En Son Ne Aldınız ?
(24/10/2016, Saat: 14:44)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "
@rocnel Murat usta farklı desenlerde ve modellerde sap üretimi bekliyoruz duy sesimizi"

+1

Teşekkürler, duydum Smile

Birkaç işim var onları çözeyim çok hoş ilave saplar çıkaracağım, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Evdeki kablolu tıraş makinesiyle ensemi yapamıyordum ben de bundan aldım.
J3j095.jpg
(24/10/2016, Saat: 14:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir suredir İmpa dan siparis gecmiyordum. Hem Mustafa Beyin halini hatırını sorduk, hem kucuk te olsa bir alısveris yapmıs olduk.
Tekrar komsularıma tembih ediyorum. Rocnel saplar bu paraya bulabileceginiz en kaliteli saplar diye dusunuyorum. Alısverislerde varsa aklınızda ekleyin sepete diger urunlerin yanına diye onerimi tekrar yapmak istedim.

Mustafa Bey in ulkemiz kargo firmalarına guvenimi azaldı, yoksa kendisi ilerleyen yasın etkisiyle Smile daha mı bir pinpirik oldu, artık gelen impa paketleri acmakta bende zorlanmaya basladım. Bırakın istanbul-izmir arasını. Buradan afrikaya gondersek, pirinc tanesi oynamaz icinde.
Tekrar Mustafa beye tesekkurler. Sevgiler dostlar.

2r5fhx1.jpg

Güle güle kullanın hocam. Vinolia sabun çocukluğumun sabunudur. Güney Kıbrıs'ta üretilip de Türkiye'de satın alabileceğiniz az sayıda üründen birisidir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Cihankeskin
Baba inan tarihini ne nedir kim yapar bilmeden aldıydık. Ogrendim iyi oldu soyledigin.
Tesekkurler, daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.
Çok güzel bir banyo sabunudur, ben de çok severek kullanıyorum. Bir tek İMPA ticarette var, sağolsun Mustafa bey getiriyor. Güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
186fb3bb3437d2c3efe0570132c1cb06.jpg
@impaticaret Mustafa Beye teşekkürlerimi sunuyorum.
Rocnel saplara hayran kaldım, her an seriyi tamamlayabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(25/10/2016, Saat: 17:00)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 186fb3bb3437d2c3efe0570132c1cb06.jpg
@impaticaret Mustafa Beye teşekkürlerimi sunuyorum.
Rocnel saplara hayran kaldım, her an seriyi tamamlayabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Teşekkür ederim, bu saplar teknik açıdan kusursuz olarak işlendi, işleyen özel elmas takımlar var, programı elle yazıldı, her 50 adet de bir elmas değiştirildi, şuan piyasanın en kaliteli saplarından. ( Çeliği de Fransız 316 paslanmaz)
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/10/2016, Saat: 14:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2r5fhx1.jpg

@dikdik_s üstad hayırlı olsun. Kafaları nerede bunların Big Grin
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(25/10/2016, Saat: 17:19)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim, bu saplar teknik açıdan kusursuz olarak işlendi, işleyen özel elmas takımlar var, programı elle yazıldı, her 50 adet de bir elmas değiştirildi, şuan piyasanın en kaliteli saplarından. ( Çeliği de Fransız 316 paslanmaz)

Bu sap çok güzelmiş gerçekten. Yalnız ben bu sapı ne İmpa'da ne de sizin sitede göremiyorum. Benim gözümden mi kaçıyor?
@Rocnel, Murat Bey bu saplardan almak isteriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: