İha Cilt Şapı
(02/07/2014, Saat: 15:09)gkhnkndy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu şapı nasıl muhafaza etmek gerekiyor? ben paketinden çıkarttım, sorun olur mu? açıkta kalmasında bir sakınca var mı?

Açık kalmasında sıkıntı yok fakat bir peçete üstünde filan beklet derim. Zaten sıkıştırma ürün olduğu için her şekilde pütürlenecek ama ıslak kalırsa daha da kötü olur.
Till the break-in, use the cheap cream.
Nolursa olsun zamanla parçalanıyor. Benim yöntemim yüzümü soğuk su ile duruladıktan sonra öylece yüzümde gezdiriyorum sonra direkt havluyla nazikce kuruluyorum. Böyle çok daha uzun ömürlü oluyor.
Merhaba dostlar,
Bu ve bunun gibi marka şaplar ile şuan piyasada 150-200tl bandında satılan zaza, proraso vs marka şapların ne gibi farkları var acaba? Elimde iha marka şap varken gidip diğer pahalı markaların şaplarını almamı gerektirecek durumlar var mı bunu sorguluyorum.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
(06/04/2023, Saat: 14:50)Don Quijote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba dostlar,
Bu ve bunun gibi marka şaplar ile şuan piyasada 150-200tl bandında satılan zaza, proraso vs marka şapların ne gibi farkları var acaba? Elimde iha marka şap varken gidip diğer pahalı markaların şaplarını almamı gerektirecek durumlar var mı bunu sorguluyorum.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Çok fark var. IHA bildiğiniz kaldırım taşı gibi kalıyor diğerleri yanında. Osma özelinde konuşurşam yumuşacık yüzde eriyip dağılması harika. Şap kullanıyorsanız eğer bence bir tane osma edinin mutlaka.
(06/04/2023, Saat: 16:58)Mecanica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok fark var. IHA bildiğiniz kaldırım taşı gibi kalıyor diğerleri yanında. Osma özelinde konuşurşam yumuşacık yüzde eriyip dağılması harika. Şap kullanıyorsanız eğer bence bir tane osma edinin mutlaka.

Bu arada osma/zaza aynı sanıyorum. Ama proraso farklı üretim olabilir. Hepsi tek parça taş. IHA sıkıştırılmış toz diye biliyorum. ikisini de düşürüp kırmışlığım var. Osma ikiye ayrıldı. İki parçasını da ayrı ayrı kullandım. IHA ise tuz gibi dağıldı. Çöpe gitti.
teşekkür ederim cevap için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şapı durulamalımı durulamamalımı BigHillMe 8 12,692 18/05/2015, Saat: 11:37
Son Yorum: Rodion

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: