Geleneksel Tıraş Forumları
Otel tıraş setleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Otel tıraş setleri (/showthread.php?tid=9780)

Sayfalar: 1 2

Otel tıraş setleri - Soner - 24/11/2018

Seyehat edenler bilir oteller müşterileri için küçük jestler yaparlar. Kaldıkları odalarındaki çekmecelerine minik dikiş setleri, duş setleri, minik kolonya, diş bakım setleri ve tıraş setleri gibi. Bizim ilgilendiğimiz kısım tıraş setleri. Gittiğiniz otellerdeki tıraş setlerini, bu başlık altında toplayalım istedim. Bugün çekmeceleri düzenlerken kıyıda köşede kalmış, Crowne Plaza otel in bu setini buldum, minik 15gr boyutlu bir tıraş kremi ve çift bıçaklı oynar başlıklı derby.
P-20200320-232443-LL.jpg
P-20200320-232503-LL.jpg

Otel tıraş setleri - Aersin - 24/11/2018

Hmm bayılırım bende bukletlere böyle minik setlereSmile Atmadıysam şayet, fotoğraflayıp ekleyim konuya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Otel tıraş setleri - Soner - 21/03/2020

Florence Nightingale Hastanesi tıraş kiti. Çift bıçaklı oynar başlıklı Derby ve corexyl tıraş kremi

P-20200320-232553-LL.jpg
P-20200320-232618-LL.jpg

Otel tıraş setleri - aliyuksel - 21/03/2020

Arkadaş otelde çalışıyor. Bu set çok saçma değil mi dedim. Zaten kör bıçak, herkesin cildine gitmez. Ayrıca kremi nasıl köpürtecek? Sonra after shave yok. Yanında bi balsam olmalıydı dedim. Abi biz bunu acil durumlarda banyo tıraşı için koyuyoruz aslında dedi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Otel tıraş setleri - oozturk - 21/03/2020

Komşum ben otelciyim, çok çok üst segment oteller dışındaki otellerde kullanılan buketler ve tıraş ürünleri maliyeti en düşük yerli üretim ürünlerden seçilir. Pek performans beklememek lazım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Otel tıraş setleri - czarko - 21/03/2020

Gezmeyi sevsem de otelde kalma alışkanlığım pek yok. Varsa o şehirdeki tanıdıkta yoksa arabada kalmayı tercih ederim. Tabi bugüne kadar hiç otelde kalmamış değilim. Üç yıldızlı, dört yıldızlı ve beş yıldızlı otellerde kaldım ama tıraş jileti vereni görmedim. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi muhtemelen tıraş jileti veren oteller de acil durumlar için hediye ediyordur.

Cvp: Otel tıraş setleri - Soner - 25/03/2020

(21/03/2020, Saat: 15:13)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben otelciyim, çok çok üst segment oteller dışındaki otellerde kullanılan buketler ve tıraş ürünleri maliyeti en düşük yerli üretim  ürünlerden seçilir. Pek performans beklememek lazım.

Evet komşum haklısınız. Ben otel işletmecisi olsam bende aynı düşünce ile hareket ederdim. Sizde iş yerinizde sunduğunuz ürünleri, başlığa ekleme imkanı varsa çok güzel olur. Geltir in gelişimine katkı sağlamış oluruz.

Otel tıraş setleri - oozturk - 25/03/2020

1 ay kadar izindeyim komşum malum ilk bizim sektör etkilendi, sonrasında paylaşırım memnuniyetle.

Otel tıraş setleri - Kecelan - 15/05/2020

Bu setlerin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Hem jilet neredeyse kör, hem krem bol kimyasallı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Otel tıraş setleri - arandur - 15/05/2020

Bugüne kadar kaldığım 4 ve 5 yıldızlı otellerde tıraş bıçağı veya tıraş sabunu gibi şeyler verildiği hiç olmadı. Katı sabun, saç kremi, şampuan, kulak çubuğu, kağıt terlik gibi rutin ürünler olurdu ancak.