Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir üyeleri için ustura projesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Geltir üyeleri için ustura projesi (/showthread.php?tid=8650)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - 3.Perde - 01/05/2019

Alma şansı var mı halen Geltir Usturasından?

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - mustbe - 22/08/2019

(01/05/2019, Saat: 20:02)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alma şansı var mı halen Geltir Usturasından?

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10889&pid=231960#pid231960

@sinekaydı komşum şanslı gibisiniz Smile

Cvp: RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - mustbe - 22/08/2019

(23/09/2017, Saat: 03:37)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl ikilemde kaldım anlatamam.
Birincisi ;evde küçük çocuk var, ne zaman ne yapacağı belli değil diye çelik ustura konusunu bir süreliğine kafamda dip köşelere ötelemiştim. Ne var ki aynı köşede '' Madem bir türk ustamız var ilk alacağım ustura elbet Ertan Süer imzası taşıyacak'' düşüncesi de duruyordu. Sözüm söz.
İkincisi; ne zaman forumda bir etkinlik yapılsa ve ben ''neyse şimdilik dursun da sonra bakarız'' desem, sonradan yaşadığım pişmanlığı biliyorum. Katıldıklarıma da ''iyi ki katılmışım'' diyorum.
Üçüncüsü; Şu anda yurt dışında ikamet ediyorum ve ben katılsam bile usturayı elime ancak önümüzdeki yaza alabileceğim (yılbaşına yetişmeyeceği aşikar). Nasıl beklenir...
Dört; Hem Ertan Süer imzalı olacak, hem üzerinde Geltir logosu olacak, hem üzerinde ismim yazacak... Hayat boyu ancak 1 kere olur bir durum sanıyorum bu Smile
Neyse sanıyorum sipariş vereceğim de şu özellikler ve fiyatlar bir netleşsin , bakarız Smile)

Üstadım almadiiysaniz tekrarı yolda Smile

Cvp: RE: Geltir üyeleri için ustura projesi - Rayko - 23/08/2019

(22/08/2019, Saat: 13:40)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım almadiiysaniz tekrarı yolda Smile

Komşum, çok yerinde bir karar verip aldım. Kubilay üstat sağolsun buralara kadar gönderdi. Yaklaşık iki yıldır sadece çelik ustura ile tıraş oluyorum. Uzun lafın kısası, tavsiye ederim.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - 3.Perde - 01/09/2019

(22/08/2019, Saat: 11:27)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10889&pid=231960#pid231960

@sinekaydı komşum şanslı gibisiniz Smile

@mustbe komşum bekliyoruz ama usturadan bir gelişme yok gibi

Ayrıca, senden alıp da ilk hafta elden çıkarmayı düşündüğüm British Aristocrat favorilerimden biri oldu, sapına alışınca çok özel bir kesimi var. Tam dediğin gibi hem agresif ama hem de hızlı bir makine Brit Aristocrat

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - mustbe - 01/09/2019

(01/09/2019, Saat: 02:46)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum bekliyoruz ama usturadan bir gelişme yok gibi

Ayrıca, senden alıp da ilk hafta elden çıkarmayı düşündüğüm British Aristocrat favorilerimden biri oldu, sapına alışınca çok özel bir kesimi var. Tam dediğin gibi hem agresif ama hem de hızlı bir makine Brit Aristocrat

Ben konu sahibini tanımıyorum ama önceki etkinlik konusunu okumuştum iletişim sorunu oluyor ama sipariş verilen ürünler de er geç geliyor. Makineyı sevmenize çok memnun oldum

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Tolga Yurdaer - 26/09/2019

İyi akşamlar Komşular. Ustura etkinliği hakkında bilgisi olan var mı? Forumda göremedim. Neden kaldırılmış olabilir. Bir Komşumuzu üzmüş olabilir miyiz?

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Sheeplessness - 26/09/2019

(26/09/2019, Saat: 01:36)Tolga Yurdaer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar Komşular. Ustura etkinliği hakkında bilgisi olan var mı? Forumda göremedim. Neden kaldırılmış olabilir. Bir Komşumuzu üzmüş olabilir miyiz?

Talep beklenenden azdı. Bikaç kişi de sabırsızlanıp listeden adını sildirince usta da iptal etti. Sad

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - dikdik_s - 26/09/2019

Konuyu ben kaldırdım arkadaslar,
Kubilay bey, yeterli sayıya ulasılmadıgı icin iptal etme kararı almıs. Onca yazılan sorulan, usturasıydı, kayısıydı vs. istek veya merak bosa gitti.
Sahsen etkinlik sahibinden biraz daha ozveri beklerdim, ustura sayısı tutmasa bile belki kayıs siparisinden vs. o beklentiyi karsılardık. 20 usturayı dolduramasakta, o etkinlik bir tecrube veya reklamdır, ilerisi icin bir yatırımdır.
Hızla iptal edilince bende konuyu aynı hızla gizledim uzuntuyle.
Bir daha ki sefere hayırlısıyla diyeyim.

RE: Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Rayko - 26/09/2019

(26/09/2019, Saat: 01:47)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu ben kaldırdım arkadaslar,
Kubilay bey, yeterli sayıya ulasılmadıgı icin iptal etme kararı almıs. Onca yazılan sorulan, usturasıydı, kayısıydı vs. istek veya merak bosa gitti.
Sahsen etkinlik sahibinden biraz daha ozveri beklerdim, ustura sayısı tutmasa bile belki kayıs siparisinden vs. o beklentiyi karsılardık. 20 usturayı dolduramasakta, o etkinlik bir tecrube veya reklamdır, ilerisi icin bir yatırımdır.
Hızla iptal edilince bende konuyu aynı hızla gizledim uzuntuyle.
Bir daha ki sefere hayırlısıyla diyeyim.
Komşum konuyu kaldırmanız değil ama apar topar iptali bi garip olmuş.

Rise up lights