Marmara Barber tiras sabunu
Günlük tıraş için saponificio varesino kullanıyorum. Hanım süt almak için girip bu kadar ucuz olduğunu görünce tıraş alışverişime sekte vurmak için almıştı ve bu sabah aklıma geldi istemeye istemeye e hadi bakalım deyip giriştim. Köpük de konfor da beklemediğim kadar iyi çıktı. 30 düğüm sentetik tıraş fırçamın etkisi mi bilemedim bu köpük ama benim için büyük sürpriz oldu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
marmarayı pek beğenmedim ama komşum birde mfy 'yu deneyin daha güzel
(11/07/2019, Saat: 10:00)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: marmarayı pek beğenmedim ama komşum birde mfy 'yu deneyin daha güzel

Evde daha kapağı açılmamış epey sabun var, almaya elim gitmez. Ancak hanıma çıtlatmakda fayda var

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
MFY ile Marmara aynı ürün diye biliyorum. Üretici aynı, paket aynı. içerik aynı ve tabii ki koku aynı. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Marmara sabundan bir adet almiştım. Bugun ilk defa kullandim. Cildim yagli oldugu halde cildimi cok kuruttu. Ama kullanilmayacak kadar kotu degil. Koku ve kayganligini basarili buldum.
(12/07/2019, Saat: 10:25)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MFY ile Marmara aynı ürün diye biliyorum. Üretici aynı, paket aynı. içerik aynı ve tabii ki koku aynı. Smile

Evet ayni, hatta icerisindeki isim baskisindaki cizikler bile ayni. Benim sevdigim bir sabun, keske kokusu daha iyi olabilse.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(27/06/2019, Saat: 17:59)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunu ilk açtıgımda hafiften baharatlı bir koku vardı kullanım esnasında kokudan eser yok.Köpürme anlamında arkodan daha çabuk köpürüp kıvama geliyor sanki.Ayrıca traş sonrası cildi kurutmuyor arkoya göre nemlendirmesi çok daha güzel.Arkodan daha sert bir sabun daha uzun ömürlü olacaktır.

Koruyuculuk,kayganlık anlamında arkonun gerisinde ilk defa kullandım belki ben tam kıvamı yakalayamadım bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak?

Yerli olarak kokusunu begendigim tek ürün Derby Limonlu krem =)

Arko ile arasında aşırı bir fark yok.Arkoya göre en büyük artısı cildi kurutmuyor ayrıca daha sert oldugundan arkoya göre daha uzun gider.Arkoya göre daha çabuk kıvama geliyor.

Bu traşta daha iyi bir kıvam elde ettim.

En azından güzel bir koku eklemeleri lazım.
(15/07/2019, Saat: 15:33)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko ile arasında aşırı bir fark yok.Arkoya göre en büyük artısı cildi kurutmuyor ayrıca daha sert oldugundan arkoya göre daha uzun gider.Arkoya göre daha çabuk kıvama geliyor.

Bu traşta daha iyi bir kıvam elde ettim.

En azından güzel bir koku eklemeleri lazım.

komsum bende tam aksine arko sabunda daha hizli kopuk elde ediyorum gerek domuz gerek sentetik fircamla

Belkide yillarin arko tecrubemle su ayarini daha iyi tutturup hizli kipuk yapiyorum. Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Öncelile sabunu ben de kullandım. Beraberinde satılan fırça ile kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Zira sert bir sabun. Köpürtmek için yükleme süresini uzatmam gerekti. Gayet yoğun bir kıvamı var. Kokusu Arko kadar iyi değil fakat güzel bir kokusu var. Özellikle kıvamı hoşuma gitti. Bir Arko değil fakat kullanılabilir bir ürün. Ama fırçası bir işe yaramaz.
Tıraş bağımlısı bir genç
Sabunu bende aldım, köpürmesi ve kıvamı gayet güzel. Tıraş sonrasında biraz ciltte kuruluk yapıyor. Temiz bir kokusu var ama bir Arko gibi değil tabi.

Senso Kozmetik'te sanırım artık üretmiyor sitelerinden çıkarmışlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,325 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 650 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,513 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,953 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,340 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,980 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,740 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: