Geleneksel Tıraş Forumları
Cella - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Cella (/showthread.php?tid=8560)

Cvp: Cella - mavi - 07/04/2016

(07/04/2016, Saat: 11:15)saygin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cellanın kiloluk olanını almak istiyorum ama bu ürün nasıl saklanmalı buzdolabındamı yoksa poşet içinde dışarıdamı ?

Buzdolabına gerek yok. Kullanacağınız kadar sabunu bölüp aldıktan sonra kalanını kendi poşetine sarıp yine kendi karton kutusu içinde tıraş dolabınızda veya çekmecenizde muhafaza ederseniz hiç bir sorun olmaz. Bu şekilde uygun koşullarda muhafaza edildiği taktirde sabunda bozulma vs. olmaz. Ben, uygun koşullarda muhafaza edilen ve uzun süredir bekleyen Cella sabunda herhangi bir sorun gözlemlemedim.

Her gün tıraş oluyorsanız ve sadece Cella kullanacaksanız kiloluk sizin için daha ekonomik olur.

Cvp: Cella - saygin - 07/04/2016

teşekkür ederim @mavi

Cvp: Cella - msakalli - 07/04/2016

@saygin komşum, bozulma hususunu bilemem ama zamanla kokusu azalabilir.

Cvp: Cella - saygin - 07/04/2016

@msakalli komsum tesekkür ederim cevabın için Smile kokusu açıkcası pek önemli değil Arko dan gına geldide hayatta hep alternatif aramadan gidenlerdenim cella yı alıp deneyip dahada sabun aramamak istiyorum açıkcası.

Cella - ahraz - 07/04/2016

@saygin hocam fikir güzel,saygım sonsuz ama ufak ufak alıp deneseniz daha iyi olmaz mı,başka seveceğiniz bir sürü sabun çıkacaktır eminim.Sonra bitemedi bu diye sıkılmayın,ne dersiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Cella - Zeman - 08/04/2016

Kutuda olanı havayla temas ederekten yavaş yavaş kahverengi bir renge dönüşüyor. Performansı çok iyi fakat kokusuna alışamadım. Muadili figaro rotasyonumda yer alır.

Cvp: Cella - mavi - 25/04/2016

acr4mf.jpg

Cvp: Cella - albayrak1616 - 25/04/2016

Üstadım içerik için çok teşekkür ederim...
(25/04/2016, Saat: 00:30)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: acr4mf.jpg

Cella - ahraz - 10/05/2016

Amacım hortlatmak değil ama gerçekten vazgeçilmez bir rutin oluşturduk aramızda.Yeni bir alet mi deneyeceğim,Cella,şu jilet nasılmış mı dedim,Cella,bu fırçada fena değildir diye mi düşündüm,Cella.Hiç üzmedi,hiç yanıltmadı.Ne Zaman yeni bir şey denesem,Cella sabit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Cella - Selman - 11/05/2016

Ciltten cilde fark ediyor sanırım.

Varesino 70.yıl
Tabac
Proraso yeşil tüp
Arko
Cella

Bugüne kadar bunları kullanmak nasip oldu. Fakat aralarından sadece cella ile anlaşamadık. Her defasında yüzüm kötü oluyor. Bugün de tekrar bir şans vereyim dedim ama olmadı. İkinci perdede tıraşı bıraktım suratımda oluşan kırmızı noktalar yüzünden.

Tıraş sonrası ciltte bıraktığı his, koku hoş ama 5 6 kere denedim hep aynı sonucu aldım. Yükleme, köpürtme, sürme safhalarında diğerlerine nazaran çok daha fazla vakit ayırdım hakkını yememek için ama yine de olmadı. Cellayı yedek kulübesine yollamaya karar verdim.