derseniz aynı performansı gösteremeyeceği için yapmazlar.Badem kokusu ürünün içersinde esanstan değil,beğendiğininiz hissi bırakmaya yardımcı olan badem özünden kaynaklanıyor.Bebak,Çoma gibi firmalar cilt bakımı için en iyi ürün olan badem odaklı üretim yaptıkları gibi Cella'da badem dışına çıkmıyor.
1899dan bugüne aynı ürün yapılıyorsa vardır bir hikmeti Smile

Bukadar avukatlık yeter Smile
Smile Ürün ve bilgi için teşekkürler. Hocam siz kokuyu beğendiğiniz için garip gelmiyor olabilir. Ama ben bu kokuya alışacağımı hiç sanmıyorum.

(23/05/2015, Saat: 11:10)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Ürün ve bilgi için teşekkürler impa. Hocam siz kokuyu beğendiğiniz için garip gelmiyor olabilir. Ama ben bu kokuya alışacağımı hiç sanmıyorum.

Burnuna mandalı tak , köpürtmeye devam kardeşim Big Grin

Cvp: Cella - ckeskin - 23/05/2015

(23/05/2015, Saat: 11:25)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burnuna mandalı tak , köpürtmeye devam kardeşim Big Grin

Yüzlerce ürün varken neden mandalla uğraşılsın yahu Smile Keyif için oluyoruz tıraşı. Neden mandalla uğraşalım. Smile

Komşum şakaydı zaten Big Grin kimse o kadar psikopat olmamalı Smile

Cvp: Cella - ooppss - 24/05/2015

Bir süredir hemen her tıraşta cella kullanıyorum, tazeyken koku güzel ama beklemiş cella kokusu pek hoşa gitmiyor, frçada kalan kokuda hoş olmuyor pek.
Ama performans olarak denediğim hiç bir sabunu aratmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.
Erişkin bir geltirci progress+cella+polsilver üçlüsüyle yıllarca hayatta kalabilir bence Big Grin

Cvp: Cella - kethuda57 - 24/05/2015

Taze cella demişken Big Grin

23wo39j.jpg

Cvp: Cella - adamentium - 24/05/2015

Hahahaha üzerine kimyon , kırmızı biber , karabiber ve tuz da at. Sür ekmeğe komşum Smile

Cvp: Cella - flame2013 - 24/05/2015

(23/05/2015, Saat: 11:25)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burnuna mandalı tak , köpürtmeye devam kardeşim Big Grin

Süpersin abi Smile