Geleneksel Tıraş Forumları
Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? (/showthread.php?tid=894)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Cvp: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - Chinaski - 18/04/2014

(18/04/2014, Saat: 11:22)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kapların çok benzerleri metro markette 2.75 TL İdi 1 ay kadar önce. Mini porselen fırın tenceresi olarak geçiyor olması lazım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Deme be hocam. Üzüldüm şimdi. Pahalı olduğunu biliyordum da çok umursamamıştım. Evimin yanında Metro market vardı keşke oraya da bir baksaymışım. Neyse Metro dan da alayım da ilerde lazım olur kullanışlı bir kap.

Cvp: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - OnLyTNT - 18/04/2014

(18/04/2014, Saat: 10:23)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen gün 3M Migros tan aldığım kapaklı porselen fırın kabı. MWF refill içine tam geldi. Kapağı hemen düşürüp kırdım gerçi ama olsun Smile Tencere şeklinde olması rahat tutmayı sağlıyor ele de tam oturan ölçülerde fiyatı 10 lira.

2i6ndk5.jpg

Bundan almam lazım yahu, bendeki MWF' yi koyacak kap bulamadım bir türlü. Bir kere bile kullanamadım Confused. İş çıkışında Migros' a gideyim bakayım.

RE: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - Chinaski - 18/04/2014

Ben kullandım hem fircanin dönmesi için yeterli alan kalıyor üstte. Hem de çapı çok uygun. Tutması falan rahat yani komşum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - Straht - 18/04/2014

@chinaski metroda bu tarz ıvır zıvır ürünler ucuz oluyor pek alan olmadığı için. Bn bulunca 4 tane almıştım biri daha ilk günden kırılmıştı, aklınızda bulunsun komşum düşmeye hiç gelemiyor bunlar =)

@Straht bilmem mi komşum ben de kapağını ilk günden kırdım Smile Metro marketlere düzenli olarak gidip bakmak gerekiyor aslında ne zaman ne çıkacağı hiç belli olmuyor.

sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - Straht - 18/04/2014

@chinaski yıl olmuş 2014 hala İnternet'e tam bir katalog koymuyorlar. Metro bana 35 km uzaklıkta her hafta gidip kontrol etme imkanım yokki.

Yeni teknolojileri kullanmayan firmalara isyanım büyük =D

Çok özensiz çalışıyorlar dostum çok haklısınız, içeri girince de karışık düzende koyuyorlar her şeyi.

Cvp: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - error... - 18/04/2014

2zzrxy0.jpg

plastik kalitesi ölçü ve görüntü olarak en beğendiğim kap budur
kapağı çok sağlam yamulup gitmiyor tavsiye ederim

Ynt: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - kaju - 18/04/2014

ypypyvus.jpg
6ehuda3u.jpg
tezubevy.jpg

Forum Ankara'da Rossmann'dan 8TL'ye aldığım kahveli şekerleri işe götürdüm severek bir günde tükettik, ertesi gün dahada yokmu diyenler bile oldu
Hemen akşamına kab içerisine @theunnamed üstaddan aldığım blueness refill sabunu güzelce yerleştirdim.
Kapağını kapattığım zaman hafif bir aralık kalır gibi oldu, içerisinde bulunan alüminyum kağıdı tekrar kapağın altına yerleştirip kapattığım zaman kapak güzelce oturdu.
O kadarki içi dolu iken sadece kapaktan tutup rahatça kaldırabiliyorsunuz, ebat olarak içerisinde 25mm bir fırçayı rahatça karıştırabilirsiniz.
Kabın üst kapağı biraz yumuşak olsa da alt kısmı gayet sert rahatlıkla elde tutulabilmekte ve fırça/sap darbelerine dayanabilmekte.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Cvp: sabun basmaya en uygun olan kap hangisidir? - artofdragon - 01/05/2014

Yerel markette gordugum uzum pekmezi kabi.Yanilmiyorsam 4.75 tl verdim.Kapagi vidasiz sifir kapaniyor.Isteyen arkadaslara alip gonderebilirim.
24uz5ax.jpg