Geleneksel Tıraş Forumları
Saat meraklısı var mı? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Saat meraklısı var mı? (/showthread.php?tid=963)

Saat meraklısı var mı? - asymptote - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 10:40)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AngryAngryAngry
Dostum ev alalım, yazlık alalım, kapıya ağır bir araba çekelim, sonra çelikleri alıp, yazlığımızda tıraş olalım CoolCool
mornetto fantezi güzel ama o vakit gelinceye kadar elimiz titrer, çelikle tıraş olamayız be dostum.. Wink Sen belki olursun da ben hiç olamam.. Smile

Lord bir tane Pam o saydığım saatlerin yekününden alacağım zevki bana veremez. Hatta Pam maküçle olacağım tıraştan alacağım zevki dahi bana veremez. Yanlış anlaşılmasın markanın tarihine ve sevenlerine sonsuz saygım var, ama hiç bana göre değil. Hadi IWC Portekiz, JLC Master, Zenith Elite-Espada, Rolex Milgauss-Explorer desen neyse de.. Blush

Saat meraklısı var mı? - anesthesia - 29/07/2013

2. el bir panerai için para biriktirmeye başladım bile, ama meret ikinci ele de düşmüyor sanırım, alan kullanıyor yav Smile

Saat meraklısı var mı? - puukko - 29/07/2013

Sahtesine gerçeğine, replicasına örjinaline,
kendime göre çok para harcamış biri olarak, tövbekar gibi birşeyim bu tip saat harcamalarında,

ya tamam saat erkeğin tek aksesuarı falan da, bence gerek yok fazla saate, saate fazla para harcamaya, (fazla ya da az, ucuz ya da pahalı kişiden kişiye değişir elbet.

koleksiyoncular ayrı onlara bir diyeceğim yok.

iyi bir bilemedin iki saat alıp gerisini düşünmemek en güzeli galiba,

(29/07/2013, Saat: 12:02)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi bir bilemedin iki saat alıp gerisini düşünmemek en güzeli galiba,
Fırça konusunda aynı şeyi yapabiliyor musun? Her saatin sana yaşatacağı haz farklıdır..

Saat meraklısı var mı? - eskiuyemnt - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 12:05)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 12:02)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi bir bilemedin iki saat alıp gerisini düşünmemek en güzeli galiba,
Fırça konusunda aynı şeyi yapabiliyor musun? Her saatin sana yaşatacağı haz farklıdır..

Yok yok, yazlıkta tekneyle gezintiden önce belki teknede çelikle tıraş olmak en iyisi, boşverin takın tissotu yazlığa bakın mersin taraflarında 25-30 a bulunuyomuş yazlıklar CoolCool

mornetto yazlık parasını biriktirmiş anlaşılan.. Smile yazlığı unut mornetto, sana boy boy çelik usturalar aldıracağız o parayla.. Big Grin

Saat meraklısı var mı? - eskiuyemnt - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 12:26)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto yazlık parasını biriktirmiş anlaşılan.. Smile yazlığı unut mornetto, sana boy boy çelik usturalar aldıracağız o parayla.. Big Grin

O zaman şöyle yapıyoruz, siz çeliklerle benim yazlığa gelin, ordan tekneyle bir hafta deniz üstünde balık ve 30 kilo rakı, rom ile ve muhteşem bir yaban hayat ve her gün keyifli biraz da çakır keyif tıraş oluyoruz. CoolCool

Çok güzel anlatıyorsun da bu hikayenin içinde saat yok, benim (bizim) olmamızı nasıl beklersin? Tekneye şöyle bir marine chronometer alırsan olur:
harrisons-h4-chronometer-1760-1440.jpg
Merhum Harrison'un ruhu şad olsun..

Saat meraklısı var mı? - Lord Sparhawk - 29/07/2013

Şişşş saatçiler nerdesiniz? Smile

Saat meraklısı var mı? - pars - 29/07/2013

Seiko snzg11 bir sonraki hedefim. IWC miş Panerai miş memur adama lüks bunlar. Tongue