Geleneksel Tıraş Forumları
Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri (/showthread.php?tid=9004)

Sayfalar: 1 2

Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri - ckeskin - 04/02/2018

Paşabahçe'de zaman zaman Tıraş / Köpürtme tası olarak kullanılabilecek oldukça güzel kaseler oluyor. Bunları gördüğümüz zaman bu başlık altında toplayalım istedim. Ben geçen gün çok güzel bir kase seti gördüm. Tanesi 11 TL. Web sitesinde yok ama 2-3 mağazasında gördüm. Evde gıda kullanımı amaçlı alacaktım ama sadece elde yıkanabildiğini görünce iki tane alıp bizim kediciğe mama ve su kabı yaptım. Smile

Neyse konuya dönersek;

Ürünün adı: Macun Şekeri Kase 11cm
Fiyatı: 11 TL

2s861w1.jpg
20ayn2c.jpg
25ji3jk.jpg

RE: Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - Arkomani - 04/02/2018

Çok şık duruyorlar, 11 TL'de gayet makul bir fiyat. İç yüzeyi nasıl üstadım, o kadar dalgalı bir boya ki dümdüz mü başka bir şekil mi anlaşılmıyor...

RE: Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - elitte - 04/02/2018

Hangi baslikta gordum hatirlamiyorum, forumda basliklari okurken gormustum bakır kase vardi ici puturlu baglanti linkide verilmisti ayni bakir kaseden aldim bende, gayet kullanisli ve memnunum.

RE: Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - ckeskin - 05/02/2018

@Arkomani komşum, ürünün içi neredeyse düz ama ortaya doğru hafif bir çıkıntı ve desene göre iniş çıkışlar mevcut.

Diğer arkadaşlar, konunun amacı sadece Paşabahçe ürünlerinin paylaşılıp tartışılması. Diğer kaseleri kapları yıllardır bir dolu konuda paylaşıyoruz zaten. Lütfen yorumlarınızı Paşabahçe ürünleri ile sınırlı tutunuz.

RE: Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - elitte - 05/02/2018

Yani sunun icinde ayar yiyoruz ya; artik pes, yahu bu ne kasvet neyin kasıntısı, onu buraya yazma, bunu boyle soyleme, baslik acma, soru sormadan once forumu oku, surekli bir ayar verme mudahele etme. Sıktı yani bu tavirlariniz. 3-5 kisinin paylasimlarini şak şakamaktan baska ve 3-5 kisinin gorusunden baskasina gorus beyan etmemeye kurulu bir duzeniniz var. Biz rahatsizlik veriyoruz anlasilan buyrun oynayin kendi aranizda. Karsilikli tezahuratlariniza devam edin.

Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - EskUyeMhmt_G - 05/02/2018

@elitte Komşum, bu fikrimi beyan ederken bile bu postu kirletmenin verdiği rahatsızlık içerisindeyim.

Kasım 2017 tarihinde foruma üye oldum ve o tarihten bu yana fırsat buldukça eski gönderileri okumaya çalışıyorum.

Gönderilerin başlıklarına göre okuma yapıyorum ve istediğim bilgilere ulaşınca çok mutlu oluyorum. Ancak konu başlığı ile alakasız gönderileri görünce okumak istemiyorum. Boşa zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.

Yani @cihankeskin üstada saygı duyuyor ve destekliyorum.

İsteyen istediği konu başlığını açmakta serbesttir. Kimse bu konuda kısıtlanmıyor. Ancak konu başlığına göre yorum yapmak doğru bir davranış olacaktır. Geltir'in tüm üyeler için eşsiz bir kaynak olduğunu düşünüyorum. Bu kaynağı korumak ve geliştirerek bizden sonra gelecek olanlara daha kullanışlı bırakmak hepimizin görevi olmalı.

Saygılarımla...

RE: Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - dikdik_s - 05/02/2018

@elitte

Komsum bu konu baslıgı ile alakalı hic konusmuyorum. Cam kasem yok, seramik scuttle veya kopurtme kasesi kullanıyorum.

Forum hakkında yazdıklarınız dolayısıyla soz hakkı dogdugu icin bir iki kelime cevap vermek istedim.

Degerli komsum, bir donem ust uste gereksiz benzer konularda baslık acılmasından dolayı karısık ve bilgi icermeyen niteligi az konu yıgını oldu. Yonetim olarak bu konu kirliligini temizlemek icin bazen cidden emek ve vakit harcıyoruz inanın,  ama bu sizin belirttiginiz gibi konu acmayı bazı kisiler icin kısıtlamanın aksine, uye veya ziyaretci komsularımıza icerigi dolu, bulması kolay konu baslık duzeni olusturma amacı icindir. Gunde 7-8 yeni konu acıldıgı gunlerimiz oluyor, biz konu acmaya hicbir zaman karsı degiliz. Bakın cogunlukla konuları yeni uye arkadaslar acıyor; ama ornek veriyorum, koskoca progress konusu varken, acemiler icin tavsiyeler-teknik bilgiler bolumu varken, ilk alet olarak progress tavsiye edermisiniz diye bir baslık acılınca, belki ben takıntılıyım suclu ben olayım, o konuyu dayanamayıp ilgili konusuna tasıyorum. Cunku biliyorum 3 ay icinde benzer baslık ve 3-5 tekil cevap olarak benzer konudan 10 tane olacak. Gerek varmı, getirisi fonksiyonu varmı, takdiri size bırakıyorum.

3-5 kisinin kisinin gorusunden baska gorus kabul etmiyorsunuz demissiniz, bunu gercekten bu form hak etmiyor. Genc kardesim konu acmıs ahsaptan/sungerden fırca standı yapmıs, daha iyi seyler basarması icin bir suru farklı kisiden oneriler tavsiyeler gelmis. Konu yeni konu, oneriler farklı kisilerden, saygı sevgi cercevesinde sohbet olmus. Kimse demis mi yaw sungerden standmı olur diye, varmı kucumseme, konuyu hor gorme, aksine tesvik ve bilgi var.

Kıdemli uye ben bu jiletle omrumu geciririm demis, hemen altında 1 haftalık uye bu jiletten nefret ettim demis herkes kendi dusuncesini soylemis. Varmı bir kavga, sen ne bileceksin lafı.  

Su wilkinson fırcayı kullanmayın suratınıza yazık demisiz, arkadas ben cok seviyorum demis, agam saygı duyarız demisiz. Burada nerede yabancılastırma, baska gorus kabul etmeme.

Su forumda soru sorulup cevapsız kaldıgı goruldumu, var mı yasayan.

Ozet olarak burada yine goruslerinize saygı duyarım, ama keske o bakıs acısından bakmasanız olaylara da bardagın dolu tarafını gormeye calıssak;   karsılıksız bilgi paylasımını, vakit ayırmayı, dostlugu sohbeti iyi niyeti gorebilsek.

Saygılar.

Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - PisPorsuk - 05/02/2018

Bu kaseyi kullanıyorum ben 2 yıldır, içi boğumcuk boğumcuk güzel köpük yapılıyor...
Link: https://www.pasabahcemagazalari.com/sofra/kaseler/servis-kaseleri/deniz-stoneware-servis-kasesi/u-1007572-226-6045
hatta bir tanede @Arapaho kardeşime hediye almıştım, kendime alıken, sorayım kullanıyor mu hâlâ?

4990463f4029aba24ed73886455c7526.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Paşabahçe Ürünleri - Dragon - 05/02/2018

(05/02/2018, Saat: 18:23)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kaseyi kullanıyorum ben 2 yıldır, içi boğumcuk boğumcuk güzel köpük yapılıyor...
Link: https://www.pasabahcemagazalari.com/sofra/kaseler/servis-kaseleri/deniz-stoneware-servis-kasesi/u-1007572-226-6045
hatta bir tanede @Arapaho kardeşime hediye almıştım, kendime alıken, sorayım kullanıyor mu hâlâ?

4990463f4029aba24ed73886455c7526.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

b30ba079f48127eed3fd207117e52253.jpg

Ben de almıştım bunu komşum. Hatta içi böyle izli çok iyi köpürür dedim ama ben beceremedimSmile Biraz küçük geldi. En son AliExpress ten şu saplı olan plastik köpürtme kaplarından aldım da en iyi onda oldu. Bu kenardan taştı falan. Ama kase çok şık. Bana uymadı

RE: Paşabahçe'nin Tıraş / Köpürtme Tası Olabilecek Ürünleri - AbuzTech - 06/02/2018

Paşabahçe marka dondurma kaseleri uygun olabilir.

298272015_tn50_0.jpg