Geleneksel Tıraş Forumları
Takım Elbise ve Özel Gün - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Takım Elbise ve Özel Gün (/showthread.php?tid=9242)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - ckeskin - 01/05/2018

Ha tabi bu yazdıklarımız karşı tarafın da bunları bildiğini varsayıyor. Yurdum kezbanı bunları gayet bilmeyebilir. Big Grin

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - dikdik_s - 01/05/2018

Guzel kardesim oncelikle mezuniyetini kutlar basarılarının devamını dilerim.

Elbiseni sanırım almısın, guzel tırasını ol, parfumunu sur, temiz pak gitmen yeterlidir. Gencsiniz, hava sıcak, mezuniyette gırgırı samatası dansı nasıl olsa gecenin ilerleyen saatlerinde ceketler atılacak kıravatlar cıkarılacak, rahat ol eglenmene bak.
Bir kucuk tavsiye dikkat ceker diye rahatsız bir ayakkabı giyme, gecenin ilerleyen saatlerinde arkadas gurupları bolunur, cıkısta suraya kacalım denir, gece uzar, rahatsız olma şık ama rahat bir ayakkabı giy.
Simdiden iyi eglenceler.
15hyh6v.jpg

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - Hakann - 02/05/2018

Benim giyim kuşam konusunda söylemek istediklerimi üç aşağı beş yukarı yazmış kıymetli dostlar.

Ben ise şöyle bir tavsiye vereyim. Eğer ki bir tarzın var ise, standartlara uyacağım diye bence çok fazla ödün verme tarzından. Misal, kimisi takım elbise altına beyaz renk spor/sneaker ayakkabı giymekten hoşlanır, kimisi(benim gibi) klasik takım elbise altına kırmızı bordo vb. gibi renk çorap giymekten hoşlanır.

Son olarak seni güneş gözlüğü takmak konusunda çok net anlıyorum. Üniversitedeyken bile takım elbise giydiğim zaman yolda yürüyen herkesin bana baktığını sanardım. Takım elbisenin formal bir görüntüsü varmış gibime gelirdi. Şimdiyse mesai saati dediğimiz günün gündüz dilimindeki gördüğüm tüm erkek cinsi takım elbiseli olduğu için bu durumun gayet normal olduğunu anlıyorsun.

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - gidakontrol - 03/05/2018

Saat takacaksan mumkunse acik renk kadran ve mutlaka deri kayis olmali,kayis rengi siyah veya kahverengi olabilir ayakkabi ve kemere gore

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - Palace - 15/05/2018

Tüm büyüklerime teşekkür etmeyi borç bilirim. Bu günü de kazasız belasız atlattık Smile

33wa5wz.jpg (en sağdaki gözlüklü olan benim)

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - kalantorxl - 15/05/2018

Tebrikler senin adına sevindim @Palace resimdeki güneş gözlüklü kardeşimiz sen olabilir misin?

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - gidakontrol - 15/05/2018

Tek düzgün takım elbise giyen

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - ismailinbiri - 15/05/2018

(15/05/2018, Saat: 15:27)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek düzgün takım elbise giyen

+1

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - Palace - 15/05/2018

(15/05/2018, Saat: 15:20)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrikler senin adına sevindim @Palace resimdeki güneş gözlüklü kardeşimiz sen olabilir misin?

Evet üstadım, güneş gözlüklü olan benim.

Beğenmeniz beni sevindirdi. Çok teşekkür ederim.

Cvp: Takım Elbise ve Özel Gün - onurcakmak - 15/05/2018

Soldan sağa; Bağcılar, Başakşehir, Florya, Beyoğlu Smile

@Palace komşum bak sen söylemeden biz senin kim olduğunu anladık. Bir beyefendiye yakışır nitelikte, giyimden kuşama maşallah jilet gibisin.

Mezuniyetin hayırlı olsun, inşallah umduğun gibi güzel bir geleceğin olur.