Geleneksel Tıraş Forumları
Saat meraklısı var mı? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Saat meraklısı var mı? (/showthread.php?tid=963)

Saat meraklısı var mı? - eskiuyemnt - 29/07/2013

vay o da pahalıdır şimdi. isviçre dururken japona o para verilmez be üstad.

Aslında bayılıyorum Oktay Sinanoğlu hocaya. takıyo en plastiğinden dijital çocuk saatini, takımın üzerinde kelebek gibi dursa da adam aşmış valla.

15n3hiw.jpg

2wpjr7n.jpg

Saat meraklısı var mı? - asymptote - 29/07/2013

mornetto duruşmalarda da araya böyle ince espriler sıkıştırıyor musun? Big Grin

Saat meraklısı var mı? - tipsol - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 20:56)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 20:45)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/07/2013, Saat: 17:14)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seiko snzg11 bir sonraki hedefim. IWC miş Panerai miş memur adama lüks bunlar. Tongue

Benim saatim üstadım 2 senedir sorunsuz kullanıyorum harcadığım en iyi paralardan kendisi.

Allah ömür boyu kullanmayı nasip etsin üstad. SNK803 aldım, ilk otomatik saatimdi, çok ufak geldi bana, sonra bir daha Seiko5 nasip olmadı, gözü kararttım, 1-2 aya kadar alacağım, kararım kesin.

Kesinlikle pişman olmazsınız hocam. Ben simdi gözümü suna diktim fiyatları gayet makul ve makinası tatminkar

28vrl7l.png
qp1fz5.jpg

(29/07/2013, Saat: 23:48)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto duruşmalarda da araya böyle ince espriler sıkıştırıyor musun? Big Grin

Yok o zaman seni dışarda bi yerde sıkıştırırlar falla Big GrinBig Grin

Saat meraklısı var mı? - asymptote - 29/07/2013

İlk fotoğraftaki saat kronometre yalnız, fiyat farkı olması lazım..

Bence de Le Locle alınası bir saat. Takip ederseniz malum indirimli alışveriş sitelerinde 8 taksitle 600 lira civarında bir fiyata alabilirsin. Ama takip edip hızlı davranmanız gerekli..

Saat meraklısı var mı? - tipsol - 29/07/2013

(29/07/2013, Saat: 23:55)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk fotoğraftaki saat kronometre yalnız, fiyat farkı olması lazım..

Bence de Le Locle alınası bir saat. Takip ederseniz malum indirimli alışveriş sitelerinde 8 taksitle 600 lira civarında bir fiyata alabilirsin. Ama takip edip hızlı davranmanız gerekli..

Evet ilk foto temsili aslında ben daha ziyade 2. foto ile ilgiliyim kırık beyaz kadran ve roma rakamları cok yakışmış.

(29/07/2013, Saat: 23:55)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk fotoğraftaki saat kronometre yalnız, fiyat farkı olması lazım..

Abi geçen aldım trendyoldan ilan verildi o an aldım. 20 gün sonra elimdeydi neyse ilandan hemen sonra aldım, ilana baktım tükendi Big Grin o ne yaw koca türkiyeye 1 tane mi koyuyolar indirimli malı. çok saçma..

Saat meraklısı var mı? - Lord Sparhawk - 30/07/2013

(29/07/2013, Saat: 23:59)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Abi geçen aldım trendyoldan ilan verildi o an aldım. 20 gün sonra elimdeydi neyse ilandan hemen sonra aldım, ilana baktım tükendi Big Grin o ne yaw koca türkiyeye 1 tane mi koyuyolar indirimli malı. çok saçma..

Sende lange sohne falan vardır da bozuntuya vermiyorsundur eminim Smile

Saat meraklısı var mı? - eskiuyemnt - 30/07/2013

Onlar bize yakışmaz be üstadım, başbakanımız taksın onları Angel

ny60r9.jpg