Geleneksel Tıraş Forumları
Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) (/showthread.php?tid=8719)

Sayfalar: 1 2 3 4

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - Timuçin - 08/11/2017

Akvaryum forumu derken anlamadım. Akvaryumla ilgili bölüm mü var forumda ben göremedim de link atabilir misiniz?

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - Samet - 08/11/2017

Yok timuçin bey burada değil akvaryum portalı yazıp aratın çıkacaktır karşınıza. Orasıda çok güzel bir ortam.

(08/11/2017, Saat: 10:44)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz,

Sitedeki tinypic'e alternatif olarak https://hizliresim.com/ adresini kullanabilirsiniz. Burada yine tinypic'deki gibi choose file kısmından resminizi seçip "yükle" butonuna basarak yükleyebilirsiniz.

Yüklendikten sonra ikinci sırada "forumlar bbcode" başlığının altındaki linki buradaki yorumunuza kopyalamanız yeterli.

Örnek link "[u rl=https://hizliresim.com/9DYMvO][img]h ttps://i.hizliresim.com/9DYMvO.jpg[/img][/ur l]"

Sayenizde hallettim sağolun posicor komşum .

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - dikdik_s - 08/11/2017

Merhabalar, ben hosgeldiniz demisim, ama cok gec vakitte yazıyımı tam okumadım, bilgisayarda baska birseylemi ugrasıyordum anlayamadım, simdi guzel yazınızı detaylı okuyunca cok keyif aldım.

Dostum ne yazıkki yurt dısında elin amerikalısında bu hobby isi yasam boyunca yada emeklilik doneminde vardır. Bizim nedense erkeklerimizde bu hobi isi cok az. Adam 35 sene calısmıs, tam emekliligini SSK sinin keyfini cıkaracak, evde yada kahvede bon bon oturuyor, 2 sene sonra kalpten veya baska biseyden gidiyor. Ben sahsen 3 adam biliyorum bu sekil. Arı gibi calıskan ama emeklilik sonrası kendilerini boslukta bulan.
Biraz goz gozdirdiyseniz hepimiz zaten tırastan zevk alan, bir hobi gibi goren insanlarız, bunun yanında yine herkesin oyle yada boyle baska konulara da azımsanmayacak ilgisi var. Akvaryum dedidiniz senelerce kurdum besledim. Ciklet gurubuna yoneliktim ben, ama arada discus lara, hayaletlere vs. narin olan tatlı sulara da girmistim. Sonra is hayatı vs. derken sizin yasadıgınız gibi ilgilenemedik arkamızda bıraktıgımız zevkli bir hobi olarak kaldı. Geleneksel tırası diger hobilerden zevklerden ayıran en onemli fark, digerlerine nazaran cok sık içli dıslı olmamız, hayat boyu surecek olması, degisimleri cildimizin pırıltısından gormemiz anlamamız, ve diger hobilere gore dusununce gercekten normal sartlarda (bizlerin bazıları gibi sapıtmazsanız) cok daha hesaplı olması gibi sayabiliriz.

Tekrar aramıza hosgeldiniz, her tur hobinizi/bilginizi forumda acık konulara veya yoksa yeni konu ile acarak belki o hobiye gecmiste veya aktif olarak ilgi duymus kisileride bir araya getirebilir hos sohbet yapabiliriz beraberce.
Bu arada tıras takımlarınız cok guzel secilmis, Hayırlı olsun zevkli tıraslarınız olsun.

Yok @dikdik_s üstad siz doğru okudunuz ben o metni daha sonradan yazdım. Aslında bizdeki hobicilik pek göz önünde değil ama genelde daha genç yaşlarda ve daha da zevk alınarak yapılıyor gibi, genç yaşında kendine bir uğraş bulanlar ölene kadar onunla gidebiliyor. Ama çoğunlukla paylaşım, uğraşısıyla ilgili ortamlara girmediğinden bilinemiyor haliyle. Bende şahsen kendimi kaptırır giderim diye akvaryum forumuna üye olmamıştım veya çevremden kimseye demedim gel sanada kuralım yada gel bir arabada sen al etkinliklere katılalım. Sanırım Türk erkeği olarak çoğu şeyi içimizde kendi kendimize yaşıyoruz. Lakin tıraş dediğiniz gibi daha farklı, kendine yatırım genç kalmaya yatırım Wink) Hayırlı güzel günleriniz olsun...

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - kalantorxl - 09/11/2017

Aramıza hoşgeldiniz Samet Bey. Keyifli forumlar dilerim.

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - Samet - 09/11/2017

Hoşbulduk kalantorxl, evet gayet keyifli burası Wink

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - onurcakmak - 09/11/2017

@Samet bey hoş geldiniz. Biz forumda uzun giriş yazıları makbuldür Smile Yeni insanlar tanıyıp ve o insanlar hakkında daha çok şey öğrenip güzel dostluklar ediniyoruz.

Gerçekten tam bir hobi insanınınız gördüğüm kadarıyla. Diğer hobilerle ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımlarınızı da bekleriz.

Tıraş dolabınız çok şirin, özel yapım gibi gördüm ben, özellikle o DE askı aparatlarından dolayı.

Yeni hobiniz keyifli olsun

RE: Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - Samet - 09/11/2017

@onurcakmak bey hoşbulduk, bende yazarken çok uzun yazdığımı sanıyordum telefondan yazarken epey zamanımı almıştı, ama okuyunca onca yazdım iki dakkalıkmış meğerse dedim kendime Big Grin . Pek dolap olmadı aslında terek derler Anadolu' da onun küçük hali Big Grin kendim yaptım.
Akvaryumla ilgili yazmak aslında hiç haddime değil olsa olsa bendekinin fotolarını paylaşabilirim, dilim döndükçe ön aydınlatma yapabilirim merak eden arkadaşlara. Çünkü orası derya deniz değil direkt okyanus ve bu konuda profesyonelce uğraşan değerli arkadaşların olduğu bir forum var daha aydınlatıcı ve yol gösterici.

Merhaba Güzel İnsanlar(foto eklendi) umarım :)) - rating - 16/11/2017

Hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlar.