Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - dikdik_s - 13/12/2015

Cella dan her yönden daha iyi sabunlar var arkadaslar. Ama herseyden onemlisi sizin cildinize en uygunu hangisi. Durmadan deneyeceksiniz yeni şeyler. İşin guzelligi burda.

Ornekler: MFW, Dr.Harris olabilir mesela oncelik.

Cvp: Cella - albatross - 14/12/2015

cella daha önce kullandığım derby sabundan koku,koruyuculuk ve nemlendirme olarak her yönden daha iyi.koku ise zevk meselesi çoğu kişinin çok sevdiği sandal kokusunu ben hiç sevmedim mesela cellanın acı badem kokusu hoşuma gidiyor arada bir kutusunu açıp kokluyorum hatta Big Grin

Cvp: Cella - Mauser - 15/12/2015

(13/12/2015, Saat: 03:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella dan her yönden daha iyi sabunlar var arkadaslar. Ama herseyden onemlisi sizin cildinize en uygunu hangisi. Durmadan deniyeceksiniz yeni şeyler. İşin guzelligi burda.

Ornekler: MFW, Dr.Harris olabilir mesela oncelik.

Muhterem,doğrudur daha iyileri vardır ama kaliteli tıraş için herşeyin en kalitelisi olması gerekirmi sizce??

Cella - utunc - 21/12/2015

Sevmek için elimden geleni yaptım hatta Zaman Zaman kendimi kandırdım ne güzel sabun dedikleri kadar var diye ama artık kendimi zorlamayacağım çok baygın kokuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Cella - mustafae - 21/12/2015

bu işe ilk başladığım zaman aldığım ilk sabun cella... aradan geçen 4 ay da çok kullanamadım.. elimde çok fazla yeni sabun olduğu için kullanacak başka bir arkadaşıma vereceğim.. sabun kötü değil ama benim elimdeki sabunlarda kendisi ön planda değil Smile

Cvp: Cella - dikdik_s - 21/12/2015

Bu arada yazmayi unuttum gerci su anda impa da stokta yok ama cella kokusunu cok seven arkadaslarima bebac el sabunu nu siddetle oneririm. Bayilacaksiniz. Koku tipkisinin aynisi. Performans olarak da gunluk kullanimlik guzel bir sabun

Cvp: Cella - gravesgel - 22/12/2015

Dün akşam ilk kez kullandım, sanki kozmetik ürün gibi tıraş sonrasında şap kullanmama rağmen arko sabunda çok şikayetçi olduğum yüzde gerginlik hissi bunda olmadı. Hatta bu sabah 0 derecede 15 km bisiklet sürme sonrasında bile cildim hala ferah ve yumuşak..

Cvp: Cella - mustisail - 05/02/2016

Cella gerçekten bir başka ve fiyatı Türkiye de çok uygun 1 sene de 1 kırmızı kutu bitiremiyorum gerçekten başka sabunları siz değerli arkadaşlar yazdıkça kullanıyorum tabi ama ana sabunum cella...

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Cella - Cem Hazir - 11/02/2016

Cella (Latince): Çok tanrılı dinlerde tapınağın içinde kült objesinin ya da tanrı heykelinin korunduğu en kutsal bölüm. Aslı Latince olan sözcük sella biçiminde söylenir.

167l08k.jpg

Cvp: Cella - ckeskin - 11/02/2016

Teşekkürler @Cem Hazir komşum. İtalyanlar bazen Çella diye telaffuz ediyorlar. Bu bölgesel bir fark olabilir mi?