Geleneksel Tıraş Forumları
Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? (/showthread.php?tid=9590)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - Rigbie - 21/09/2018

Bir ogrenci olarak verebilecegim miktar kisitli,arko sabun ve kremlerini kullaniyorum.Baska neler onerirsiniz ? Uygun fiyatli ve performans urunu olmali Smile

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - kadir.tbk - 21/09/2018

Cella ve Proraso kremleri ve Via Barberıa sabunları bence gayet makul ve tatminkar . Özellikle impadan bakabilirsiniz via barberıa 150 gr lık sabunlar çokda uygun .

RE: Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - FearOfATG - 21/09/2018

(21/09/2018, Saat: 20:24)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella ve Proraso kremleri ve Via Barberıa sabunları bence gayet makul ve tatminkar . Özellikle impadan bakabilirsiniz via barberıa 150 gr lık sabunlar çokda uygun .
Via barberia denemedim ama cella ve proraso denemiş biri olarak proraso çok daha keyifli geliyor bana..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - dikdik_s - 21/09/2018

palmolive, proraso, haslinger da benim tavsiyelerim olsun.

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - sfenks - 21/09/2018

Nivea men tıraş kremi... Bulunması kolay, uygun fiyatlı ve iyi bir kremdir.

Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - kokopelli - 21/09/2018

Wilkinson Stick ve Wilkinson Sensitive Krem denenebilir belki de. Bulunabilirse La Toja stick.

Proraso Kremler çok bereketliler. Kayganlığı belki öyle en iyisi sayılmaz ama kokusu ve azıcık malzemeyle patlarcasina köpük yapması ile ayrı bir hazzı var.

Ucuzlardan More4You falan günü kurtaran sabunlar ama hani bir zevk için değil de ucuza işini yaptığı için tercih edilebilir.

~SB

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - Rigbie - 22/09/2018

Hepinize tesekkur ederim, peki bu urunleri nerden alabilirim ? Proraso sabunu cok begendim kutusunun gorusunuzu ozellikle.İnternette var , ya magazalarda ?

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - Palace - 22/09/2018

İmpa ticaret extrashaving.com (Mustafa Bey) veya Razorus razorus.com (Noyan Bey) sitelerinden temin edebilirsiniz komşum.

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - Rigbie - 22/09/2018

(22/09/2018, Saat: 01:21)Palace Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret extrashaving.com (Mustafa Bey) veya Razorus razorus.com (Noyan Bey) sitelerinden temin edebilirsiniz komşum.

komsum internet sitesi harici magazalarsa bulamayiz di mi ? Butun magazalari lanetli tiras kopukleri istila etmis durumda Tongue

Cvp: Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? - batmanforever - 22/09/2018

Yerel veya zincir marketlerde sadece Arko Tıraş sabunu satılıyor. Bunun dışında bir tıraş sabunu çeşidine rastlama şansınız ne yazık ki yok. Derby’nin tıraş sabununu sadece sanal markette bulabilirsiniz. Bunların dışında kalan diğer sabun çeşitlerini çok rahat ve güvenle extrashaving.com ve razorus.com adreslerinden temin edebilirsiniz.