Geleneksel Tıraş Forumları
Wholly Kaw - Post Shave Kralı - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Wholly Kaw - Post Shave Kralı (/showthread.php?tid=8994)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Wholly Kaw - Post Shave Kralı - turkoglum13 - 09/05/2020

(09/05/2020, Saat: 11:41)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Cem , bir kaç yorumda kokunun adı ile alakası olmadığını gördüm . Wholy kaw devam o zaman , yanına grooming de eklerim bir adet , turkoğlum komşumuz diyorsa pişman etmeyecektir .

Guvenin icin tesekkurler komsum.
Grooming dept. Sabundan emin olabilirsiniz.

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - CK89 - 09/05/2020

(09/05/2020, Saat: 12:27)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guvenin icin tesekkurler komsum.
Grooming dept. Sabundan emin olabilirsiniz.

GroomingDept Otium ile kendini asti. Performansi, scenti hepsi mukemmel.

Wholly Kaw - Post Shave Kralı - turkoglum13 - 09/05/2020

(09/05/2020, Saat: 20:46)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GroomingDept Otium ile kendini asti. Performansi, scenti hepsi mukemmel.

Bak boyle dedin yuregimi yaktin
Dahada heyecanlandim

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - Perseus - 18/09/2020

impa ticarete yeni wholly kaw ürünler gelmiş. Bourbon içmeyi çok seven birisi olarak king of bourbonun kokusunu çok merak ettim açıkcası.

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - yakup - 18/09/2020

(18/09/2020, Saat: 12:51)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impa ticarete yeni wholly kaw ürünler gelmiş. Bourbon içmeyi çok seven birisi olarak king of bourbonun kokusunu çok merak ettim açıkcası.

fiyatlarda cabası

RE: Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - onur7 - 18/09/2020

(18/09/2020, Saat: 12:51)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impa ticarete yeni wholly kaw ürünler gelmiş. Bourbon içmeyi çok seven birisi olarak king of bourbonun kokusunu çok merak ettim açıkcası.
Man from mayfair koku profiline mercahnt of tobacco'nun koku profili yazılmış ikisi aynı olmuş.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - gidakontrol - 22/10/2020

En son 2019 nisaninda wolly ile tıraş olduktan sonra mdc ye devam etmiştim. Mdc ler tükenince fiyatta tavana vurunca evde duran monacoyu tekrar faaliyete soktum. Sanırım bir yıldan fazla beklediği için bir türlü köpürtmeyi başaramıyorum, ilk perdede ayrı ikinci perdede ayrı yüklenmesi gerekiyor, sıcak su ekleyip iki gün yumuşatmama rağmen düzelmedi. Onerisi olan komşum varmi acaba?

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - broraso - 22/10/2020

(22/10/2020, Saat: 15:43)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son 2019 nisaninda wolly ile tıraş olduktan sonra mdc ye devam etmiştim. Mdc ler tükenince fiyatta tavana vurunca evde duran monacoyu tekrar faaliyete soktum. Sanırım bir yıldan fazla beklediği için bir türlü köpürtmeyi başaramıyorum, ilk perdede ayrı ikinci perdede ayrı yüklenmesi gerekiyor, sıcak su ekleyip iki gün yumuşatmama rağmen düzelmedi. Onerisi olan komşum varmi acaba?

Kabından çıkarıp rendeleyerek tekrar kabına basın komşum. MWF ve TOBS sabunlarda işe yaramıştı bende.

Cvp: Wholly Kaw - Post Shave Kralı - gidakontrol - 23/10/2020

tesekkur ederim,deneyecegim