Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - msakalli - 23/10/2015

(23/10/2015, Saat: 13:57)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çay kaşığı ile az bi miktarda köpürtme kabına atıp köpürtüyorum. ömrü uzamış oluyor. ama il aldığım zaman direk kaptan fırça ile yüklerdim. o zamanlar çabuk bitiyor du. en fazla kullandığım sabun dur cella

@blueshadov komşum,

Teşhis doğru demek ki. Sizin yaptığınız daha mantıklı görünüyor. Ben de sizin gibi bir deneyeyim. Bakalım nasıl olacak...

Cvp: Cella - btoprak - 23/10/2015

(23/10/2015, Saat: 13:28)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Forumda yeniyim ama yıllardır geleneksel tıraş olurum. Son zamanlarda birkaç marka sabunu dönüşümlü olarak kullanıyorum. Cella sabun çok hoşuma gidiyor. Kokusu, yumuşaklığı, köpüğü vs. Cellacı'lara şunu sormak istiyorum: Diğer bazı markalara (Arko, wilkinson, proraso) göre sanki daha çabuk tükeniyor. Sizde de öyle mi? Yumuşak olmasından mı yoksa su oranı mı fazla bilmiyorum, belki de yanılıyorumdur. Sonuçta güzel sabun, badem kokusu süper...

Ben de Proraso kullanırken benzer durumla karşılaşmıştım, çabuk bitti. Ama çok sıkıntı yapmadım bu mevzuyu hatta çabuk bitmesi yeni sabunları denemek için bir fırsat oluyor. Hem sabunun keyfini çıkarıyorsunuz hem de bıktırmadan sizi terkediyor.

Win-win durumu yani Smile.

Cvp: Cella - Mauser - 02/11/2015

Arkadaşlar 2-3 gün önce gittiğim dükkandaki kişinin tavsiyesi ile cella aldım ve ilk denemeyi yaptım.Olayı özetlemek için kısa ve net yazıyorum.Köpüğü ve badem kokusunu o kadar beğendim ki köpüğü yalasammı ucundan kimse görmeden diye düşünmeye başladım sonrada oğlum çoluğun çocuğun var evli barklı 32 yaşında adamsın girme bu işlere diyerek yapmadım.Başka bir yorumumda yok.

Cella - tipsol - 03/11/2015

(02/11/2015, Saat: 23:32)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 2-3 gün önce gittiğim dükkandaki kişinin tavsiyesi ile cella aldım ve ilk denemeyi yaptım.Olayı özetlemek için kısa ve net yazıyorum.Köpüğü ve badem kokusunu o kadar beğendim ki köpüğü yalasammı ucundan kimse görmeden diye düşünmeye başladım sonrada oğlum çoluğun çocuğun var evli barklı 32 yaşında adamsın girme bu işlere diyerek yapmadım.Başka bir yorumumda yok.

Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Cella - Mehmet Kiraz - 03/11/2015

(02/11/2015, Saat: 23:32)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 2-3 gün önce gittiğim dükkandaki kişinin tavsiyesi ile cella aldım ve ilk denemeyi yaptım.Olayı özetlemek için kısa ve net yazıyorum.Köpüğü ve badem kokusunu o kadar beğendim ki köpüğü yalasammı ucundan kimse görmeden diye düşünmeye başladım sonrada oğlum çoluğun çocuğun var evli barklı 32 yaşında adamsın girme bu işlere diyerek yapmadım.Başka bir yorumumda yok.

Cella ile ilk tıraşımda hissettiğim (temsili değil) Big Grin Big Grin

Cvp: Cella - ckeskin - 03/11/2015

O dükkan İmpa sanırım. Smile Cella tek değil insanda yeme isteği oluşturan başka sabun ve kremler de var.

Cvp: Cella - Mauser - 03/11/2015

(03/11/2015, Saat: 09:32)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O dükkan İmpa sanırım. Smile Cella tek değil insanda yeme isteği oluşturan başka sabun ve kremler de var.

Evet firma impaydı.Bendeki body shop krem bitmek üzereydi TOBSe bir türlü ısınamadım diye yeni bir krem-sabun almak istemiştim ordaki arkadaşda cella al piyasada çok tutuluyor deyince bende aldım.Ordaki arkadaş kimdir bilmiyorum bana çok güzel bir ürün önermiş,tavsiye ederim.

Cella ve TOBS lerden biri bitmeye yaklaşsın foruma konu açacağım ne alayım diye şimdiki kremler beni rahat 12 ay götürür.

Cvp: Cella - msakalli - 04/11/2015

3017 başlığındaki yorumlara bakarken @btoprak üstadın Cella'ya başlayacağını okudum. Eğer daha önceden yazmadıysa yorumlarını merakla bekliyoruz.

Cvp: Cella - btoprak - 04/11/2015

(04/11/2015, Saat: 10:47)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3017 başlığındaki yorumlara bakarken @btoprak üstadın Cella'ya başlayacağını okudum. Eğer daha önceden yazmadıysa yorumlarını merakla bekliyoruz.

Komşum Cella konusunda söylenen söylenmiş zaten, daha fazlası değerine birşey katmayacaktır sanırım Smile.

Cvp: Cella - msakalli - 04/11/2015

(04/11/2015, Saat: 11:08)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Cella konusunda söylenen söylenmiş zaten, daha fazlası değerine birşey katmayacaktır sanırım Smile.

Olurmu üstad, eksik kalan muhakkak birşeyler vardır. Birkaç kelimeyi esirgemeyin bizden  Big Grin Mesela cella, tabac ve mwf marka sabunların karşılaştırıldığı bir başlık var. Eğer hepsini kullandıysanız, cella için ne dersiniz? Wink