Geleneksel Tıraş Forumları
Van Der Hagen Jilet - 5 adeti 60 tl - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Van Der Hagen Jilet - 5 adeti 60 tl (/showthread.php?tid=9805)

Van Der Hagen Jilet - 5 adeti 60 tl - Mustafa40 - 01/12/2018

Degerli geltir forum uyeleri. Uretimi Almanya Pazarlamasi ise USA ya ait olan bir jilet oldugu bilgisine ulastim. Anlamadigim 5 adet jileti 60 tl yapan nedir.

Cvp: Van Der Hagen 5 adeti 60 tl - Southwestern - 01/12/2018

VDH bu jiletleri Almanya'da Timor'a urettiriyor sanirim. Kesinlikle alelade jiletler, ben kullandigimda kotu sonuc almistim. Normalde $1 bile etmeyecek bu jiletlerin fiyatlandirmasi bize anormal gelse de Amerika'da retail satis yapan supermarket ve "eczane"ler icin olagandir. Bizde 5 liraya satilan bir paket Theraflu'nun, ABD'de rafta $12'a satildigi oluyor.

Ebay'den aldigim uzun sap "Van der Weishi" 9306'nin yaninda gelmisti bu jiletler, alet basarili olsada, jiletler vasatti, ve sadece bir kere deneyip dolaba salladim.

Cvp: Van Der Hagen 5 adeti 60 tl - Mustafa40 - 01/12/2018

(01/12/2018, Saat: 18:48)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VDH bu jiletleri Almanya'da Timor'a urettiriyor sanirim. Kesinlikle alelade jiletler, ben kullandigimda kotu sonuc almistim. Normalde $1 bile etmeyecek bu jiletlerin fiyatlandirmasi bize anormal gelse de Amerika'da retail satis yapan supermarket ve "eczane"ler icin olagandir. Bizde 5 liraya satilan bir paket Theraflu'nun, ABD'de rafta $12'a satildigi oluyor.

Ebay'den aldigim uzun sap "Van der Weishi" 9306'nin yaninda gelmisti bu jiletler, alet basarili olsada, jiletler vasatti, ve sadece bir kere deneyip dolaba salladim.

Mesela 5 li paket jilet aldınız begenmediniz basil degerlendiriyorsunuz o jileti

Cvp: Van Der Hagen 5 adeti 60 tl - Southwestern - 01/12/2018

(01/12/2018, Saat: 21:17)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesela 5 li paket jilet aldınız begenmediniz basil degerlendiriyorsunuz o jileti

Komsum keskinligi vasat-orta diyebilirim. Ama bana tras sonrasi boyun bolgesinde kizariklik yapti. Normalde olan birsey degil. Yeni urun denerken ayni anda birden cok yeni urun denememeye calisiyorum tras aleti-sabun-firca-jilet-aftershave (losyon) kombinasyonunda. Dolayisiyla alerji gorunumlu kizarikligi jilete yorduk ve yolumuza VDH'siz devam dedik.

Cvp: Van Der Hagen Jilet - 5 adeti 60 tl - CK89 - 08/12/2018

(01/12/2018, Saat: 17:30)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Degerli geltir forum uyeleri. Uretimi Almanya Pazarlamasi ise USA ya ait olan bir jilet oldugu bilgisine ulastim. Anlamadigim 5 adet jileti 60 tl yapan nedir.

Amerika'da Walmart, Kroger gibi marketler de satilan, orta kalitede olan bir jilet. Ben 5'li paketi Walmart'tan $2 - $2.5 civarinda aldim.
60 tl araci firmanin kar payinin cok yuksek olmasindan kaynakli oldugunu dusunuyorum.