Geleneksel Tıraş Forumları
Merhabalar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Merhabalar (/showthread.php?tid=8768)

Sayfalar: 1 2

Merhabalar - sckndrsn - 23/11/2017

Mesleki zorunluluktan dolayi her gun tiras olmam gerekiyor. Kartuslu aletlerde kullanilan kayganlastirici jellere veyahut jiletlere karsi cildimin alerjik reaksiyon gostermesi sonucu doktorumun "olabiliyorsan tek jiletle tiras ol ayni jileti iki defa kullanma" tavsiyesiyle geleneksel tirasa yoneldim ve foruma uye oldum. Herkese merhabalar

Merhabalar - bekvural - 23/11/2017

Merhabalar hoş geldiniz benim gibi acemi olanlara forumumuz derya deniz.
Hergün yeni eski karşılaştığım konular ne kadar eksiğim olduğunu yüzüme vuruyor.

Öncelikle bence ortalama bir porsuk fırça arko sabun perma ve DE içinde de89 uygundur...

Ne alacağınıza fazla aceleci davranmadan ve forumdaki üstadlara sorarak devam ederseniz pişman olmazsınız...

Keyifli forumlar dilerim...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Merhabalar - sckndrsn - 23/11/2017

(23/11/2017, Saat: 00:25)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar hoş geldiniz benim gibi acemi olanlara forumumuz derya deniz.
Hergün yeni eski karşılaştığım konular ne kadar eksiğim olduğunu yüzüme vuruyor.

Öncelikle bence ortalama bir porsuk fırça arko sabun perma ve DE içinde de89 uygundur...

Ne alacağınıza fazla aceleci davranmadan ve forumdaki üstadlara sorarak devam ederseniz pişman olmazsınız...

Keyifli forumlar dilerim...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok aslinda ekipman sıkıntısi cekmiyorum. Tiras tahrislerine karsi doktorumun tavsiye ettigi bir krem vardi onunla ilgili paylasim yaptim sanirim yeni uye olmam hemde ilk mesajimin boyle bir tavsiye olmasindan beni ilac mumessili sandilar. Bu baslikta kendimi tanitmami istedi admin ve bu paylasimi yaptim. Tesekkur ederim ilginize.

RE: Merhabalar - ahraz - 23/11/2017

(23/11/2017, Saat: 00:31)sckndrsn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok aslinda ekipman sıkıntısi cekmiyorum. Tiras tahrislerine karsi doktorumun tavsiye ettigi bir krem vardi onunla ilgili paylasim yaptim sanirim yeni uye olmam hemde ilk mesajimin boyle bir tavsiye olmasindan beni ilac mumessili sandilar. Bu baslikta kendimi tanitmami istedi admin ve bu paylasimi yaptim. Tesekkur ederim ilginize.

Mümessillikle alakalı değil Hocam.Adettendir,her yeni gelen kendini tanıtır.Hatırlatma bunun için.Hem biz onu tanımış oluruz hem de herhangi bir konu hakkında yardıma ihtiyacı varsa yardımcı oluruz.Hoşgeldiniz.

RE: Merhabalar - marek - 23/11/2017

Smile Smile Smile @sckndrsn tekrar hoşgeldin diyeyim.Yok yanlış anlama kimsenin seni ilaç mümessili sandığı yok. Smile Smile Konu açıldımı bizde adettendir konunun içini dışına çıkarana kadar araştırırız.Moleküler düzeyde inceleme yapılıp ona göre ortak görüş oluşur.Siz üzerinize alınmayın lütfen.Yaşadığınız cilt problemi ile ilgili paylaşımda bulunursanız aynı sorunu yaşayan komşularımızın deneyimlerindern faydalanabilirsiniz.
Tıraş keyfiniz daim olsun.

RE: Merhabalar - sckndrsn - 23/11/2017

(23/11/2017, Saat: 00:39)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile  Smile  Smile @sckndrsn tekrar hoşgeldin diyeyim.Yok yanlış anlama kimsenin seni ilaç mümessili sandığı yok. Smile  Smile Konu açıldımı bizde adettendir konunun içini dışına çıkarana kadar araştırırız.Moleküler düzeyde inceleme yapılıp ona göre ortak görüş oluşur.Siz üzerinize alınmayın lütfen.Yaşadığınız cilt problemi ile ilgili paylaşımda bulunursanız aynı sorunu yaşayan komşularımızın deneyimlerindern faydalanabilirsiniz.
Tıraş keyfiniz daim olsun.

Yasadigim cilt problemi ilk olarak 2005 ve 2006 yillarinda askerde baslamisti yanaklarimda sigil benzeri disa donuk kabuklanmalar olusmustu. O zaman doktora gitmedim zamanla kendiliginden iylesti. Daha sonra donem donem tekrar etti ve doktora gittim ilac tedavisiyle iylesti. En son bu yaz ayni sorunu yasadigimda farkli bir doktora gittim kendisi bunun sebebinin tam olarak tespit edilemeyecegini fakat bundan bir kac yil once salgin misali cok yaygin oldugunu ve en cokta askerlik yapanlarda gozuktugunden en guclu ihtimalin kullandigim kartuslu tiras aletlerinden olacagini soyledi. Tahrislere karsida bahsettigim kremi onerdi ve tiras sonrasi urunlerden daha az zararli oldugunuda belirtti.

RE: Merhabalar - DeaKeN - 23/11/2017

hoş geldiniz

RE: Merhabalar - ArdıçKatranı - 23/11/2017

Hoş geldiniz, geçmiş olsun. Doğru ekipman & teknikle cildiniz rahatlayacak, düzelecektir. Keyifli tıraşlar, hoş sohbetler diliyorum...

RE: Merhabalar - kalantorxl - 24/11/2017

Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar dilerim.

RE: Merhabalar - finwe - 24/11/2017

Hoş geldiniz, keyifli forumlar.