Geleneksel Tıraş Forumları
Saat meraklısı var mı? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Saat meraklısı var mı? (/showthread.php?tid=963)

Cvp: Saat meraklısı var mı? - sertaç - 25/04/2014

(25/04/2014, Saat: 22:26)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sertaç üstadım güzel günlerde kullanın. Saatten anlamam, o iç kısmının rengi güzelmiş Big Grin

Saolun ustadım o kadran resmimde acık çıkmış ama aslında mıdnıght blue cok koyu bı lacivert daha ıyı bır foto ekleseymısım ıyımıs Smile))

(25/04/2014, Saat: 22:28)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sertaç; Bi fotoğraf çektirebilir miyim?
Güle güle kullan. Wink

Discovery

Cok teşekkürler abı daha ıyılerı senın olsun ınsallah Smile

Cvp: Saat meraklısı var mı? - theunnamed - 25/04/2014

Yansıyanı buysa orjinali ooo oooo Tongue

Böyle bir rengi olsaymış da güzel olurmuş yoksa eğer. Yeşil tonlarını beğeniyorum genelde.

(25/04/2014, Saat: 22:37)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saolun ustadım o kadran resmimde acık çıkmış ama aslında mıdnıght blue cok koyu bı lacivert daha ıyı bır foto ekleseymısım ıyımıs Smile))

Abı daha fazla basını sısırmeden alayım dedım cok teşekkür ederım darısı senın hayalın basına ınsallah Smile

(25/04/2014, Saat: 22:29)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakışır kardeşime.

Klas adama klas saat. Smile

İyi günlerde sağlık ve esenlikle kullansın.

Möhhteşeeemm.

(25/04/2014, Saat: 22:29)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertaç üstat hayırlı olsun güle güle kullanın

Çok teşekkür ederım ustad en guzellerı sızın olsun Smile

Cvp: Saat meraklısı var mı? - korhan - 25/04/2014

(25/04/2014, Saat: 22:35)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederım Smile ücret kısmı bana kalsın olmaz mı Smile

Abicim güle güle kullan hayırlı olsun... Wink
Çok sevindim.

Cvp: Saat meraklısı var mı? - karakartal - 25/04/2014

Sertaç komşum öncelikle bir saat işi yapan saatçi olarak çok güzel efsane modellerden ki belli başlı markalardandır omega ve bu modeli güle güle kullanman dileklerimle hayırlı olsun.

(25/04/2014, Saat: 22:44)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abicim güle güle kullan hayırlı olsun... Wink
Çok sevindim.

Kardesım cok cok teşekkür ederım daha ıyılerı senın olsun ınsallah Smile

(25/04/2014, Saat: 22:45)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertaç komşum öncelikle bir saat işi yapan saatçi olarak çok güzel efsane modellerden ki belli başlı markalardandır omega ve bu modeli güle güle kullanman dileklerimle hayırlı olsun.

Ustad cok teşekkür ederım aklımda baska marka ve model vardı ama bu ılk görüşte ask oldu benım ıcın ınsallah en ıyılerı sızın olsun Smile

Cvp: Saat meraklısı var mı? - tipsol - 25/04/2014

(25/04/2014, Saat: 22:22)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık zamanı gelmişti sanırım böyle bir şey almamın bugün artık dayanamadım

2myynvd.jpg

Hayirli olsun sertac, muhtesem bir saat cok guzel bir tercih olmus benimde favori modellerimden biridir.