Neutrogena Visibly Clear
Arkadaşlar merhaba, size tıraştan sonra kullandığım bir ürünü tanıtmak istedim.

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleme Jeli

Bu ürün sıvı sabun formunda ve %2 Salisilik Asit içeriyor. Tıraştan sonra oluşabilecek kızarıklık, sakat batığı, sivilce, tahriş gibi bir çok kötü duruma karşı son derece etkili.

Ben bu ürünü tıraş fırçasıyla bir tasta köpürtüp elimle yüzüme masaj yaparak kullanıyorum. Bir süre bekledikten sonra yıkıyorum. Gözenekleri açma etkisinden daha iyi yararlanmak için sonrasında onarıcı etkisi olan bir krem kullanıyorum (hametan, madecassol vs)

Bu sayede sakal batığı gibi bir çok problemden kurtuldum diyebilirim.

2iuumvk.jpg

Hadi hayırlı tıraşlar Smile
Komşum teşekkür ederim inceleme için.

Aslında tıraş sonrası daha çok gözenekleri kapatma eğiliminde oluyoruz genelde, jilete maruz kalıp aşınan cildi mikroptan koruyup ilihap sivilceleri oluşturmamak adına. Ama dediğiniz gibi kıl dönmesini önlemeye yardımcı oluyorsa, tıraş olunan günün akşamı kullanmak çok iyi olur. Artık sakallar uç vermeye başlayacağı için -ki bu süreç biraz kaşıntılı olur ve eğer kaşırsanız tahriş sivilcesi oluşturur- o nedenle sakalın yeniden çıkmasına yardımcı olmak adına faydalı bir ürün olabilir.

İçerik konusuna da bayağı hakimsiniz sanırım, mesleki mi? Eğer içerisinde ağır koruyucular yoksa ben şahsen alıp denemek isterim.

Tanışma başlığı açmamışsınız, sizinle tanışmak isteriz Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
neutrogena, bazı ürünlerinde sls ve paraben kullanıyor, her ürününe bakmak lazım alırken. bir de bu ürün kurumaya yatkın cildi olanlar için iyi gelmeyebilir, onlar da dikkat etmeli.
(04/12/2015, Saat: 19:33)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: neutrogena, bazı ürünlerinde sls ve paraben kullanıyor, her ürününe bakmak lazım alırken. bir de bu ürün kurumaya yatkın cildi olanlar için iyi gelmeyebilir, onlar da dikkat etmeli.

Bir site vardı bu tip ürünlerin içeriklerinin dökümünü veren.Amerikan menşeili diye hatırlıyorum.
Bulamadım bir türlü.Rastlayan ya da hatırlayan var mıdır ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
http://www.ewg.org/key-issues

Bu da fena değil ama, bu değil Sad
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
eecbbb6ac2d4c4187974ec7aea6e6ee6.jpg
Galiba Neutrogena'nin en az kimyasal içeren yüz temizleyicisi bu. Kullanıyorum zaman zaman, hiç fena değil.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: