Geleneksel Tıraş Forumları
Saat meraklısı var mı? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Saat meraklısı var mı? (/showthread.php?tid=963)

Saat meraklısı var mı? - asymptote - 29/07/2013

Emre, Panerai herkesi "dadmin" etmez dostum. Smile Lord ile benim ve senin saat zevklerimiz bambaşka..

Saat meraklısı var mı? - hsnmrycl - 29/07/2013

cengiz hocam yanlışın var Smile
benim bildiğim Lord Panerailere, özellikle de luminor kasaya sempati besliyor.

söylesene Lord Smile

Valla edindiğim izlenim Lord'un Panerai sevecek bir zevke sahip olmadığı şeklinde. Daha çok ince ve kibar saatleri beğeniyor gibi geldi bana. Ama seviyorsa da yakışır yani, ne diyelim.. Ben Lord'a ve kendime Portekiz 7 days'i daha çok yakıştırıyorum. Tek eksiğimiz 10k $.

Saat meraklısı var mı? - hsnmrycl - 29/07/2013

beğenmese kalp yapar mı Smile

(26/07/2013, Saat: 03:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/07/2013, Saat: 03:40)hsnmrycl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir kayış üretim videosu da ben çekip yayımlayım en iyisi Smile
ama birkaç saat sürüyor.
bölümleri epey kısaltmak lazım Smile

Hak eden güzel saatimiz olsa da, senden kayış yaptırsak komşum Undecided

luminor <3 :/

Kalp mi yapmış?Dodgy
Then, there is love in the air.. Wink

Saat meraklısı var mı? - Lord Sparhawk - 29/07/2013

Marina automatic hastasıyım.

pa131_im.jpg

Ama bana çok uzak. Ayda 1200 lira kredi ödüyorum. Daha 3 senesi var. O olmasaydı 1 sene para biriktirilip alınabilirdi gerçekten.

Yahu memur adamlarsınız, ne işiniz var Pamla Pumla.. Smile Benim gibi Tissot'la idare etmesini bilmelisiniz. Tissot'a bile yakın çevremdekiler ohaa! o nasıl saat öyle, o para saate verilir mi kabilinden tepkiler gösteriyorlar (ki haklılar).. Big Grin Ben daha fazla yükselemem, çıtam budur beyler.. Wink En fazla yanına bir Viewmatic daha koyarım.. Bir de diver. Bir de IWC cep saati.. JLC masa saati.. huhh!Huh Ulen daha çelik ustura alacağım, coticule alacağım, kayış alacağım.. Rooney fırça alacağım.. ConfusedDodgy

Saat meraklısı var mı? - eskiuyemnt - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 10:36)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu memur adamlarsınız, ne işiniz var Pamla Pumla.. Smile Benim gibi Tissot'la idare etmesini bilmelisiniz. Tissot'a bile yakın çevremdekiler ohaa! o nasıl saat öyle, o para saate verilir mi kabilinden tepkiler gösteriyorlar (ki haklılar).. Big Grin Ben daha fazla yükselemem, çıtam budur beyler.. Wink En fazla yanına bir Viewmatic daha koyarım.. Bir de diver. Bir de IWC cep saati.. JLC masa saati.. huhh!Huh Ulen daha çelik ustura alacağım, coticule alacağım, kayış alacağım.. Rooney fırça alacağım.. ConfusedDodgy

AngryAngryAngry
Dostum ev alalım, yazlık alalım, kapıya ağır bir araba çekelim, sonra çelikleri alıp, yazlığımızda tıraş olalım CoolCool

Saat meraklısı var mı? - Lord Sparhawk - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 10:36)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu memur adamlarsınız, ne işiniz var Pamla Pumla.. Smile Benim gibi Tissot'la idare etmesini bilmelisiniz. Tissot'a bile yakın çevremdekiler ohaa! o nasıl saat öyle, o para saate verilir mi kabilinden tepkiler gösteriyorlar (ki haklılar).. Big Grin Ben daha fazla yükselemem, çıtam budur beyler.. Wink En fazla yanına bir Viewmatic daha koyarım.. Bir de diver. Bir de IWC cep saati.. JLC masa saati.. huhh!Huh Ulen daha çelik ustura alacağım, coticule alacağım, kayış alacağım.. Rooney fırça alacağım.. ConfusedDodgy

"Bir tane ondan, bir tane bundan, bi de şundan" alana kadar bir tane pam alırsın, şak diye bileğine takarsın film biter komşum. Big Grin

Saat meraklısı var mı? - theunnamed - 29/07/2013

Casio 4ever Smile

casio-f-91w-1dg-z.jpg