Türkiye'nin en hijyenik berberi :)
Smile
http://www.haber7.com/guncel/haber/91103...ik-berberi
Güzel bir uygulama daha öncede duymuştum buna benzer bir uygulama her müşteri için ayrı ustura kullanıyoruz diyordu berberin biri yine basında yer almıştı.
Bu berberin yaptığı aynı zamanda müşterisini sadık yapıyor insanlar benim kendi malzemem var diyerek başka berbere gitmiyor. Ne kadar sürekli müşterileri için dese bile yeni müşterileri kendisine bağlar.
Ticari zekası için tebrik etmek lazım.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
aynen!
aslında bir ticari zeka örneği...
(05/08/2012, Saat: 13:16)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir uygulama daha öncede duymuştum buna benzer bir uygulama her müşteri için ayrı ustura kullanıyoruz diyordu berberin biri yine basında yer almıştı.
Bu berberin yaptığı aynı zamanda müşterisini sadık yapıyor insanlar benim kendi malzemem var diyerek başka berbere gitmiyor. Ne kadar sürekli müşterileri için dese bile yeni müşterileri kendisine bağlar.
Ticari zekası için tebrik etmek lazım.
Bundan 10 yıl önce mahalle berberim de aynı uygulamayı yapardı yeni bir olay değil yani.
www.tekyumruk.com
makine?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette Türkiye'nin YouTube anketi JohnLocke 15 6,365 02/07/2019, Saat: 13:07
Son Yorum: korgunv
  Proraso Türkiye pazarına giriyor BigHillMe 68 60,219 22/04/2015, Saat: 12:28
Son Yorum: izbe
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 51,874 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: