Geleneksel Tıraş Forumları
Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … (/showthread.php?tid=8829)

Sayfalar: 1 2 3

Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - EskUyeMhmt_G - 13/12/2017

Ben de Lord Üstad sayesinde bu ritüele başlayanlardanım. İnsanlığa faydalı bir blog hazırladığı için kendisine tekrar teşekkür ederim.

Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - ahraz - 13/12/2017

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - Samet - 13/12/2017

Hoş gelmişsiniz @Pachadeparis komşum, sizde inşallah tanışma konusunun çıtasını yükseltmiş olacaksınız. Sizi yeteri kadar vede sayfa sayfa konu konu gezmeden bu kadar rahat tanıdığım için ayrıca memnunum ve size minnettarım. Keyfinizde neşenizde dâim olsun...

Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - Pachadeparis - 13/12/2017

Herkese teşekkür ederim. Cümleten hoşgördük.

@Samet komşum, rica ederim, sizler gibi değerli dostlara merhaba deyipte kendini tanıtmamak ayıp olurdu...Hepinizden çok şey öğrendim, en azından biraz vakit alıp tanıtmak görevimizdir.

Neşemiz beraber olsun; Bâki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - Samet - 13/12/2017

Aydos sazını çalarken kendinden geçen
Gönülden gönüle kapılar açan
Aşkın dolusunu nefessiz içen
Gönül delisini neyledin dünya...
Ne güzel dediniz "Bakì kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş."
Er geç gidilecek... Güzel insanlara selâm olsun o vakit Recep ağabey

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - FurkanY - 13/12/2017

Hoş geldiniz, keyifli forumlar sağlıklı tıraşlar dilerim.

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - protti - 13/12/2017

Hoşgelmişsiniz ...

Ekipmanda Yuma eksik kalmış . Her Yuma ile tıraş olduğumda şu fıkra gelir aklıma Smile

Dört samimi arkadaş aynı arabada yolculuk ederken trafik kazasında ölürler. Azrail ""Türk cehennemine mi yoksa Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?"" diye sorar. ""Fark nedir?"" diye sorarlar. Azrail ""Avrupa cehenneminde her Gün bir kepçe Türk cehenneminde her gün bir kova bok yersiniz"" der. Üç tanesi ""biz Türk doğduk, Türk ölürüz"" der. Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer. ve aradan epey zaman geçer avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen şakrak gülerek karşılarlar onu. Dayanamaz sorar: ""Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova bok yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?"" ""Oğlum oğlum"" derler ""Burası Türk cehennemi, bir gün bok olur kova olmaz bir gün kova olur bok olmaz, 3 aydır bir bok yediğimiz yok...

Yurdun malı iyidir her daim Smile

Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - Pachadeparis - 13/12/2017

(13/12/2017, Saat: 05:54)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgelmişsiniz ...

Ekipmanda Yuma eksik kalmış . Her Yuma ile tıraş olduğumda şu fıkra gelir aklıma Smile

Dört samimi arkadaş aynı arabada yolculuk ederken trafik kazasında ölürler. Azrail ""Türk cehennemine mi yoksa Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?"" diye sorar. ""Fark nedir?"" diye sorarlar. Azrail ""Avrupa cehenneminde her Gün bir kepçe Türk cehenneminde her gün bir kova bok yersiniz"" der. Üç tanesi ""biz Türk doğduk, Türk ölürüz"" der. Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer. ve aradan epey zaman geçer avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen şakrak gülerek karşılarlar onu. Dayanamaz sorar: ""Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova bok yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?"" ""Oğlum oğlum"" derler ""Burası Türk cehennemi, bir gün bok olur kova olmaz bir gün kova olur bok olmaz, 3 aydır bir bok yediğimiz yok...

Yurdun malı iyidir her daim Smile

güzel hikaye...ama şaka bir yana o kadar b.k denedim, bizimkiler daha bir tatlı geldi...

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - protti - 13/12/2017

(13/12/2017, Saat: 06:27)Pachadeparis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel hikaye...ama şaka bir yana o kadar b.k denedim, bizimkiler daha bir tatlı geldi...

uzakta olunca daha da farklı olur memleketin her şeyi Smile

RE: Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … - ArdıçKatranı - 13/12/2017

Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar hoş sohbetler diliyorum.