Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir üyeleri için ustura projesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Geltir üyeleri için ustura projesi (/showthread.php?tid=8650)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Sheeplessness - 26/09/2019

Ben valla alacaktım sapları merak etmiştim hiç bi geri dönüş olmadı saplarla ilgili. Sad Adımı listeye eklememiştim henüz ama kayışla beraber 1000 lirayı gözden çıkarmıştım kaliteli bi sapla birlikte. En çok bi ürününe sahip olmak istediğim etkinlikti.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - SKYBRAVE - 26/09/2019

Etkinliğin iptal olması da konunun kaldırılması da hoş olmadı. Bu etkinlik için konu açılmasından itibaren neredeyse 1 ay geçmişti. Belki Kubilay Bey'in ustura için belirlediği 20 sayısına ulaşılamadı ancak konu fotoğraflarla ayrıntılı bir şekilde açılmış olsa ve güncelliği sağlanabilseydi şahsen 20'den çok daha fazla talep olabilirdi diye düşünüyorum. Kubilay Bey çok yoğun olabilir anlayabiliyorum ancak konuya dahil olan birçok arkadaş kendisini tanımıyordur ve haliyle de durumunu bilemiyor olabilir. O nedenle yazılan sitem mesajlarına anlayış göstermesi gerekirdi. Ben hem ustura konusunda hem de MdC sabun için zamanında hem internet sitesi, hem özel mesaj, hem e-posta, hem de whatsapp mesajı yoluyla kendisine ulaşmaya çalıştım ancak nafile. Bütün bunlara rağmen etkinliğe katılmaya karar vermiştim ve sabırla bekliyordum ancak iptal edilmesi gerçekten tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu. Yaptığı işe sonuna kadar saygı duyuyorum ama müşteri de her zaman ilgi bekler. Etkinlik sahibinin konuya ilgi göstermesini beklemek de bence organizasyona katılan veya katılmayı düşünen herkesin hakkıydı.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Lord Sparhawk - 26/09/2019

Dikdik komşumuzun konuyu kaldırmış olmasını forum admini olarak yerinde buluyorum. Bu tarz bir etkinlik yapılacaksa konu sahibi sayfasının arkasında durmalı, insanlarla iletişim halinde kalmalıdır. Yoğun olmak buna bir mazeret olamaz. Sonuçta siz oraya insanların sıraya girmesini, paralarını bağlamalarını bekliyorsunuz ama ondan sonra günlerce gelip bir bilgi vermiyor, soruları yanıtlamıyorsunuz. Haliyle insanlar tepki olarak listeden çekiliyorlar, sonra gelip alınıp "iptal ettim" demek de şık olmuyor.

Böyle şeyler yapılacaksa daha usturuplu ve özverili yapılmalıdır. Herkesin yoğunluğu olabilir ama, o zaman ya yoğun olmadığınız zaman böyle bir etkinlik düzenleyeceksiniz ya da yoğun bile olsanız gelip cevap vereceksiniz. Yoksa böyle böyle kitleler forumdan uzaklaşırlar.

Bundan sonra yapılacak herhangi bir etkinlikte önceden ;

tam detaylı bilgi,
fiyat, malzeme farkı vs ek açıklama,
fotoğraf

eklenmesi ve süreç boyunca üyelerin güncel gelişmelerle ilgili bilgilendirilmesi gerekmektedir. Prototip ürün ürettirilmeli ve önceden üyelere görsel olarak sunulmalıdır. Aksi taktirde ilgili etkinlik iptal edilecek ve konu forumdan kaldırılacaktır. Bu konuda moderatör arkadaşlarımızdan ekstra özen ve dikkat rica ediyorum. Kimsenin kalbinin kırılmaması için artık bu şekilde hareket etmemiz gerekecek.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - kral arthur - 26/09/2019

İletişim kopukluğu ister istemez bu duruma yol açıyor.
Ben şahsen etkinlik açılmadan bu konuya değindim mesajımda.
Bilgi alınmayınca soğuyor insan etkinlikten.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Sh@dow - 26/09/2019

Ben bir çok kez sorulmasına rağmen fotograf göremeyince açıkçası aklımda fikir oluşmadı ve sipariş kısmına geçemedim.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Sheeplessness - 26/09/2019

(26/09/2019, Saat: 13:53)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir çok kez sorulmasına rağmen fotograf göremeyince açıkçası aklımda fikir oluşmadı ve sipariş kısmına geçemedim.

Aynı şekilde komşum. İfade edemediğim şeyi söylemişsiniz.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - daghan - 26/09/2019

Asıl sıkıntılı olan durum şu, bende bilgi almak istedim, soru sordum ama kendisi Online olduğu halde, mesajlara cevap vermedi, nihayetinde ticaret yapılıyor ve bu insanlar müşteri, lord üstadın yorumuna katılıyorum, bi iş yapılacaksa layıkıyla yapılmalı.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Yunus_26 - 11/10/2019

Ustura tıraşı hiç olmadım ama çok güzel gözüküyor belki hayata geçerse bende alabilirim.

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - 3.Perde - 04/12/2019

Lord komşunun dediklerine bende aynen katılıyorum iyi niyetli kriterler yazmış ama keşke bu etkinlik daha dikkatli şekilde tekrar başlasa, umarım komşular tekrar niyetlenirse bende katılmak isterim

Cvp: Geltir üyeleri için ustura projesi - Jaguar Paw - 11/12/2019

proje yenilenirse mutlaka katılmak isterim